REKLAMA

Koszewska poznała rywalkę w 1/8 finału MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ułan Ude w Rosji, rozpoczynają się kobiece Mistrzostwa Świata w boksie, w których startować będzie zawodniczka Legii. Karolina Koszewska była rozstawiona przed losowaniem i rywalizację rozpocznie od 1/8 finału olimpijskiej kategorii wagowej do 69 kilogramów. Legionistka zmierzy się z Shakhnozą Yunusovą (Uzbekistan) lub Idimokh Kholova (Tadżykistan), które skrzyżują rękawice w 1/16 finału. Walka legionistki o awans do ćwierćfinału MŚ odbędzie się w środę, 9 października.

Karolina Koszewska przed rokiem przegrała na Mistrzostwach Świata walkę w 1/8 finału z Rosjanką, Yaroslavą Yahushiną. Na wiosnę tego roku legionistka została wicemistrzynią Polski, a w czerwcu wywalczyła złoty medal na Igrzyskach Europejskich. Jej celem na przyszły rok będzie wywalczenie kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.