Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Realnie myślimy o awansie

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Obawialiśmy się tego meczu, bo był pierwszy i mierzyliśmy się z beniaminkiem, który grał bez presji. Nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że możemy przegrać nawet jednego seta. Dwa pierwsze sety graliśmy dobrze a nasz rywal nie ustawił wysoko poprzeczki. W trzecim secie białostoczanie zaczęli lepiej grać zagrywką, a my mieliśmy swoje kłopoty. Fajnie, że na przetarcie taki przeciwnik, gdzie w trzecim secie, pomimo nie najlepszej gry, potrafiliśmy wygrać czterema punktami. To cieszy i buduje zespół na przyszłość – powiedział po pierwszym meczu tego sezonu Maciej Stępień.

- Jeśli chodzi o skład to trzon z zeszłego sezonu został, doszło też kilku nowych chłopaków. Każdy dokłada swoją cegiełkę, aby ten sezon był jeszcze lepszy. Mamy teraz mieszankę młodości z doświadczeniem. Są siatkarze w wieku 19/20 lat oraz jest Arek, który ma pierwszoligowe doświadczenie. Mam nadzieje, że ta mieszanka będzie receptą na sukces. Wszyscy realnie myślimy o awansie – taki jest nasz cel.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.