Dominik Nagy - fot. Woytek / Legionisci.com

Nagy powołany do reprezentacji Węgier

źródło: 90minut.pl

Dominik Nagy został powołany do reprezentacji Węgier na mecze grupy E eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Chorwacji i Azerbejdżanowi. Z Chorwacją Węgrzy zagrają 10 października o godz. 20:45 w Splicie, a z Azerbejdżanem trzy dni później o godz. 18:00 w Budapeszcie.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
luik - 01.10.2019 / 21:10, *.tpnet.pl

Boże,jaka ta repra Węgier musi być słaba.Wyrazy współczucia dla bratanków.

odpowiedz
bronek49 - 01.10.2019 / 18:32, *.chello.pl

nie wiem dlaczego trener Węgier powołał legioniste czy oni jego nie obserwują przecież on gra kiche

odpowiedz
Podawać - 01.10.2019 / 18:16, *.centertel.pl

Niech się nauczy egol jeden

odpowiedz
Elquatro - 01.10.2019 / 13:47, *.chello.pl

Idzie Stolarski korytarzem do szatni, spotyka Jędrzejczyka i pyta:
- Gdzie jest Nodź??
A Jędrzejczyk:
-Poszedł oddać mocz!!! haha

odpowiedz
WuPe - 01.10.2019 / 12:47, *.com.pl

I co taki chłopak może myśleć? Zarabia fortunę, na boisku gardzi walką i bezpańskimi piłkami, ostatnio jest bez formy, choć formy nigdy nie miał, raczej dobry mecz co kilka beznadziejnych, a mimo to w klubie wybiega w pierwszym składzie i jest powoływany do reprezentacji własnego kraju;-) Co Wy byście myśleli?

odpowiedz
Elquatro - 02.10.2019 / 16:00, *.chello.pl

@WuPe: no co ma myślec, myśli jak gola strzelić i co poruchać., oni więcej nie myśla, mogliby biegać po tym boisku bez głowy, gdyby nie strzelali nią goli

odpowiedz
robal - 01.10.2019 / 08:03, *.28.2

Ależ ta kadra musi być słaba...

odpowiedz
Szyszko - 01.10.2019 / 00:29, *.chello.pl

Oni nie mają tv/internetu?

odpowiedz
R - 30.09.2019 / 23:20, *.mm.pl

Żart

odpowiedz
Wolfik - 30.09.2019 / 22:53, *.mm.pl

Powołania są wskazane. Jest szansa, że jego cena wzrośnie, co dla nas jest dobre. Sportowo niestety zatrzymał się w miejscu, ale...od kogo ma się czegoś nauczyć? Skoro większość to defensywni wyrobnicy.

Ech, a kilka lat temu grał u nas niejaki Ondriej Duda.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.09.2019 / 21:43, *.inetia.pl

xd

odpowiedz
AAA - 30.09.2019 / 21:35, *.chello.pl

Niech już nie wraca nierób jeden.

odpowiedz