Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Vuković: Straciliśmy kontrolę nad meczem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To dla nas trudny moment, bo druga porażka z rzędu. Na pewno przed przerwą na kadrę nie będziemy w dobrych nastrojach. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. W drugiej połowie popełniliśmy jeden błąd i straciliśmy bramkę i kontrolę nad meczem. Wkradła się totalna nerwowość, co nie powinno mieć miejsca, a dało Piastowi drugą bramkę i zwycięstwo. Gratuluję im tego, a nam pozostaje patrzeć na kolejne mecze. To dopiero 1/3 sezonu i nasza strata punktowa nie jest duża, jeśli chodzi o walkę o najwyższe cele.

Dlaczego gramy dwie nierówne połowy? To kwestie psychologiczne, mentalne. W Legii trzeba sobie radzić z dużą presją, a po stracie bramki potrzeba chwili, żeby wrócić do gry. Jeśli źle reagujesz, presja jest jeszcze większa. Trzeba nad tym pracować i poprawić. Wyzwaniem dla tego zespołu jest, żeby reagować jednakowo, niezależnie od okoliczności, bo to jest Legia Warszawa i tu z najmniejszej rzeczy może się zrobić dramatyczna sytuacja. Trzeba sobie z tym radzić.

Obrona wyglądała dziś dobrze. To nasz 20. mecz i dopiero kończy się okres, kiedy będziemy mieć podobną sytuację do innych zespołów. Oni zagrali po 11 spotkań. Zmiany w zestawieniu defensywy wynikają z dużej liczby rozegranych meczów, a nie z powodu nieudanych momentów poszczególnych zawodników. Dzisiaj z obrony można być zadowolonym. Mieliśmy 2-3 sytuacje, kiedy nie zachowaliśmy się jak należy ale nie było tak, że straciliśmy bramkę na 0-1 i straciliśmy głowę, koncentrację i pozwoliliśmy rywalowi na więcej. Stabilizacja składu to następny element, żebyśmy mogli osiągać takie wyniki, jakie chcemy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (192)

+dodaj komentarz
awer - 08.10.2019 / 11:20, *.orange.pl

rozmowy kontrolowane , rozmowy kontrolowane .......

odpowiedz
Cesio - 08.10.2019 / 10:55, *.centertel.pl

KUKÓŁECZKA KUKO DAJ SE SPKÓJ VUKO

odpowiedz
Alex Bielany - 08.10.2019 / 09:55, *.centertel.pl

W Legii to juz od dawna kontroli nie ma w żadnej dziedzinie, nawet w sklepie klubowym przy kasach lezy na sprzedaż .....fifa 14, podczas gdy mamy juz 20

odpowiedz
Kriss - 08.10.2019 / 08:30, *.chello.pl

Wyślę że z Łachem może być taki wynik i gra jak za Jozaka w Poznaniu, kiedy jesienną porą spadały liście. Tylko teraz takie liście to się należą, dla Prezesa i Vucovicia.

odpowiedz
ZL - 07.10.2019 / 22:39, *.tpnet.pl

Co bedzie z Lechem strach pomyslec !!

odpowiedz
GL - 07.10.2019 / 21:59, *.tpnet.pl

To co gra LEGIA to tragedia P. Trenerze !!

odpowiedz
LewLegia - 07.10.2019 / 21:57, *.net.pl

Sam mioduski na stadionie będzie oglądał te widowiska.

odpowiedz
DW(L) - 07.10.2019 / 17:50, *.63.139

I tylko LEGII i jej kibiców żal, spadaj człowieku

odpowiedz
Lefa - 07.10.2019 / 17:39, *.t-mobile.pl

Już za dwie godziny, będzie 24 godziny po klęsce (meczu) i co Vuković nadal trenerem?

odpowiedz
(L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) - 07.10.2019 / 17:16, *.11.137

RSP wróć.....

odpowiedz
Greg61 - 07.10.2019 / 17:13, *.tpnet.pl

A Mnie się wydaję , że Ty już dawno straciłeś kontrolę

odpowiedz
BR(L)DNO - 07.10.2019 / 16:06, *.vectranet.pl

Ty jeszcze na Ł3? Patataj!!!

odpowiedz
as - 07.10.2019 / 16:00, *.chello.pl

Vuković won z Legii

odpowiedz
Bambo - 07.10.2019 / 15:44, *.play-internet.pl

Spokojnie Vuko, za kilka tygodni Ci sami co teraz Cię krytykują, będą Ci pomniki stawiać ;)

odpowiedz
HOP - 07.10.2019 / 15:11, *.knc.pl

Wszystko pod kontrolą, władza opętana ♪ ♫

(L)

odpowiedz
Gocław - 07.10.2019 / 14:59, *.chello.pl

Trenerze, ale utrzymamy się w tym sezonie? :)

Presja? Jaka presja? :)
Kibice nie wywierają żadnej presji nawet po żenująco przegranym mistrzostwie, prezes mówi że wygrywać będziecie za 10 lat, jesteście na 9. miejscu i przegraliście wszystko co było w tym roku do przegrania, a Pan dalej jest trenerem - o jakiej presji rozmawiamy? :)

