Budynek główny ośrodka treningowego Legii - fot. Woytek / Legionisci.com

Budowa LTC: Stan prac na koniec września

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy kolejny raport z terenu budowy ośrodka treningowego Legii Warszawa, który od początku kwietnia budowany jest w gminie Grodzisk Mazowiecki. Główny budynek prezentuje się już okazale. Ekipa budowlana rozpocznie prace wykończeniowe w środku. Cały czas trwają prace ziemne przy boiskach, pojawiły się także pierwsze zarysy dróg komunikacyjnych i parkingów. Jednocześnie trwają coraz bardziej zaawansowane prace nad drogą dojazdową do budowanego ośrodka, które wykonuje gmina.

Prace postępują zgodnie z harmonogramem, oddanie do użytku obiektu planowane jest w lipcu przyszłego roku.

Poniżej możecie obejrzeć film i najnowsze zdjęcia z budowy.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com




Postęp prac


Tydzień po tygodniu.



fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Spojnia - 05.10.2019 / 23:27, *.tpnet.pl

Ale zawisc w narodzie... Masakra

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.10.2019 / 05:18, *.204.72

Tu trzeba szukać bogatszego sponsora głòwnego ...........bo przez tâ całâ fortune niema Legia fortuny tylko długi...I Mr Mioduski bravo za serce lecz uszy natéż co mòwiâ tłumy....

odpowiedz
Elquatro - 02.10.2019 / 22:32, *.chello.pl

Tak przed snem naszla mnie następująca obserwacja: na obozie bylo zalosne usilowanie obijania poprzeczki, ba, nawet turniej z tego zrobili, filmy z tego krecili, to teraz sa konsekwencje :)

odpowiedz
775 - 02.10.2019 / 18:06, *.tpnet.pl

Wy na prawdę łudzicie się, że Mioduski wyprodukuje jakiegoś piłkarza w tej akademii? Czas zdjąć klapki z oczu. Przecież jak tylko akademia zostanie oddana do użytku to Legia zostanie sprzedana a Miodek zniknie jak kamfora. To dlatego właściciel ma obecne wyniki sportowe gdzieś, cały biznes polega na tym, że akademia buduje się w większej mierze za państwowe i unijne pieniądze a cała kasa za sprzedaż klubu z akademią piłkarską trafi w prywatne ręce. Tak się zgarnia publiczne pieniądze w białych rękawiczkach. Trzeba się łudzić, że nowy właściciel to nie kolejne ITI, lub coś gorszego jak np. ruski Gazprom lub arabscy szejkowie, którzy wyłożą nieskończone pieniądze na wytępienie ruchu kibicowskiego.

odpowiedz
pit - 02.10.2019 / 18:21, *.chello.pl

@775: No i bardzo dobrze. Może w końcu przyjdzie normalny Właściciel (celowo z wielkiej), a nie Dżepetto ze swoim Pinokio.

odpowiedz
775 - 02.10.2019 / 18:40, *.tpnet.pl

@pit: Jeśli przyjdzie normalny to jak najbardziej OK. Gorzej, jeśli scenariusz będzie wyglądał tak, jak w przypadku ITI.

odpowiedz
normalny - 02.10.2019 / 19:51, *.chello.pl

@775: "wytępienie ruchu kibicowskiego" - czy może wytępienie patologii na stadionie?
Bo chyba nigdy żaden właściciel nie będzie chciał usunąć kibiców ze stadionu! Nawet szejkowie !
A niektóre "zachowania" na stadionie warto pogonić out!Po to są -jeśli właściwie je obsługiwać - monitory,video,sieć informatyczna....

odpowiedz
Elquatro - 02.10.2019 / 17:33, *.chello.pl

Oficjalny kanal naszego klubu robil kiedys filmy z serii Akademia Techniki. Z Ljubo, Jedzą, Iniakim, Żewłakiem i Kosą. W zwiazku z tym pytanie. Czy nie lepiej byloby przeznaczyc kase z budowy na zabawe, hulanki i swawole a młodym łepkom odpalić po tablecie z wgranymi materialami filmowymi? Czy ja musze za wszystkich myśleć, zwlasza Zahorski i Kucharski???!!!!

