fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
mietowy - 06.10.2019 / 20:04, *.chello.pl

tu chyba nie ma co juz tlumaczyc i kombinowac LEGIA jest w rozsypce

odpowiedz
Bodzio - 06.10.2019 / 19:35, *.chello.pl

On się sam nie zwolni, zarabia dobrą kasę a po takim cyrku już nikt go nie zatrudni jako trenera, bo co to za CV prowadził drużynę w pl z największym budżetem a nie łapie się do górnej 8-ki.

odpowiedz
peru123 - 06.10.2019 / 19:28, *.chello.pl

Dajcie już spokój Vukovicovi, sam się nie zatrudnił i sam się nie zwolni. Trzeba być potężrnym debilem aby zatrudnić trenerskiego młokosa , bez krzty doświadczenia na stanowisko trenera Legii. To nie mogło się udać i się nie uda, najgorsze jest to że loczek jest nie reformowalny i zatrudni znowu jakiegoś pseudo fachowca na dorobku.

odpowiedz
benq76 - 06.10.2019 / 19:25, *.tpnet.pl

panie prezesie Mioduski prosze nie płacić wypłacić im ani złotówki...DNO DNA!!!!!!!!! największy budżet????? jaja to ma Parzyszek....a oni podpaski....

odpowiedz
(L) - 06.10.2019 / 19:25, *.inetia.pl

Żenada !!!!! Pinokio odejdź - już czas.

odpowiedz
ave - 06.10.2019 / 19:18, *.vectranet.pl

vuko! co? won!

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.10.2019 / 19:17, *.94.91

Wiadomoś z ostatniej chwili,Pinokio zwolniony,tymczasowo Legie poprowadzi Brychczy a drugi trener to kibice Legii Warszawy,ze sztabu zostajá tylko trenerzy bramkarzy reszta razem z kierownikiem drużyny wynocha!

odpowiedz
Cyceron - 06.10.2019 / 19:15, *.inetia.pl

El loco rozyebal wszystko. Przez trzy lata próbował zabić we mnie emocje kiedy Legia gra ,ale nie udało ci się cyko!Płaczę nad gra Legii i twojej wizji zarządzeniem .

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 19:10, *.play-internet.pl

Vukovic powie: gratuluję Piastowi. Kolejny mecz w którym byliśmy lepsi ale zabrakło skuteczności. Pracujemy dalej głowy do góry Sandro I Love to.

odpowiedz
lob - 06.10.2019 / 19:16, *.chello.pl

@Hiszpan: Vuco powie jeszcze : wytrzymałem już do października, a może się uda wytrzymać w roli trenera do stycznia, a to już jest duży sukces..........

odpowiedz
L - 06.10.2019 / 19:10, *.chello.pl

A jeszcze niedawno zagraliśmy ładny futbol z Rangersami. O co tu k...wa chodzi?

odpowiedz
mrsn - 06.10.2019 / 19:19, *.orange.pl

@L: o motywacje ;]

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 19:09, *.inetia.pl

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale gramy jak Manchester United. :)

odpowiedz
L - 06.10.2019 / 19:09, *.plus.pl

myślę że to był ostatni dzień vuko jako trenera, rocha martinsy antolice wypad, novikovkas wracaj do jagi

odpowiedz
Serce pęka - 06.10.2019 / 19:08, *.plus.pl

Jak można wystawiać Kante, novikovasa, przecież oni są bez formy. Jędza raz na środku obrony raz na boku. Vuko błądzi jak dziecko we mgle. Dramat dramat....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 19:08, *.inetia.pl

Antolić przechodzi dzisiaj samego siebie. Do tyłu albo w aut. Wszystko.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 06.10.2019 / 19:08, *.play-internet.pl

A nie mowilem? Od konca poprzedniego sezonu bylo wiadomo, co sie szykuje. A teraz widac jeszcze jedno - rowniez pilkarze maja dosc pajaca...Teraz czas na baty od Leszka u siebie i jedziemy dalej ,,nie poddawaj sie...,,Grunt, ze bedzie akademia...(i walka o utrzymanie, ale jakie to ma znaczenie....)

odpowiedz
Zu(L)us - 06.10.2019 / 19:07, *.centertel.pl

2 tygodnie temu to samo pisałem.Vuko odejdź w chwale.