"Obrona wyglądała dziś dobrze."
"Dzisiaj z obrony można być zadowolonym."
Brawo trener, kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą :) I niech nikt Panu nie wmówi, że Felix ośmieszył tę obronę :) Obrona wyglądała dobrze i można być zadowolonym :)
A Jędrzejczyka surowo ukarać, za krytykowanie tej "dobrej w obronie" drużyny ;)

I na koniec perełka z cyklu: 'To nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało':
"W drugiej połowie popełniliśmy jeden błąd i straciliśmy bramkę i kontrolę nad meczem. Wkradła się totalna nerwowość..."
(...)
"...ale nie było tak, że straciliśmy bramkę na 0-1 i straciliśmy głowę, koncentrację i pozwoliliśmy rywalowi na więcej."

odpowiedz
Czarny76 - 07.10.2019 / 14:44, *.play-internet.pl

Miej honor i jaja.... odejdź. A ja nadal rzucam hasło,, Ci którym leży na sercu dobro klubu jutro 12:00 pod stadionem,, Wierzę że nie jestem sam

odpowiedz
bronek49 - 07.10.2019 / 12:48, *.chello.pl

ty mierny trenerku co za bzdury gadasz w 1 połowie to Piast pozwolił wam grać a i tak nic z tego nie wyszło ,w 2 połowie jak Piast przyśpieszył gre to już nie istnieliście . Nie wystawiasz mlodych Polaków tylko grasz takimi miernotami jak Martins ,Rocha ,Gwilla ktorzy w ogóle nie powinni grać. Jeszcze niedawno można było wyróżnic defensywe niestety w ostatnich meczach to i oni nawalają , także trenerku nie męcz kibiców i odejdż z Legii już teraz

odpowiedz
Afro - 07.10.2019 / 12:22, *.chello.pl

"W Legii trzeba sobie radzić z dużą presją"... W każdej pracy trzeba radzić sobie z presją! To są dobrze opłacani gracze a trener wypowiada się o nich jak o dzieciach. No biedaczki się zestresowały... Może niech jeszcze dostaną więcej wolnego! Kiedy następny trening, co? Pewnie we środę tak 1,5 godzinki?

P.S. Jak włączam skróty z meczów zachodnich lig przypominam sobie, że ja lubię oglądać piłkę nożną! Nawet jak nie kibicuję żadnej z drużyn, nawet jak nie rozpoznaję zawodników! To piękna gra! ... niestety Ekstraklasa to podwórkowa kopanina, nic do oglądania - co roku boleśnie przekonujemy się o tym zaraz po okresie wakacyjnym albo nawet jeszcze w jego trakcie. Mieliśmy swoje 5 minut za Prezesa Leśnodorskiego. Dziękujemy! Szkoda, że to (szybko) nie wróci.

odpowiedz
AliMario - 07.10.2019 / 12:06, *.tpnet.pl

W tym przypadku i tak zmiana trenera nie pomoże, może jeden dwa mecze mogą dać złudzenie że zmiana trenera to był właściwy ruch...a później z taką jakością jak jest niezrobia nic więcej.. tak jak już wspominałem wcześniej z tym składem będą walczyć o podium ale mistrza zdobyć będzie ciężko...chyba że w przyszlych sezonach jeśli pograją ze sobą dłużej...przy takiej filozofia Pana Prezesa będzie tylko d...d.. d...

odpowiedz
Edek - 07.10.2019 / 11:45, *.play-internet.pl

Dno dna

odpowiedz
Nojman - 07.10.2019 / 10:57, *.centertel.pl

Ja cię popieram zawsze byłeś z legią i tu jest twoje miejsce

odpowiedz
pao(L)o - 07.10.2019 / 12:47, *.net.pl

@Nojman: chyba z Legią, jeszcze trzeba shift wcisnąć

odpowiedz
Antyfan - 07.10.2019 / 10:52, *.vectranet.pl

Czy za to, że statyści w koszulkach Legii w wieku 25lat i więcej nie potrafią wymienić pod presją 5 podań na tzw. nos odpowiada trener?

odpowiedz
Kibolek - 07.10.2019 / 10:51, *.telefonica.de

WONT TY PARODYSTO Z FUNKCJI TRENERA . zabierz tych swoich zagranicznych celebrytów i SABOTAZYSTOW typu Nagy czy novikovas . CHCEMY MLODYCH CHLOPAKOW W SKLADZIE Z LEGII 2 A NIE TYCH FRAJEROW Z ZAGRANICY

odpowiedz
xxc - 07.10.2019 / 13:54, *.126.81

@Kibolek: Legia II, też ostatnio dała popis - to tak dla przypomnienia!

odpowiedz
Tadek - 07.10.2019 / 10:31, *.netfala.pl

Vuko, ja mam wrażenie, że ty straciłeś kontrolę nad Legią. To jak Legia gra to jest dramat. Miało być lepiej a jest coraz gorzej, po jedenastu kolejkach jesteśmy poza pierwszą ósemką. Wiem, że strata do lidera to "tylko" 4 punkty ale Legii nie przystoi tułać się gdzieś w dolnych rejonach tabeli. Legia zdobyła tylko 17 punktów na 33 możliwe. Delikatnie mówiąc - słabo.

