Wyniki 11. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W niedzielnym meczu na dnie tabeli ŁKS wysoko pokonał Koronę. Cracovia nie wykorzystała szansy na objęcie prowadzenia i podzieliła się punktami z Górnikiem. Na zakończenie kolejki Legia przegrała z Piastem 0-2. W sobotę zanotowaliśmy dwie niespodzianki. Pogoń przegrała u siebie z Rakowem, a Lechia z Zagłębiem. W Poznaniu Lech wysoko pokonał Wisłę Kraków. W piątek na rozpoczęcie kolejki Wisła Płock nie dała szans Arce wygrywając 4-1. W drugim piątkowym meczu Śląsk podzielił się punktami z Jagiellonią. Kolejkę zakończy spotkanie Piasta z Legią.

Wyniki 11. kolejki:

Wisła Płock 4-1 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 1-1 Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin 1-2 Raków Częstochowa
Lech Poznań 4-0 Wisła Kraków
Lechia Gdańsk 1-2 Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź 4-1 Korona Kielce
Cracovia 1-1 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 2-0 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Zibi - 07.10.2019 / 17:42, *.icpnet.pl

Pyry nas rozjada w nastepnej kolejce...smutna prawda

odpowiedz
Dzik - 06.10.2019 / 19:49, *.orange.pl

Widac że brak kulonevicia zrobił swoje bo carlitos i tak w składzie się nie mieścił

odpowiedz
Buk - 06.10.2019 / 08:22, *.vectranet.pl

Z tą bukmacherką w lidze to idą już na całego

odpowiedz
Yeti - 05.10.2019 / 20:01, *.play-internet.pl

Spojrzałem na tabelę, Legia po równi pochyłej leci w dół. Na dziś wyprzedzają nas nawet tacy frajerzy jak Płock czy Posrań. Jeśli przegramy w Gliwicach to wypadniemy z pierwszej ósemki. Qvo vadis Legio?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2019 / 11:32, *.chello.pl

A Furman znowu wczoraj dwie asysty. A takie podanie, jak przy bramce Tomasika, to chciałbym zobaczyć na Ł3.

odpowiedz
FWK - 04.10.2019 / 20:21, *.play-internet.pl

Vuko ustaw 0-0-0-11 będzie ofensywnie!!! Uaaahhaaha.
Do boju Legio marsz!!!!

odpowiedz
Jaco1977 - 04.10.2019 / 18:39, *.play-internet.pl

Ence pence a po meczu już po ence

odpowiedz
Widelec - 04.10.2019 / 11:07, *.207.181

Vuko ustaw w końcu ten zespół ofensywnie i żeby grali do przodu a nie w bok i do tyłu,niech w pole karne wbiega z 4-5 piłkarzy a nie jeden,to samo przy stałych fragmentach.Mamy najlepszych grajków w tej lidze a przyjdzie taka pierdoła "trenerska" i nie potrafi nawet w połowie ich potencjału wykorzystać a nawet wręcz przeciwnie,hamuje ich i cofa w rozwoju

odpowiedz
Vuko - 06.10.2019 / 15:45, *.chello.pl

@Widelec: ok

odpowiedz
Gienek - 04.10.2019 / 09:35, *.netfala.pl

Legia wygra, zremisuje lub przegra. Pewne info.

odpowiedz