Filip Matczak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rekord Filipa Matczaka

Fumen, źródło: Legionisci.com

Filip Matczak zaliczył bardzo dobry występ w przegranym meczu Legii z Polskim Cukrem Toruń. Podopieczny Tane Spaseva zdobył 31 punktów podczas 30 minut spędzonych na parkiecie. Zawodnik naszej drużyny imponował skutecznością trafiają 11 na 15 prób, w tym 4 z 5 rzutów za 3 punkty. Ponadto legionista nie mylił się na linii rzutów osobistych (5/5). Dla Matczaka to rekordowe osiągnięcie na parkietach PLK.

Jednocześnie Matczak powtórzył swój wyczyn z sezonu 2014/2015. Wówczas jako zawodnik rezerw Asseco II Gdynia rzucił 31 punktów w... Toruniu, przeciwko AZS UMK. Co ciekawe, szkoleniowcem gdynian był wtedy obecny trener Legii... Tane Spasev.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.