odpowiedz
BBB - 07.10.2019 / 10:23, *.inetia.pl

Co straciliście? Kiedy? Facet nie nadajesz się, kompletnie nie ogarniasz. Straciłeś kontrolę nad tym co się dzieje w Legii minutę po nominacji na stołek trenera. Pojęcia zielonego nie masz o tym fachu. Sam się podaj do dymisji. Podobno jesteś Legionistą...

odpowiedz
bolo - 07.10.2019 / 10:14, *.net.pl

W tej całej eks. powinien obowiązywać zakaz zatrudniania absolwentów tej "wyszukanej" akademii z Białej Podlaskiej.To jest / kolumna polskiej piłki.

odpowiedz
bolo - 07.10.2019 / 10:08, *.net.pl

Po raz enty śmieje się kibicom w twarz. Prawdziwym kibicom ! Bo ci śpiewający "nie poddawaj się" robią za chór Mioduskiego. Prawie-trenerze ,psycholog dla kopaczy dla Ciebie psychiatra.

odpowiedz
K .P - 07.10.2019 / 09:45, *.centertel.pl

NIE JEDZA aNEDZA

odpowiedz
Inkwizytor - 07.10.2019 / 09:34, *.101.14

Dobry trener potrafi nawet z półamatorów jacy są w polskiej lidze zrobić niezły zespół, patrz Czerczesow. Jak prezes nie skończy w Legii z "programem stażowym dla trenerów" którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z trenowaniem, to za chwilę obudzi się nie tylko bez mistrza ale i pucharów. Ktoś kiedyś powiedział że błędy się zdarzają, ale ciągle popełnianie tego samego błędu i oczekiwanie innych rezultatów to oznaka szaleństwa. Pamiętam czasy kiedy Legia miał ok 30 pkt przewagi nad resztą stawki, i wtedy mogła nawiązać równorzędną walkę z silnymi drużynami europejskimi, teraz podobno "poziom ligi się wyrównał". Bzdura poziom naszej ligi spadł na pysk co widać w pucharach. Niestety Legia "dorównała" do tego poziomu.

odpowiedz
autor - 07.10.2019 / 09:27, *.net.pl

Białą Podlaska dobrze szkoli i tyle.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 07.10.2019 / 09:27, *.play-internet.pl

Naprawdę już nie chce się tego słuchać i czytać. Ciągle byliśmy lepsi, mieliśmy kontrolę, powinniśmy wygrać, ale prawda jest taka, że w ostatnich 5 meczach "zdobyliśmy" 4 pkt. Drużyna ma już 4 porażki co często zdarzało się w całym sezonie kiedy drużyna grała jeszcze na przyzwoitym poziomie. Żal na to patrzeć w jakim kierunku zmierza ta drużyna, bo patrząc na kadrę to powinniśmy tą ligę przewyższac na potęgę.

odpowiedz
dino - 07.10.2019 / 09:40, *.108.201

@Karo(L) 1981:
w 11 meczach strzelilismy 13 goli, srednia 1.13 na mecz, tragedia, tyo juz za Urbana ta srednia to bylo 2 gole w meczu, jak my chcemy zakwalifikowac sie do pucharow (bo z tym prezzesem i trenerem w mistrza nie wierze)

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 07.10.2019 / 14:10, *.play-internet.pl

@dino: Jak z dwóch metrów nie potrafimy trafić do bramki to trudno, żeby było inaczej. Niestety brakuje trenera i napastników z prawdziwego zdarzenia takich jak choćby Nikolic.

odpowiedz
Trenejro - 07.10.2019 / 09:24, *.m247.com

Z tego już nic nie będzie. Rozegrali 20 meczów i się nie zgrali. Brak rozgrywającego i dobrego napadziora. Trener bez pomysłu na atak. W zimę pojedzie na ferie do Bania Luki i już nie wróci.

odpowiedz
bep - 07.10.2019 / 08:37, *.230.191

Dżepetto, pokaż, że poza brudnymi długimi kudłami masz jeszcze jaja i wywal w końcu tego Pinokia!

odpowiedz
Wojciec - 07.10.2019 / 08:21, *.tpnet.pl

Czerczesow wróć!!! Ustawił by te panienki na boisku i zrobił by z nich mężczyzn.

odpowiedz
norge - 07.10.2019 / 09:48, *.chello.pl

@Wojciec:
W punkt 100% racji!

odpowiedz
darek - 07.10.2019 / 08:21, *.gov.pl

Vuko i Saganowski to kolejne po Brzęczku przykłady jak szkoli się w słynnej szkole trenerów w Białej Podlaskiej. Tylko dlaczego z tego powodu ma cierpieć Legia i jej kibice. Za jakie grzechy? Czy rzeczywiście nie można zatrudnić trenera, który z kraju gdzie poziom wyszkolenia trenerów, ich myśli szkoleniowej jest na trochę wyższym poziomie niż absolwentów sołtysówki Bońka i Majewskiego?. Widzę to czarno. Z tej mąki chleba nie będzie.

