5-6.10: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W niedzielę fani Legii udadzą się do Gliwic na wyjazdowy mecz z Piastem. Nasi siatkarze rozegrają wyjazdowy mecz z BAS-em Białystok, w sobotę w samo południe, przy Marymonckiej rugbiści Legii zagrają derbowe spotkanie z AZS-em AWF. W niedzielę w Hadze nasi przyjaciele z Den Haag, podejmować będą Ajax.

Rozkład jazdy:
05.10 g. 12:00 AZS AWF Warszawa - Legia Warszawa [rugby, ul. Marymoncka]
05.10 g. 14:00 Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
05.10 g. 15:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
05.10 g. 17:00 Wigry Suwałki - Radomiak Radom
05.10 g. 17:00 BAS Białystok - Legia Warszawa [siatka]
05.10 g. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
05.10 g. 18:00 Stal Stalowa Wola - Legia II Warszawa [kosz]
06.10 g. 12:15 FC Den Haag - Ajax Amsterdam
06.10 g. 17:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa

Młodzież:
05.10 g. 10:00 AP Szczęsnych 09 - Legia LSS U11 [ul. Trakt Lubelski 67]
05.10 g. 10:30 Legia Ladies LSS U15 - GOSIRki Piaseczno 05/6 [ul. Kawęczyńska 44]
05.10 g. 11:00 Pogoń Szczecin 02/3 - Legia U18 [CLJ U18][Szczecin]
05.10 g. 14:00 Przyszłość Włochy 08 - Legia U11 [ul. Rybnicka 25]
05.10 g. 14:00 Ostrołęcka APN 06 - Legia U14 [Ostrołęka, ul. Witosa 1]
05.10 g. 14:00 Radomiak Radom 03 - UWKS Legia Warszawa 03 [Radom, ul. Rapackiego 24]
05.10 g. 16:00 Talent Białystok 05 - Legia U15 [CLJ U15][Białystok, ul. Słoneczna 1]
05.10 g. 16:00 Legia LSS U10 - Turbo FA Warszawa 10 [ul. Obrońców Tobruku 11]
05.10 g. 18:00 Legia Ladies LSS U13 - UKS Olimp Loczki Wyszków 07/8 [ul. Obrońców Tobruku 11]
05.10 g. 19:00 Varsovia 02 - UWKS Legia 03 U18 [ul. Okopowa 55a]
06.10 g. 09:00 Legia U12 - Legia U13 (sparing wewn.) [ul. Międzyparkowa 4]
06.10 g. 11:30 KS Raszyn 09 - Legia U10 [Raszyn, ul. Pruszkowska 21B]
06.10 g. 14:00 MUKS Piaseczno U-18 - Legia Warszawa U-18 [kosz, ul. Szkolna 14]
06.10 g. 16:00 FC Puma 07 - UWKS Legia 07/8 [Raszyn, ul. Unii Europejskiej 1]
06.10 g. 16:30 Legia U16 - Escola Varsovia 04 [ul. Obrońców Tobruku 11]
05.10 g. 17:15 Football Winners Academy 08 - Legia LSS U12 [ul. Okopowa 55a]
06.10 g. 18:30 Legia U17 - Znicz Pruszków 03 [CLJ U17][ul. Obrońców Tobruku 11]
07.10 g. 18:30 Legia Warszawa U-20 - Polonia Warszawa U-20 [kosz, ul. Kowieńska 12/20]
07.10 g. 18:45 Gim 92 Ursynów U-20 - Legia II Warszawa U-20 [kosz, ul. Koncertowa 4]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
LW - 04.10.2019 / 16:19, *.orange.pl

Piast 0-2 LEGIA ! "L" !!!

odpowiedz
LW - 04.10.2019 / 16:18, *.orange.pl

FC Den Haag 2-2 Ajax A.

odpowiedz
LW - 04.10.2019 / 16:16, *.orange.pl

Zaglebie S. 3-1 Sandecja N.S.

odpowiedz
LW - 04.10.2019 / 16:15, *.orange.pl

Wigry S. 2-2 Radomiak R.

odpowiedz
LW - 04.10.2019 / 16:14, *.orange.pl

Pogon S. 2-2 Olimpia E.

odpowiedz
LW - 04.10.2019 / 16:13, *.orange.pl

Znicz B.P. 0-2 LEGIA ! "L" !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.