odpowiedz
jo - 06.10.2019 / 19:06, *.tpnet.pl

A ja mówiłem w zeszłym sezonie, że tak słabej Legii dawno nie widziałem. A tu niespodzianka... w tym roku to jest dopiero gówno. Jaki prezes i trener taka drużyna.

odpowiedz
lob - 06.10.2019 / 19:05, *.chello.pl

Dawno pisałem, że Vuco to słaby trener i powinien sam odejść jak ma honor.
Ale on nie ma chyba honoru i trzyma się stołka i kasy. To jest przegryw nie dobry trener, ale wina Mioduskiego, że zatrudnia trenerów bez doświadczenia. Nie lubiłem Janka U., ale on według Vuco to profesor.
Nawet jak jakimś cudem zremisujemy lub wygramy dzisiaj to zdania o trenerze Vuco nie zmienię.............

odpowiedz
P(L) - 06.10.2019 / 19:04, *.centertel.pl

Vuko Wooooooooon!!!!!!

odpowiedz
TOM - 06.10.2019 / 19:03, *.chello.pl

Z WYPIEKAMI NA TWARZY CZEKAM NA WYWIAD NASZEGO TRENERA - BYLIŚMY LEPSI ,PRZEGRALIŚMY BO ............................................

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 19:03, *.play-internet.pl

Teraz 3 dni wolnego. Shopping w galerii a w czwartek trening 15 minut drapanie się po jajkach trochę żartów i jedziemy dalej...

odpowiedz
Perkoz - 06.10.2019 / 19:02, *.vectranet.pl

I znowu trafiłem u buka - powiedział pudel a kopacze maja na pensje

odpowiedz
Podniecony - 06.10.2019 / 19:02, *.chello.pl

Trzecia bramka wisi w powietrzu!!!

odpowiedz
as - 06.10.2019 / 19:00, *.tpnet.pl

I dlatego przestałem jeździć na Legie. Nie ma wyników panowie a szkoda mojego czasu na oglądanie kopaniny i kolejnej porażki

odpowiedz
Snowman - 06.10.2019 / 19:00, *.plus.pl

Vuko won! !!

odpowiedz
Lama - 06.10.2019 / 19:00, *.centertel.pl

Vuko Wyp...

odpowiedz
Andrzej - 06.10.2019 / 18:59, *.centertel.pl

Vukovic masz Legie w sercu to wypierd...
Dno dno, zero taktyki, pomysłu i reakcji trenera. Przegrywają, grają beznadziejnie i żadnych zmian, To Piast ku... pierwszy zmienia

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 18:59, *.inetia.pl

Proszę bardzo. Mistrz strateg Vuković zmienił Roszę w momencie kiedy ten przebywał poza linią boczną. Tak się manipuluje czasem! Wzorcowe zachowanie trenera przy 2 -0! Jestem dumny z Vukovicia, podobnie jak zespołu.

odpowiedz
Czekam - 06.10.2019 / 18:58, *.chello.pl

cierpliwie co trener powie po meczu?

odpowiedz
Czarny76 - 06.10.2019 / 19:04, *.amazonaws.com

@Czekam : Jak to co. Nie powinniśmy przegrać tego meczu. Ta porażka jest niezasluzona

odpowiedz
Kamil - 06.10.2019 / 18:58, *.centertel.pl

Ale jakie to jest dno hahah valkovic odejdzie w końcu czy nie?

odpowiedz
wawa3 - 06.10.2019 / 18:57, *.net.pl

Przegrywamy z jeszcze większymi Dziadami niż sami jesteśmy. Ta liga sięga dna.

odpowiedz
BoLec - 06.10.2019 / 18:57, *.chello.pl

Co wy robicie wy NASZĄ LEGIĘ HANBICIE!!!
Miodulski i Wukowicz won z Legii amatorzy!