odpowiedz
Smutno... - 07.10.2019 / 12:19, *.plus.pl

@darek:
Myślisz że po takim syfie i zwalnianiu tylu trenerów przyjdzie tu ktoś normalny?!
Wybacz ale jesteśmy uwaleni a fama o loczku poszła w świat
To kolejne pole na którym nas załatwił
Tylko nowy właściciel a na to się nie zanosi
No chyba że kibice go pogonią
A na to też się nie zanosi
Dymają nas już wszyscy z każdej strony

odpowiedz
WWL - 07.10.2019 / 08:14, *.play-internet.pl

Powinno być :
-Miodek:straciłem kontrolę nad Vukovicem

odpowiedz
pol - 07.10.2019 / 08:12, *.chello.pl

Pinokio......drewniaku,
Nieudacznik trenerzyna zatrudniony przez nieudacznika prezesinę

odpowiedz
LewLegia - 07.10.2019 / 08:09, *.net.pl

Popieram pusty stadion tylko za oli tego nieudacznika prezesa.

odpowiedz
Rafix - 07.10.2019 / 08:02, *.chello.pl

Do DNA Vuko: jezeli jest w Vuko DNA Legii o którym tak często mówił i za brak którego musiało odejść kilku zawodników, to w obecnej sytuacji powinien podać się do dymisji, a nie czekać i kurczowo trzymav się stołka.
Legii przecież nie przystoi przegrywanie i taka gra, za którą odpowiedzialność ponosi trener.
Vuko miej honor, o którym tak pięknie mówiłeś na początku sezonu i sam zrezygnuj.

odpowiedz
Vuko WON - 07.10.2019 / 07:57, *.vectranet.pl

Kiedy w końcu info o zwolnieniu tego patałacha?

odpowiedz
loko - 07.10.2019 / 07:56, *.vectranet.pl

za 12 dni becki od slowikow, vuko szykuj frazesy na konferencje

odpowiedz
Pucek - 07.10.2019 / 07:52, *.plus.pl

Temu panu już dziękujemy
Ale żeby było dobrze musi odejść całkowicie z zespołu i jego sztab, bo jak zostanie będzie cały czas mieszał

odpowiedz
LewLegia - 07.10.2019 / 07:51, *.net.pl

PUSTY stadion dla dobra klubu, to jedyna droga do odejścia prezesa. 3 lata dziadostwo już wystarczy.

odpowiedz
Salvador GCW - 07.10.2019 / 07:00, *.play-internet.pl

Pa pa pa Pinokio. Vuko Won. Miodek Won. Novikowas Won. Jak chcecie trenera do Legii to trza wykupić Fornalika z Piasta. To by była najlepsza opcja dla naszego klubu. Amen

odpowiedz
Antyberg - 07.10.2019 / 06:56, *.centertel.pl

Jackowi Magierze to możesz buty czyścić, tak na prawdę to nie powinieneś nigdy zostać trenerem Legii, a Magiera nie powinien być zwolniony dwa lata temu!

odpowiedz
tomiacab - 07.10.2019 / 08:06, *.144.83

@Antyberg: sorry aje Magiera sobie też zasłużył na zwolnienie. Miał jedną wspólną cechę gównoviciem. Dla obu to posada życia i Magiera też milczał gdy mu skład pudel wyprzedawał

odpowiedz
(L)eon - 07.10.2019 / 06:51, *.plus.pl

PYTAM PO RAZ KOLEJNY GDZIE SĄ KIBICE CZAS SIĘ WRESZCIE OBUDZIĆ czy jesteście tak durni i dalej będziecie śpiewać nie poddawaj się TYLKO PUSTY STADION NIC TAK ŻYDA (czytaj miernota mioduski) NIE ZABOLI JAK BRAK KASY

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 07.10.2019 / 06:41, *.t-mobile.pl

Już wiemy kto z nagrodą Darwina w tym roku.

odpowiedz
Matematyk - 07.10.2019 / 06:34, *.t-mobile.pl

Pozycja w tabeli-9. Będziemy mistrzami strefy spadkowej, zawsze to jakaś pociecha.

odpowiedz
Gdzie jest nasza legia - 07.10.2019 / 06:23, *.t-mobile.pl

Ok, czyli analizując słowa trenera - pajaca, po za tyn, że będą bidulki mieli złe nastroje, to nic się nie stało.

odpowiedz
Alek - 07.10.2019 / 05:55, *.centertel.pl

Kontrolę to nie piłkarze tylko trener stracił już dawno nad sobą

odpowiedz
Robi - 07.10.2019 / 02:52, *.verizon.net

Vuko ty pajacu wypier......

odpowiedz
Duff21 - 07.10.2019 / 01:06, *.chello.pl

Straciliśmy kontrole powierzając mu posadę trenera... jest przerwa na kadrę, może w końcu Prezes przejrzy na oczy i zatrudni trenera znającego się na tym fachu...

odpowiedz
Koziolpodwarszawski - 07.10.2019 / 00:09, *.sky.com

Ale Kulenovica wypromowal i Carlitosowi nie trzeba placic. Miodkowi sie szekle w kielni ostaly i to sie liczy glownie dla presesa.

