Mateusz Pazgan - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Pazgan: Nie weszliśmy na najwyższy poziom

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Wygraliśmy pewnie, jednak nie byliśmy zadowoleni z każdego elementu naszej gry. Nie wszystko wyglądało tak jakbyśmy tego chcieli. Miało być pewne zwycięstwo, jednak w trzecim secie zaczęliśmy się trochę męczyć. Jeszcze nie weszliśmy na najwyższy poziom na jakim kończyliśmy zeszły sezon. W przyszłym tygodniu wygramy z BAS-em – powiedział po meczu Mateusz Pazgan.

- Udało się zatrzymać trzon naszego zespołu. Na początku były bardzo długie rozmowy, ale fajnie, że większość chłopaków została, niektórzy niestety musieli nas opuścić. Doszło też kilku perspektywicznych zawodników, którzy mocno angażują się w drużynie i coś wnieśli.

- Współpraca z trenerem układa się fajnie. Jest to dobry trener, który ma pojęcie o siatkówce i udanie nas przygotowuje. Za każdym razem, gdy przychodzę do domu po treningu to od razu idę spać, bo taki zmęczony jestem, nie mam nawet siły zjeść kolacji.

- Naszym celem jest awans, w tym sezonie musi się udać. Nie widzę innej opcji, tylko to mnie zadowoli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.