fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Terminarz gier Legii w FIBA Europe Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Koszykarze Legii po odpadnięciu z rozgrywek Ligi Mistrzów, zagrają w fazie grupowej FIBA Europe Cup, gdzie rywalizować bedą w grupie H. Legioniści poznali już dwóch przeciwników, z którymi przyjdzie im rywalizować o wyjście z grupy - to węgierski Egis Körmend oraz duński Bakken Bears z Aarhus. Duńczycy odpadli, podobnie jak Legia, z rozgrywek BCL, tyle że na wcześniejszym etapie eliminacji.

Trzeciego rywala grupowego Legii poznamy w przyszłym tygodniu, po zakończeniu rywalizacji rundy kwalifikacyjnej FIBA Europe Cup. Będzie nim zwycięzca dwumeczu Tartu Ulikool (Estonia) - Kataja Joensuu (Finlandia). Pierwsze spotkanie obu drużyn rozegrane zostanie w środę, 2 października w Tartu, rewanż tydzień później (9.10 g.17:30) w fińskim Joensuu.

Wszystkie spotkania fazy grupowej rozgrywane będą w kolejne środy od 23 października do 27 listopada. Legia pierwszy mecz fazy grupowej rozegra na Torwarze, zaś dwa kolejne w Arenie Ursynów. Awans do dalszych gier wywalczą dwie najlepsze drużyny z grupy.

Terminarz meczów Legii w grupie H FIBA Europe Cup:
23.10 (ŚR) g. 20:00 Legia Warszawa - Tartu Ulikool/Kataja Joensuu [Torwar]
30.10 (ŚR) Egis Körmend - Legia Warszawa
06.11 (ŚR) g. 20:00 Legia Warszawa - Bakken Bears [Arena Ursynów]
13.11 (ŚR) Tartu Ulikool/Kataja Joensuu - Legia Warszawa
20.11 (ŚR) g. 20:00 Legia Warszawa - Egis Körmend [Arena Ursynów]
27.11 (ŚR) Bakken Bears - Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.