odpowiedz
7 - 07.10.2019 / 00:02, *.chello.pl

Dlaczego jeszcze nie ma decyzji pseudo prezesa o zwolnieniu pseudo trenera?? I jeszcze o oddaniu Novikowasa z powrotem do Białegostoku za doplatą....!!!!!!

odpowiedz
bbk - 06.10.2019 / 23:50, *.comcast.net

po takim meczu powinna byc mozliwosc zmiany kontraktow jakie oni wszyscy maja minimum o polowe w dol moze by soe wzieli do roboty bo skoro przegrywaja mecze z druzynami gdzie jeden moze dwa kontrakty Legionosty pokryly by cala 11 druzyny przeciwnej znaczy ze nie sa tego warci woec pytam poraz enty kto lobbuje pensje i kontrakty w Legi skoro poziom pilkarzy niczym sie nie rozni od tych z piasta , slaska czy innych skoro Legia tak bardzo chce placic najwoecej niech to robi po sezone i niech bedzie to uwarunkowane pozycja w tabeli ( ile wypracujesz tyle zarobisz nawet i 10 mln za podium i puchary a tak sielanka ) wszystkie te mistrzostwa to wymeczone albo z pomoca sedziow albo innych bukow , jakas paranoja

odpowiedz
Tom - 06.10.2019 / 23:38, *.t-mobile.pl

Bez trenera i 2 sensownych napastników nie będzie 8ki. Ale jak znam dm to nie będzie..

odpowiedz
Gienek - 06.10.2019 / 23:20, *.vectranet.pl

Panie Vuko, czas zabierać manatki i ustąpić miejsca komuś kto zna się na trenowaniu... To co Legia gra ostatnio to jest jakiś dramat.

odpowiedz
Lelinho - 06.10.2019 / 23:18, *.234.59

"W drugiej połowie popełniliśmy jeden błąd i straciliśmy bramkę i kontrolę nad meczem."
"... ale nie było tak, że straciliśmy bramkę na 0-1 i straciliśmy głowę, koncentrację i pozwoliliśmy rywalowi na więcej."
Pinokio

odpowiedz
Ulan - 06.10.2019 / 23:10, *.chello.pl

Dramat Legii polega na tym ze każdy normalny Polski trener zrobiłby z ta drużyna mistrza. Fornalik, Nawalka, Urban, nawet Stolarczyk, Smolka,. Cała liga jest wdzięczna Mioduskiemu ze trzyma Vuko.

odpowiedz
kibic emeryt - 07.10.2019 / 05:18, *.tpnet.pl

@Ulan: Tak kolego masz w 100 % rację.

odpowiedz
jak - 06.10.2019 / 22:57, *.tpnet.pl

WON!

odpowiedz
szczery - 06.10.2019 / 22:51, *.net.pl

Ty nad wszystkim tracisz kontrole imbecylu !!

odpowiedz
jarekk - 06.10.2019 / 22:43, *.metrointernet.pl

Moje zdanie jest takie, zawodnicy nie są gorsi niż gdzie indziej. Ci sami zawodnicy gdzie indziej grają o klasę lepiej. Czemu? Bo nie ma i nie było od dłuższego czasu trenera który ma wizję drużyny i potrafi ją stworzyć. Są same produkty treneropodobne których atutem jest taniość.

odpowiedz
Macko - 06.10.2019 / 22:40, *.inetia.pl

Co on bredzi? Zwłaszcza przy 2 bramce obrona spisała sie zdaje...

odpowiedz
nymirek - 06.10.2019 / 22:28, *.rcncustomer.com

I znowu trzeba brać na klatę, Vuko coraz więcej ma 'na klacie' ,

odpowiedz
Rafal - 06.10.2019 / 22:27, *.play-internet.pl

Tu już od prawie 3 lat ktoś stracił kontrolę nad całym klubem. Wizje Prezesa dziś są dla nas marami.Na górze trzeba pozmieniać, nie mamy prezesa, dyr.sportowego,skautingu,trenera.Klub Legia Warszawa to nie korporacja, tu taki model sprawowania władzy nie przechodzi. Ale... Właściciel ma wizję, czyli brak jej, tylko upartosc i po taniosci. Adieu, leje nas każdy już, tracimy gen zwyciezania.

odpowiedz
Ronin - 06.10.2019 / 22:23, *.plus.pl

Obawiam się, że po rychłym zwolnieniu trenera Vuco, co jest raczej przesądzone, następnym trenerem zostanie absolwent warszawskiego AWF

odpowiedz
lhm - 06.10.2019 / 22:59, *.vectranet.pl

@Ronin:
Absolwent? Taniej będzie zatrudnić studenta.

odpowiedz
Won kielecka miernoto! - 07.10.2019 / 01:03, *.vectranet.pl

@lhm: podobno zatrudnią Magda G. i zrobi rewolucję

odpowiedz
HOP - 06.10.2019 / 22:22, *.knc.pl

YT: Dziewczynka do Vukovicia: "Ty frajerze"

(L)

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 22:25, *.play-internet.pl

@HOP: Kompemenciarka...

odpowiedz
dario - 06.10.2019 / 22:21, *.mm.pl

Vuko, znasz bajkę o wężu ? Sssssssssssssssssss...........j

odpowiedz
M. - 07.10.2019 / 02:04, *.sekocin.pl

@dario:

:)))))))))) Nic dodać, nic ująć ;)))))

odpowiedz
kibic - 06.10.2019 / 22:19, *.chello.pl

Trener mówił, że we wrześniu będziemy widzieć Legię na innym poziomie ...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.10.2019 / 22:34, *.vectranet.pl

@kibic: swiezo upieczony absolwent podlaskiej szkoly nie przezyl kampani wrzesniowej.

