fot. Woytek / Legionisci.com

Relacja i zdjęcia z treningu

Początek przygotowań do meczu z Piastem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po spotkaniu z Lechią piłkarze Legii mieli dwa dni wolnego. Przygotowania do kolejnego ligowego meczu rozpoczęli we wtorkowe przedpołudnie. W zajęciach, które w całości były otwarte dla mediów, wzięło udział 24 zawodników. Nie trenowali: Cafu, Vamara Sanogo, Marko Vesović i Jarosław Niezgoda.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

"Jaro" ma wrócić na boisko już w środę, a Marko Vesović z powodu naderwanego mięśnia dwugłowego nie będzie jeszcze do dyspozycji sztabu szkoleniowego przez kilkanaście dni. Indywidualnie ćwiczył Maciej Rosołek, który ma lekki uraz.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Przed wyjściem na boisko drużyna miała długą odprawę w szatni. Same zajęcia na boisku trwały niecałe 1,5 godziny. Pierwszym głównym elementem była gra na utrzymanie piłki. Wygrywała drużyna, która osiągnęła największą liczbę wymienionych podań piłki, zanim przeciwnicy zdołali ją przejąć. Następnie rozegrany mecz na dwie bramki, ale urozmaiceniem było to, że stanęły one do siebie plecami i drużyny raz po raz musiały przemieszczać się na drugą część boiska, by bronić/atakować.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Ostatnim ćwiczeniem były dośrodkowania w pole karne z dwóch stron. Ekipa podzielona na dwie drużyny wykonywała strzały z główki na zmianę, przy czym strzelający musiał natychmiast zmienić się w bramkarza i próbować obronić strzał rywali bez wykorzystania rąk.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Bemowo L - 03.10.2019 / 21:16, *.vectranet.pl

Im bardziej się przygotowują tym zawsze gorzej grają. Z góry można obstawiać porażkę i to więcej niż jedną bramką.

odpowiedz
warszawiak1234 - 03.10.2019 / 17:32, *.chello.pl

Legia składająca się z Legionistów skończyła się na wiosnę 1996 roku. Mówienie później o DNA, całowaniu herbu i takich innych to jedna wielka szopka, w której nie wiadomo w imię czego uczestniczymy. Chyba z rozpędu w młodzieńczej miłości. Moje 42 lata na stadionie, pamięć o golach Deyny, Nowaka, Sikorskiego, Dziekana, Kowala, Pisza i innych pozwala jeszcze wierzyć, że to się odmieni. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że wtedy też grali jak im się chciało, raz remisowali ze słabym Sosnowcem, a drugim razem jechali Widzew 4:1. Musimy przestawić się na myślenie o tym, że zaciąg zagraniczny kiedyś przestanie być szrotem z problemami , np. Cafu - liczyłem po pierwszych meczach że to drugi Vadis, a tutaj zonk. I tak można mnożyć....Przebłysk z sezonu 2016/17 jest wyjątkiem od reguły.......

odpowiedz
Felek - 03.10.2019 / 13:01, *.netfala.pl

Z Piastem możemy wygrać, zremisować lub przegrać. Legia teraz to taka zbieranina, która może w naszej lidze z każdym wygrać i z każdym przegrać. Z Płockiem i szajsem wydawało się, że będą pewne 3 punkty a tu wtopa. Z Cracovią z kolei wydawał się trudny mecz i wygrali. Ch.j wie czego się spodziewać po Legii w następnym meczu.

odpowiedz
Rado - 02.10.2019 / 08:07, *.play-internet.pl

Z Piastem pewnie wygrają, potem znowu przegrają i...znowu wygrają...i tak do końca sezonu. 5 miejsce będzie ich!

odpowiedz
News⚽️Legia - 01.10.2019 / 22:39, *.188.236

Kiedyś Legia zaczynała tradycyjnie bieganie dookoła kanałku,kilka kółeczek truchtem,potem rozgrzane miéśnie mogły ostro trenować a rozpalone głowy myśleć i zapamiêtać..to była silna Legia ...teraz to parodia tamtych czasòw i szklane kości żle odrzywionych zawodnikòw...

odpowiedz
Adam - 03.10.2019 / 01:16, *.chello.pl

@News⚽️Legia: no kiedyś to było, prawdziwi ludzie rzucali kamieniami w mamuty, prawdziwi wojownicy, nie to co dzisiaj.

Polecam elementarz języka polskiego.

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.10.2019 / 12:00, *.204.78

@Adam: licy se psekaz..a ne elementaz...adasiU

odpowiedz
Krzeszczu - 03.10.2019 / 18:08, *.bredband2.com

@Adam: Amen!