odpowiedz
Elquatro - 02.10.2019 / 17:27, *.chello.pl

Kiedy mozna wysylac cv? . Chetnie objalbym stróżówkę ewntualnieee traktorek do zieleni.
32 lata, kawaler, bez nalogow od 5 miesiecy :)

odpowiedz
Mr.Kanister - 02.10.2019 / 17:21, *.play-internet.pl

To nie LTC tylko Wyższa Szkoła PR-u im. Mioduskiego.

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 02.10.2019 / 17:08, *.t-mobile.pl

Powinni skończyć do naszego spadku tylko po co nam to w pierwszej lidze??

odpowiedz
dino - 02.10.2019 / 16:03, *.108.201

Wyobrazcie sobie ze ta akademia juz jest i "produkuje" pilkarzy. Naprawde myslicie ze celem Miodka bedzie dobro Legii i zdobywanie z nia laurow a nie sprzedaz za pieniadze kolejnych produktow tej akademii czyli pilkarzy? Zreszta znajac zycie i ten temat Miodek położy, a potem bedzie sie tłumaczyl, ze zatrudnil niewlasciwych ludzi, nie wiedzial itp.

odpowiedz
:D - 02.10.2019 / 13:07, *.axaubezpieczenia.pl

Szczerze to jak dalej będzieta szukać piłkarzyków na youtubie to żadne LTC nie pomoże.

odpowiedz
Gość - 02.10.2019 / 12:17, *.144.254

Przeczytajcie wywiad z wszech Właścicielem i prezesem w jednej osobie w "PS" dramat!!!.Ten człowiek ( i jego swita) to największy szkodnik klubu.Legii potrzeba dziś kapitału,dobrego zarządzania,dobrego działu sportowego i podnoszeniu pieniędzy z boiska tak tylko możemy zbudować siłę!.Akademia to osobny rozdział,szkolenie tamta rzeka.Owoce tego szkolenia oczywiscie na dobrym poziomie jeśli byłoby możemy pozać za 10-12 lat.A LEGIA nie jest klubem środka tabeli by tyle czekać!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.10.2019 / 11:34, *.chello.pl

Jeśli LTC ma działać od przyszłego roku, to powinnna być zakontraktowana kadra. Trenerzy, wychowawcy, psychologowie, fizjoterapeuci, konsultanci medyczni, podpisana umowa z gminą w sprawie utworzenia specjalnych klas sportowych w szkole w Książenicach (obowiązek szkolny) lub też zakontraktowani nauczyciele, jeśli ufundowane zostaną szkoły (podstawowa i średnia)... Tego jest od pyty i to trzeba zrobić. Każdy kto budował/organizował przedsiębiorstwo wie, że takie rekrutacje, robi się równolegle z budową. No i uczniowie... Skauci powinni eksplorować w poszukiwaniu naprawdę utalentowanych kandydatów, a nie dzieci znajomków.

odpowiedz
Rafał - 02.10.2019 / 10:39, *.144.254

Wybudować wybudują,ale gorzej bedzie z obsadzeniem tam ról.Kto tam wie co Mioduskiemu po głowie chodzi każdego dnia!>Może znów "wizja " mu sie zmieni.

odpowiedz
Kiwi - 01.10.2019 / 16:12, *.com.pl

O 10 lat za późno jakbyśmy wcześniej mieli takie warunki to byśmy wszystkich wciągali nosem

odpowiedz
Polak - 01.10.2019 / 09:59, *.play-internet.pl

Nie można było po polsku nazwać Legijne Centrum Treningowe?

odpowiedz
... - 02.10.2019 / 10:18, *.vectranet.pl

@Polak: albo Mioduski Training Center.

odpowiedz
Ester - 01.10.2019 / 09:54, *.play-internet.pl

To nie jest akademia Legii tylko Mioduskiego ten szkodnik jak juz załatwi Legie to ośrodek bedzie jego własnoscia latem bedzie wynajmował klubom,szkolił młodzież i sprzedawał zapomnijmy oto ze bedziemy miec z tego jakiekolwiek korzysci.