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 22:12, *.play-internet.pl

Przeleciał ptaszek nasrał na daszek.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.10.2019 / 22:08, *.vectranet.pl

Ty Vuko straciles kontakt z rzeczywistoscia.
BTW - czy w tym klubie jest STAŁY kontakt/praca ze SPECEM od MENTALU?

odpowiedz
Anakondor - 06.10.2019 / 22:01, *.tpnet.pl

Kiedyś Legia grała na luzie a reszta liczyla gole moze przesadzam bo to byly czasy fryzjera ale gra tez byla inna . Treaz my gramy a inni strzelaja ..

odpowiedz
Gregor56 - 06.10.2019 / 22:00, *.chello.pl

Najpierw wyrzucili z Legii Kuchego,potem Carlitosa a teraz sie dziwią ,że nie ma bramek.Gratuluje prezesowi i trenerowi pomysłu na drużynę.6 dyrektorów od marketingu ,tylko kto przyjdzie ogladac te miernoty biegajace bez sensu po boisku

odpowiedz
LegiaForEver - 06.10.2019 / 21:58, *.vectranet.pl

Spirala zaczyna kręcić się w dół. Szanse trener miał nadzwyczajne. Mimo teoretycznie dużego potencjału piłkarzy dobrego, jak na polskie warunki składu, Legia przegrała mistrzostwo i będący w zasięgu awans do Ligii Europy, teraz zaczyna szukać sobie trwałego miejsca w środku ligowej tabeli. Granie wyłącznie ustawieniem defensywnym na zero z tyłu, wypychanie ze składu napastników, ciągłe roszady na pozycjach, nigdy nie granie więcej niż jednym napastnikiem, którego głównym zadaniem jest często bardziej wspieranie własnej obrony .. Widoczny jest upór w preferowanym ustawieniu, mentalna niereformowalność trenera, skądinąd wielce zasłużonego dla Legii piłkarza. Czasami w trudnych meczach wyjazdowych taktyka i ustawienie defensywne są potrzebne i pomocne, ale nie zawsze to samo na to samo kopyto, wszystko jedno czy w Warszawie z Rakowem czy z Rangersami w Glasgow. Czytelne dla przeciwników, schematyczne granie, plus proste błędy zawodników nie pozwalają na wykorzystanie możliwości nawet takiej drużyny, jaka jeszcze pozostała. Niestety, uparty i za słaby, jak na ten klub trener, dopiero uczący się tutaj fachu, nie jest "dwunastym" zawodnikiem, jakim często był Jacek Magiera. Niestety, ten trener, sam wie najlepiej, nikogo nie słucha, brnie i powtarza te same błędy, czym często bardziej drużynie szkodzi, niż pomaga. Szkoda, że znowu musimy obserwować żenujące widowisko zsuwania się na równi pochyłej. Klub stał się zabawką ludzi, wyraźnie nie mających piłce wielkiego pojęcia. Kiedy znów nadejdzie ten dzień "który da nam Pan", taki sam dzień, w którym przerwano eksperymenty trenerskie Hasiego, Jasaka czy Clafurica .. Jedno już chyba w centrali widać, że wyłącznie remisami i porażkami ligi się nie wygra, Oby prędzej niż później .. w innym przypadku posłuchamy jeszcze niejednego usprawiedliwienia dla ciągle zawodzonych oczekiwań. Ile razy już słyszeliśmy te same śpiewki. "Czego się czepiacie, przecież mieliśmy kontrolę nad pierwszą połową, przeciwnik wykorzystał tylko dwie sytuacje .. Mamy dopiero jedną trzecią rozgrywek za sobą" czyli idąc tym tokiem myślenia, nie ma klęski będzie lepiej, nawet jeżeli nic się nie zmieni .. to prawda potencjał drużyny na trwałe miejsce w środku tabeli póki co jest ..

odpowiedz
vuco Won! - 07.10.2019 / 01:25, *.t-mobile.pl

@LegiaForEver: "wielce zasłużonego dla Legii piłkarza" o qwa.. wybitny piłkarz, drewniany gracz Pinokio z mieszanym kodem DNA (Partizan, Wisła Kraków, Korona Kielce, Legia Warszawa i każdy klub, który mu będzie płacił). Razem z piłkarzykami pomógł zwolnić trenera Czerczesowa i trenera Magierę.. potem pozbył się "elity zwalniającej" Kuchy, Rado..pozostał Jędrzejczyk, któremu obcieli pensję, więc cichutko siedzi. Szczęśliwie niedługo grudzień, więc będzie przełamanie ..się opłatkiem..i tak do Wielkanocy.. Alleluja i do przodu.. "skupiamy się na lidze" - może chodzi o 1 ligę? Bójcie się chamy, do 1 ligi się pchamy??