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 18:56, *.play-internet.pl

Jak na zespół bez trenera i tak Legia nieźle się trzyma.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 18:56, *.inetia.pl

O nie. Znowu Legia kontroluje mecz, rywale robią dwie akcje z przypadku i jest 2 - 0. Pozytyw, że możemy być zadowoleni z pracy jaką wykonujemy na boisku, no i jak wyeliminujemy błędy i poprawimy skuteczność to takie mecze będziemy wygrywać. Jestem dumny z postawy zespołu!

odpowiedz
Haha - 06.10.2019 / 18:55, *.t-mobile.pl

Bójcie się chamy do 1 ligi się pchamy !!!

odpowiedz
Widelec - 06.10.2019 / 18:51, *.207.181

ahahaha,sorry że się śmieje ale chyba nikt z was się nie spodziewał innego wyniku w tym meczu,i wszyscy na całe gardło"nie poddawaj się...":)) brawo Vuko

odpowiedz
vipkrzych - 06.10.2019 / 18:50, *.centertel.pl

jak oni po porażce nie pożegnają się z Vukowiciem to ja przerzucam się na szachy

odpowiedz
Kerad - 06.10.2019 / 18:49, *.plus.pl

Mam q...a tego dość!

Vukovic - trenować trampkarzy!

odpowiedz
Raf - 06.10.2019 / 19:43, *.mm.pl

@Kerad: A co zawinili trampkarze??? Chcesz w nich zabić miłość do piłki???

odpowiedz
SWK - 06.10.2019 / 18:48, *.orange.pl

WSZYSTKICH WYWALIC !!! TO JAKAŚ PATOLOGIA !! PAJACYKI , LOCZEK I PINOKIO !!! WYP.... !!!

odpowiedz
Yorick - 06.10.2019 / 18:45, *.orange.pl

Noivkovas, Kante Rocha do zmiany.
Bramka Vukovica, bo drugi mecz wystawia Wieteskę jak nie musi i drugi raz kończy się golem.

odpowiedz
Yaro - 06.10.2019 / 18:45, *.207.120

Gwilia znów najsłabszy na boisku. Czy to że nie skacze do górnych piłek to wynika z obawy, że obetrze sobie ten pusy, łysy łeb?

odpowiedz
Jerry - 06.10.2019 / 18:40, *.207.120

Łysy gamoń na lini drukuje.

odpowiedz
vipkrzych - 06.10.2019 / 18:46, *.centertel.pl

jak oni po porażce nie pożegnają się z Vukowiciem to ja przerzucam się na szachy

odpowiedz
Legijne DNO - 06.10.2019 / 18:32, *.47.50

Ciekawe kiedy w końcu kibice zaczną wymagać od piłkarzy trenera prezesa?!
Pod koniec sezonu poprzedniego była tragiczna gra ale narracja była-kibicujemy a rozliczenia po sezonie
Sezon się skończył bez mistrzostwa - i co? I nic
Teraz było-kibicujemy w pucharach
Odpadlismy
I co? I WIELKIE NIC
Gra coraz gorsza spadamy w dół tabeli gra bez pomysłu przebiegamy mniej w każdym meczu od rywala
I co?
Nic
Przykładamy rękę do tego upadku
Dlaczego nie ma jazdy po prezesie?
Czemu nie ma jazdy po Vuko?
Czemu nie ma rozmów z piłkarzami?!
Syf kiła i mogiła

odpowiedz
Zły krasnolud - 06.10.2019 / 19:08, *.virginm.net

@Legijne DNO: 100 % zgody.

odpowiedz
Scyp. - 06.10.2019 / 18:23, *.t-mobile.pl

Novikovas jak zwykle w niebo. Może czas przestać grać w szpilkach?

odpowiedz
Vuko out - 06.10.2019 / 18:16, *.47.50

Nieprawdopodobne DNO!!!!!

odpowiedz
Całaprawda - 06.10.2019 / 18:15, *.centertel.pl

Novikovas z 4 metrów do pustej bramki nie trafił.

odpowiedz
Yorick - 06.10.2019 / 17:46, *.orange.pl

Kilku graczy nie ma jakości na Legię. Kante nie ma techniki. Novikovas powinien dostać dacha za ostatni mecz, kiedy nie wystartował do piłki. Na razie tylko szkodzi. Rocha jest za słaby na Legię. Musimy czekać na ustabilizowanie się składu, a póki co na akcje tych graczy, którzy coś potrafią.

odpowiedz
lhm - 06.10.2019 / 18:24, *.153.161

@Yorick:
Kante nie ma techniki? To ciekawe kto ją ma? Kante i Jędza w pierwszej połowie zdecydowanie najlepsi.

odpowiedz
Jerry - 06.10.2019 / 18:29, *.207.120

@lhm: 100 % racji.