odpowiedz
Easy - 02.10.2019 / 10:20, *.vectranet.pl

@Ester: spokojnie.. jeśli szkoleniowcami w akademii zostaną vuko i Saganowski to młodzieży nie wyszkolą

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.09.2019 / 18:57, *.chello.pl

O ile wiem, drogi i infrastrukturę dla LTC buduje Grodzisk. Kolejne pare baniek do kieszeni Miodka. Od rządu dostał 21, pewnie coś wycygani z PZPN, na resztę kredycik, potem opieprzy z zyskiem. Bedziecie widzieli akademie jak świnia niebo.

odpowiedz
CzyObyNaPewno - 01.10.2019 / 00:16, *.orange.pl

@Po(L)ubiony:
Serio ? Zamiast się cieszyć, ze klub się rozwija to narzekasz ? a Ty co zrobiłeś dla Legiuni ?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.10.2019 / 07:02, *.chello.pl

@CzyObyNaPewno: Pomyśl trochę: facet który ewidentnie rozwala pierwszą drużynę Legii i nie sprawdza się nawet jako korposzczur, będzie rozwijał akademię? Kiedy on z tego coś wyjmie, jak okno wystawowe, czyli Nasza Kochana Legia grać będzie kij wie gdzie? Pytasz co ja zrobiłem dla Legiuni, zapytaj co zrobil właściciel.

odpowiedz
lhm - 01.10.2019 / 07:32, *.vectranet.pl

@CzyObyNaPewno:
Klub się rozwija? Ty coś ćpasz? Mioduski niszczy Legię i faktycznie wygląda to na długofalowy plan.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 02.10.2019 / 15:33, *.centertel.pl

@CzyObyNaPewno: chciałeś napisać że to ty się dopiero rozwijasz

odpowiedz
Alex Morgan - 30.09.2019 / 16:03, *.t-mobile.pl

Inwestorzy mówią, że jak będą boiska treningowe pod stadionem, to będą też sponsorzy. I to nie jakiś bukmacher czy dyskont spożywczy, tylko duże międzynarodowe koncerny. A na razie jest prowizorka i puste pole.

odpowiedz
Wolfik - 30.09.2019 / 22:57, *.mm.pl

@Alex Morgan: Już to widzę. Duży koncern ładuje kasę w klub polskiej ligi....
Chyba, że koncern Vanny Le lub innego Herlinga.... :)

odpowiedz
SOLEN - 30.09.2019 / 13:19, *.telia.dk

Brak Brak Brak trenerow od mlodzierzy takich jak maja np .Hiszpanie...Brazyliczycy..itd....co da nam super nowoczesna akademia?..boiska?...przeicez mury,czy same boiska nie wyszkoloa zawodnikow,do tego sa potrzebni fachowcy,a takich od lat nie ma w Legii.....Miodek to slepy i nauwny chyba jest---

odpowiedz
M. - 30.09.2019 / 15:35, *.com.pl

@SOLEN: Ja zacząłbym jednak od szkoły, tak, żebyśmy mieli Młodzie(ż), a nie Młodie(rz). A później będzie łatwo.

odpowiedz
Kuba - 30.09.2019 / 16:35, *.t-mobile.pl

@SOLEN: Trenerów mamy jakich mamy, ale oni nie mają gdzie trenować! Pod stadionem jest tylko jedno boisko treningowe, na którym grają: Legia, Legia II, młodzież wielu roczników (U-17, U-21, itd.) i dzieci z LegiaSoccerSchools (ile ich jest było widoczne w przerwie meczu z Lechią). W okolicy jest tylko boisko Agrykoli i nic poza tym. Gdzie mają się szkolić trenerzy i grać młodzi piłkarze, jeśli pod samym stadionem nie ma KILKU boisk treningowych.

