2019-08-20 | Zofia Klepacka - fot.
REKLAMA

Klepacka ósma na MŚ we Włoszech

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka sekcji żeglarskiej Legii, Zofia Klepacka na miejscu ósmym ukończyła Mistrzostwa Świata w klasie RS:X, rozegrane we włoskim Torbole na jeziorze Garda. Legionistka najlepiej spisała się w medal race, w którym była druga. Niestety już przed nim, po kilkudniowej rywalizacji, Klepacka nie miała szans na miejsce na podium. Po sześciu wyścigach nasza zawodniczka była ósma, po kolejnych czterech finałowych spadła na dziesiątą pozycję, a dzięki dobrej dyspozycji w ostatnim, medalowym wyścigu, awansowała w końcowej klasyfikacji o dwie pozycje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Elquatro - 29.09.2019 / 20:36, *.chello.pl

Brawo Zośka!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.