Romaric Belemene - fot. Legia Warz
REKLAMA

Belemene: Nasi kibice są niemożliwi

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Niżny Nowogród są poważną drużyną, która wciąż się uczy oraz ciężko pracuje. Zespół z Rosji jest o wiele lepsza niż nasz poprzedni przeciwnik z Kosowa. Niżny grali świetnie w ofensywie, w kluczowych momentach podejmowali dobre decyzje – powiedział po pierwszym meczu z Niżnym Nowogrodem Romaric Belemene.

- Nasi kibice są niemożliwi, pomimo że przegrywaliśmy to oni dalej nas wspierali. To jest coś specjalnego, dlatego jestem zadowolony, że tu jestem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.