odpowiedz
oLaf - 07.10.2019 / 11:47, *.vectranet.pl

@LegiaForEver: 100% racji. Vuko był piłkarzem charakternym a na trenera to jeszcze musi się dużó uczyć. Legia ma zjazd w dół bo kupujemy 5 miernot za 300 tys. euro zamiast jednego kozaka za 1,5 mln euro....

odpowiedz
zaba285 - 06.10.2019 / 21:51, *.lukman.pl

o kur... Vuko Out. "obrona funkcjonowała dobrze", przegraliśmy tylko 2:0...

odpowiedz
Arc - 06.10.2019 / 21:49, *.vectranet.pl

Z obrony można być zadowolonym. Fakt... Trzyma poziom... Ten gamoń Wieteska już w kolejnym meczu zawala gola! Dzisjaj dwa!!! A ten w-fista pierniczy jak potłuczony, że zawalili 2 sytuacje. No tak, skuteczność 100%. Kiedy w końcu prezes zrozumie, że prowadzenie drużyny przez AV to droga do nikąd, począwszy od sadzania na ławce Carlitosa, wystawianie Sandro w 1 składzie i finalnie pożegnanie z Carlitosem, a na dokładkę 0 jakiejkolwiek taktyki i zmysłu trenerskiego!?

odpowiedz
Kamuflaż - 06.10.2019 / 21:49, *.tpnet.pl

Całe szczęście, ludzie zaczynają otwierać swoje oczęta, lepiej późno niż wcale. Vuković nie jest winny, to prosty adept PMS'u bez wiedzy i doświadczenia, trudno było się spodziewać czegoś, skoro nie ma pojęcia. Odpowiedzialny człowiek za ten bajzel i upadek klubu, to pan Mioduski. To jego decyzje doprowadziły do stanu w jakim się teraz nasz klub znajduje. To jego decyzje, chore ambicje i parcie na szkło sprawiły, że ciągnie klub w przepaść. To on zatrudnił ludzi bez doświadczenia,a zwolnił tych, dla których dobro klubu było na pierwszym miejscu. To on, pozbywa się wartościowych zawodników, żeby uzupełnić dziurę po swoich głupawych decyzjach. To on opowiada w mediach bajki dla dzieci o tym jak to liga Polska zrobiła postęp, to on podczas meczu rewanżowego z Ajaksem niczym celebryta od siedmiu boleści, paraduje na szyi z szalikiem Ajaksu. To on nie chce mistrzostwa, bo musi płacić pieniądze i mu się to nie opłaca, to on chciwiec chce więcej pieniędzy od ligi, i można tak wyliczać w nieskończoność.

Ten człowiek musi zniknąć z naszego klubu, takich biznesmenów nam nie trzeba! Szukaj pan sobie inne źródełko dochodu, ale od Legii wynocha! Przez dziesięciolecia całe mnóstwo ludzi pracowało na wyniki i sukcesy klubu. Nie trzeba szukać daleko, kiedy za czasów prezesa Leśnodorskiego Legia rosła w siłę, kiedy w pucharach zbudowała dobry wskaźnik, a wyniki szły w świat. Co zrobiłeś tępy bucu?! Ty jesteś człowiek wykształcony? Tobie bym nawet budki z warzywami nie dał prowadzić! Dorobkiewiczu paskudny, żerujący na naiwności prostych ludzi, tfu.

Prezes, cały zarząd, dyrektor sportowy, sztab szkoleniowy i 2/3 składu do natychmiastowego wypier...nia, bez prawa powrotu. Same lebiegi, tumany i głąby, poziom jaki prezentują jest iście wprost proporcjonalny do stanu aktualnego, i odwrotnie proporcjonalny od oczekiwanego. Syf to mało powiedziane, tak wygląda zarządzanie po Polsku.

Jedynym sposobem, na pogonienie tych cwaniaków jest KASA, nie przychodzić na mecze, nie płacić daniny tym szubrawcom, a sami pójdą w cholerę.

odpowiedz
imchotep - 06.10.2019 / 22:41, *.mm.pl

@Kamuflaż: Kolego trafiłeś w sedno. Nic dodać nic ująć, piszę o tym już od 2,5 roku i niestety wszystko się potwierdza. Nie ważne kto będzie trenerem i jak się nazywał i skąd pochodził tutaj nic się nie zmieni dopóty Mioduski będzie w tym klubie.

odpowiedz
ZIBI - 06.10.2019 / 21:44, *.t-mobile.pl

Vukovic poprostu ty jesteś za słaby aby być trenerem Legii. Broniłem Ciebie ale kropla goryczy się przelała

odpowiedz
Vpierdzielic - 06.10.2019 / 21:44, *.vectranet.pl

A utopi Cie litewski koń trojański, bójcie się chamy do 1 ligi zmierzamy!