odpowiedz
Yorick - 06.10.2019 / 18:44, *.orange.pl

@lhm:
Bo zrobił jedną sztuczkę?
Kante ma dobrą motorykę i zero techniki, brak przyjęcia przede wszystkim, brak podania.

odpowiedz
Amek - 06.10.2019 / 18:51, *.tpnet.pl

@Yorick: jakości w Legii to niema Vuko

odpowiedz
Pawel - 06.10.2019 / 17:37, *.orange.pl

https://estadios.pl/live209536,piast-gliwice-legia-warszawa

odpowiedz
link - 06.10.2019 / 17:35, *.play-internet.pl

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-1.html

odpowiedz
L - 06.10.2019 / 17:54, *.chello.pl

thx

odpowiedz
meter - 06.10.2019 / 17:34, *.t-mobile.pl

http://strims.world/PiastGliwiceLegiaWarszawa.php

odpowiedz
der - 06.10.2019 / 17:30, *.marsoft.net

podajcie jakiś link do meczu, dziękuję

odpowiedz
Łukasz97 - 06.10.2019 / 17:26, *.play-internet.pl

Ma ktoś stream do meczu?

odpowiedz
Tylko zwycięstwo - 06.10.2019 / 17:26, *.prioritytelecom.net

Jakiś link do transmisji?

odpowiedz
Podbrożny o Legii - 06.10.2019 / 17:19, *.artexim.pl-81-219-240-2

Jeśli Legia przegra w Gliwicach, to prezes Mioduski powinien zwolnić Aleksandara Vukovicia?

Przerwa na reprezentację to idealny moment na zmianę trenera. Nowy szkoleniowiec miałby czas żeby poznać drużynę. Ale nie wierzę, że do tego dojdzie. To by było ze strony władz klubu skrajnie niepoważne. Vuković bez względu na wynik meczu z Piastem, raczej zostanie. Tylko, że zamiast obrażać się na krytykę, powinien wziąć się do pracy i stawiać na tych, którzy są w najlepszej formie. Nie tak, jak wtedy, gdy sadzał na ławce Carlitosa, a grał o dwie klasy gorszy Kulenović.

odpowiedz
Rado - 06.10.2019 / 17:14, *.inetia.pl

Vuko, wyzwanie październikowe zaliczone, ale chyba nie chcesz dotrwać do listopada, skoro wystawiasz taki skład...

odpowiedz
tęczowi vuko i kalekowić - 06.10.2019 / 16:57, *.vectranet.pl

no to co...skoro vuko robił specjalne przygotowania więc piast-Legia 5:0 nie powinno dziwić!

odpowiedz
Pytanie zasadnicze - 06.10.2019 / 16:17, *.206.5

Czy Legia jest tak mocna , że ma szansę na zdobycie Mistrzostwa Polski ? Czy

Polska liga jest jednak słaba , że wygrać może ją Legia ?

Występy w Europejskich Pucharach dały chyba znaczną odpowiedz na to pytanie .

Legii brakuje w środku pomocy kogoś takiego kim był Ofoe . Przeszedł z Legii do nie najmocniejszej ligi Belgijskiej i nie jest tam jakimś mega gwiazdą , a w Polsce ośmieszał ligowych rywali . Piłkarzy na takim poziomie brakuje Legii .

Tak by widać było po rywalach , że nie dorastają do pięt naszym zawodnikom .

A na dziś mamy taką kadrę , że z każdym jednym ligowym rywalem męczymy się okrutnie .


odpowiedz
PrzemoL - 06.10.2019 / 16:03, *.chello.pl

Ja się pytam, za co novikovas jest w pierwszym składzie? Jak ten człowiek w każdym meczu pokazuje, że nigdy w koszulce Legii nie powinien pojawić się na murawie. Ciekawe co dziś pokaże. Samolubne dryblingi , za każdym razem kończące się stratą? Czy może brak chęci do wykonania sprintu do piłki, do której dobiegłby człowiek na jednej nodze (tak jak w meczu z lechią)? A może strzał z 7 metrów panu bogu w okno? W jaki sposób dziś udowodni, że trzecioligowe rezerwy to dla niego za wysokie progi?

odpowiedz
Novicovas i wszystko jasne - 06.10.2019 / 18:19, *.virginm.net

Raczej z metra w.w co za gamoń

odpowiedz