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.10.2019 / 20:23, *.204.78

@Krzeszczu: To ty jeszcze żyjesz?!

odpowiedz
Jozz-men - 01.10.2019 / 22:09, *.centertel.pl

Lepsza już była siatko-noga za Urbana.

odpowiedz
Darek - 01.10.2019 / 22:04, *.t-ipconnect.de

Zapewne po meczu uslyszymy od trenera ze przeanalizuje to spotkanie.A od piłkarzy ze wyciagna wnioski z tego meczu.

odpowiedz
L Kibic L - 02.10.2019 / 14:03, *.centertel.pl

@Darek : Raczej że są już myślami przy następnym meczu. Niestety wypowiedzi Vuko i kilku piłkarzy po przegranych meczach to robienie z kibiców idiotów. Szkoda że tak o nas myślą. (L)

odpowiedz
Gienek - 03.10.2019 / 13:04, *.netfala.pl

@Darek : Tak, dodadzą jeszcze, że nie zagrali na swoim poziomie ale w następnym meczu wyciągną wnioski i zagrają lepiej... Ku.wa mam już dość słuchania tych bzdetów co drugi mecz.

odpowiedz
R - 01.10.2019 / 21:25, *.tpnet.pl

Pokonamy Piasta 5 : 0 . Tylko (L)egia !

odpowiedz
Jacek - 01.10.2019 / 21:18, *.tpnet.pl

Jaki trening, taka gra, jaki zapie...ol na treningu taki i w meczu. Nie dziwi chyba nikogo teraz, ze po stracie drugiej bramki nikt z druzyny nie gryzł trawy na boisku aby strzelic bramke wyrownującą. Nikt nie pokazał DNA, o ktorym dumnie mowil wczesniej pinokio klamca. W tym momencie murawa powinna sie palic od atakow legionistow. A co bylo? Wielka .ujnia.Od samego początku meczu przeciwnik wyglądał zdecydowanie lepiej fizycznie. Nie wspomne o węgierskim pomocniku, ktory po rozgrzewce miał dosc i pewnie chetnie poszedłby juz do szatni? Ale skoro mają 90 minutową zabawe to skąd mają miec siły na bieganie? Tu wychodzi cały kunszt trenerski pinokia. Z calym szacunkiem do dokonan jako pilkarz Legii, trener z ciebie kiepski. Czekam kiedy wrocisz tam skąd przyszedles.

odpowiedz
Vuko pinokio - 03.10.2019 / 11:39, *.vectranet.pl

@Jacek: a jakież ma osiągnięcia piłkarskie?

odpowiedz
Hiszpan - 01.10.2019 / 21:15, *.t-mobile.pl

Vuko szczęśliwy że w 3 meczach z czołówką wyszarpał punkt na Ł3.

odpowiedz
Станіслав Черчесов - 01.10.2019 / 20:29, *.centertel.pl

Co to za treningi??? Wojskowy klub to powinny być wojskowe treningi !!! Tego Vukovicia to musze zaprosić na nasze zgrupowania w Novosibirsku!

odpowiedz
Hiszpan - 01.10.2019 / 20:22, *.t-mobile.pl

2 dni wolnego na bieganie po galeriach potem 1.5 H katorgi na treningu. Tytani pracy qwa...

odpowiedz
Elquatro - 01.10.2019 / 18:53, *.t-mobile.pl

Kante podobno trenowal karate

odpowiedz
Roger(L) - 01.10.2019 / 18:42, *.chello.pl

Ważne, że jest atmosfera! "Piłkarze" roześmiani, uśmiechnięci. Żarciki, heheszki. Zabawa na całego! Szkoda, że tylko 1,5 godziny. W dobrej atmosferze czas płynie szybko i pewnie nie wszystkie żarty zostały zrobione... Co tam wyniki i kolejne porażki. Co tam, że nie potrafią składnej akcji z 10 celnymi podaniami zrobić. W PIŁCE LICZY SIĘ DOBRA ATMOSFERA W SZATNI - u nas jak widać na zdjęciach jest doskonała

odpowiedz
elka - 02.10.2019 / 09:05, *.194.12

@Roger(L): Nic dodać, nic ująć!Pozdro

odpowiedz
Adam - 03.10.2019 / 01:21, *.chello.pl

@Roger(L): tu no, faktycznie. Powinni olać to co mówi typ pełniący obowiązki trenera i sami wykombinować co i jak ćwiczyć.

Serio, nie bronię kopaczy, ale jak się mają spinać i zapieprzać kiedy trening jest taki, że zupełnie tego od nich nie wymaga?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.10.2019 / 13:14, *.play-internet.pl

@Adam: Teoretycznie masz rację,tylko weź pod uwagę,że:Po pierwsze jak by Vuko zaczął wymagać,to by go grajki zwolnili,a po drugie to Vukovič nie wymaga od piłkarzy,bo i od Vukoviča nikt niczego nie wymaga,Mioduski jest zarobiony,piłkarze mają luzik,a kibice męczą bułę z 'Nie poddawaj się........".i podejrzanie licznie zapełniają trybuny,jak by ich sytuacja w klubie wogóle nie obchodziła.Tak więc na żadne większe zmiany na lepsze nie ma co liczyć,a każdą wygraną należy traktować jak niewyobrażalny sukces.BO STALIŚMY SIĘ ŚREDNIAKIEM EK SRA KLASY.

odpowiedz
ginpasterz@interia.pl - 01.10.2019 / 16:53, *.201.196

Tak myślę że trening i tak za długi. 45 minut powinno wystarczyć. Może będą mieli więcej siły. Dramat a później od wszystkich w łeb dostają drużyny z polskiej ligi. Tak jak mówią jest piłka polska i piłka nożna. Dwie różne dyscypliny. Polska myśl szkoleniowa.

odpowiedz