Mikołaj Kwietniewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Asysta Kwietniewskiego, bramka Ciepieli

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mikołajowi Kwietniewskiemu wystarczyło wejść w końcówce spotkania, żeby zaliczyć asystę na wagę zwycięstwa. Pomocnik Wisły Płock przyczynił się do wygranej nad Rakowem. Swoją cegiełkę do zwycięstwa dołożył również Bartłomiej Ciepiela. Zawodnik ogrywający się w Stali Stalowa Wola zdobył bramkę w ligowym spotkaniu z Garbarnią Kraków. Tym samym 18-latek zakończył drugi mecz z rzędu ze strzelonym golem. Na boisku w Radomiu na przeciw siebie stanęli Mateusz Kochalski i Mateusz Żyro. Górą była jedenastka Radomiaka.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce. Zagrał 90 minut w wygranym 3-2 meczu rezerw Śląska ROW 1964 Rybnik, w którym ujrzał żółtą kartkę.
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - od 88. minuty w wygranym 2-1 meczu z Rakowem Częstochowa. Zaliczył asystę przy bramce na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry.

I liga
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - od 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Odrą Opole
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 72. minuty w przegranym 0-3 meczu z Termaliką Nieciecza. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - od 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Radomiakiem Radom

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - od 74. minuty w przegranym 1-2 meczu z Elaną Toruń

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - do 75. minuty w wygranym 3-1 meczu z Garbarnią Kraków. Strzelił bramkę na 2-0 w 45. minucie. Ponadto został ukarany żółtą kartką.
Łukasz Zjawiński - do 71. minuty w wygranym 3-1 meczu z Garbarnią Kraków

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Legią II Warszawa
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Unią Skierniewice
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Bronią Radom
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 78. minuty w wygranym 4-1 meczu z Chełmianką Chełm
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - do 85. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Sokołem Sieniawa