odpowiedz
.. - 30.09.2019 / 13:16, *.vectranet.pl

Prywatne ośrodek szkoleniowy pana Dariusza M.

odpowiedz
olo - 30.09.2019 / 14:10, *.chello.pl

@..: Tak jak Legia Warszawa jest prywatną spółką Pana Dariusza Mioduskiego

odpowiedz
Kuba - 30.09.2019 / 12:43, *.t-mobile.pl

A co z boiskami treningowymi pod stadionem od strony Czerniakowskiej? Sekcja strzelecka miała się wynieść do 15 września i to był ostateczny termin wyznaczony przez Miasto (wcześniejszy był do końca zeszłego roku). Kiedy powstaną boiska pod stadionem, czy ktoś mi odpowie ile jeszcze mamy czekać?!

odpowiedz
wawerr - 30.09.2019 / 13:28, *.tpnet.pl

@Kuba:
A po co tam te boiska? cywilizowane kluby z europy zachodniej uciekają z miast z treningami do swoich ośrodków, tam powinien być parking bo to jakaś patologia że nie ma darmowego parkingu pod stadionem, dlaczego komisja licencyjna tego nie wymaga?

odpowiedz
Kuba - 30.09.2019 / 15:03, *.t-mobile.pl

@wawerr: Parking jest po drugiej stronie ul. Łazienkowskiej, pod Torwarem, do wyboru: strzeżony albo niestrzeżony.
To jest teren pod boiska treningowe dla młodzieży. Idąc Twoim tokiem myślenia powinniśmy przenieść Legię pod Warszawę, bo przecież na zachodzie tak robią. Nie zgadzam się! Tu jest Legia, tu ma być piłkarskie, sportowe centrum miasta, a nie parkingi dla wygodnickich.

odpowiedz
wawerr - 30.09.2019 / 15:31, *.tpnet.pl

@Kuba:
trening w smogu samochodowym obok jednej z ruchliwszych tras Warszawy to piękna sprawa dla młodzieży, to po co jest budowany ten ośrodek w Grodzisku? jak nie dla młodzieży to dla kogo?

odpowiedz
Wolfik - 30.09.2019 / 15:41, *.mm.pl

@wawerr: Boisk nigdy nie dużo. Lepiej je mieć, niż ich nie mieć.

odpowiedz
Janusz z Pakistanu - 30.09.2019 / 16:12, *.66.254

@wawerr: Slabo interesujesz sie klubem. Boiska obok stadionu maja byc glownie dla bardzo malych dzieciakow, zeby mialy motywacje trenowac widzac Ł3, a ich rodzice zeby mieli blisko z Warszawy je dowiesc. Starsze dzieci, juz wyselekcjonowane beda trenowac w akademii pod Warszawa, gdzie beda mogly same dojechac, albo beda dowiezione przez klub, albo beda mogly zamieszkac w internacie jak maja daleko. To zupelnie inne inwestycje i inne przeznaczenie.

odpowiedz
Alex Morgan - 30.09.2019 / 17:10, *.t-mobile.pl

@wawerr: Nie strasz dzieci smokiem, panie parkingowy. One chcą grać w piłkę, nie interesują je wasze samochody.

odpowiedz
Skulek - 30.09.2019 / 20:10, *.cyfrowypolsat.pl

@wawerr: akademia w Grodzisku a małe dzieci przedszkole i podstawówka na boiskach od ul Czerniakowskiej. Wszędzie o tym trąbili

odpowiedz
ss - 30.09.2019 / 12:30, *.ynet.pl

Zbedna inwestycja zbedna

odpowiedz
o0o - 30.09.2019 / 14:38, *.amazonaws.com

@ss: ze co? hahaha idz po tabletki bo chyba ci goraczka mozg zlasowała.

odpowiedz
wawerr - 30.09.2019 / 12:29, *.tpnet.pl

Miodek już teraz powinien myśleć o trenerach do tej akademii i ich szkolić żeby się nie okazało że będziemy mieć super akademie a w niej fatalnych trenerów, większość z tych co jest teraz to jest do wymiany taka jest prawda...

odpowiedz