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 21:43, *.play-internet.pl

20 meczy w 3 miesiące współczucie dla piłkarzy...

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 21:40, *.play-internet.pl

To jego Sobolewski złapał za gardło i miotał jak szmacianą lalką...

odpowiedz
kamyk - 06.10.2019 / 21:39, *.play-internet.pl

Dwa tygodnie przerwy , idealna szansa by wcielić nowego trenera !!!
Jak tego nie wykorzysta Loczek - na Ł 3 żałoba !!!

Hymn upadłego legionisty :

Mizerna jest nasza Legia
Vuco mentorem jej jest
Przez niego Legia poległa
Voco to ogrodnika pies

Za kibicowski trud,
za święte barwy Twoje,
za ten syreni gród
z Legii niech spieprza ten gnojek...

Brak słów , nadziei brak jak się takiego trenera ma.... prezesa też !!!

odpowiedz
mareczek - 06.10.2019 / 21:35, *.vectranet.pl

Dla wielu kibiców jesteś drugim Brzęczkiem niestety

odpowiedz
Kristof - 06.10.2019 / 21:34, *.ziggo.nl

Tlumaczy sie ten pseudo-trener ze rozegrali juz 20 meczow?????A co maja powiedziec w Anglii gdzie graja calutki rok???Ale nazelowane pseudo pilkarzyki potrafia tylko kase brac za totalny piach.Umierac za Legie???? Nigdy ale oby kasa sie zgadzala.TYLE W TEMACIE!!!

odpowiedz
mareczek - 06.10.2019 / 21:33, *.vectranet.pl

Vuko szkoda,że rozmieniasz wszystko to co przeżyłeś z Legią na drobne.Weź idź do 3 czy 4 ligi,naucz się fachu,później może 2 liga czy 1 liga i osiągnij coś gdzieś niżej i wróć może za 7-8 lat do Legii jako trener,który naprawdę coś potrafi

odpowiedz
Zdegustowany - 06.10.2019 / 21:32, *.chello.pl

Osiągnęli mój limit. Póki ten pajac nie przestanie być trenerem to nie oglądam i nie chodzę na mecze.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 06.10.2019 / 21:29, *.co.uk

Vuko wez juz odejdz! Czy ty nie widzisz ze nie masz kompletnie pojecia jak zarzadzac szatnia Legii? Chcesz rozumiem zebrac presizowe baty z lechem, wisla i 3 ligowym widzewem.. Wypad, dosc juz tej blazenady.. powinienes byl byc zwolniony juz najmarniej ze trzy razy.. to ze loczek nie ma jaj i kasy cie pogonic jest zrozumiale.. sle ze ty nie masz honoru zeby odejsc to szkoda gadac!!!!!

odpowiedz
Ewelina - 06.10.2019 / 21:25, *.play-internet.pl

Miałam nadzieję, że honorowo podasz się do dymisji. Szkoda, że nie potrafisz.

odpowiedz
Nieznany - 06.10.2019 / 21:23, *.plus.pl

Czy zauważyliście pewną prawidłowość w ostatnich latach że trenerzy w Legii to raczej stan przejściowy

odpowiedz
Uzio(L) - 06.10.2019 / 21:21, *.vodafone-ip.de

"...W drugiej połowie popełniliśmy jeden błąd i straciliśmy bramkę i kontrolę nad meczem.."

"...Mieliśmy 2-3 sytuacje, kiedy nie zachowaliśmy się jak należy ale nie było tak, że straciliśmy bramkę na 0-1 i straciliśmy głowę, koncentrację i pozwoliliśmy rywalowi na więcej..."

To w końcu nie wiem, czy stracili tą koncentrację czy nie..

odpowiedz
Strogow - 06.10.2019 / 21:21, *.chello.pl

Czekam bardzo długo kiedy tego szkodnika się wreszcie pozbędziemy wiele razy pisałem że to pseudo trenerek ale mam nadzieję że po dzisiejszym blamażu się to spełni jak nie to jedyna metoda pusty stadion dla loczka jak zaboli po kieszeni !!!

odpowiedz
Piekarz - 06.10.2019 / 21:16, *.tpnet.pl

Chyba Ty nad zespołem straciłeś kontrolę Motyla Noga

odpowiedz
L - 06.10.2019 / 21:14, *.as13285.net

Juz po Legii. Nic z tego tworu j.......ych piłkarzykow Nie bedzie. Jestem zalamany. Dwa mecze przegrane . LEGIA

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 06.10.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

Jedyna rola, w ktorej jeszcze jako tako fukcjonowałeś to zapiewajło w szatni. Poza tym miernota nad miernoty.

odpowiedz
Tomi - 06.10.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

trener do zmiany

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.10.2019 / 21:12, *.chello.pl

Vukovic, Ty nie czujesz, że się ośmieszasz? Legia zawsze była himeryczna. Zawsze zdarzały się niewytłumaczalne porażki, haniebne mecze. Ale teraz to już jest błazenada.
Ty i Twój szef, który na piłce zna jak przedszkolak, doprowadziliście do sportowego upadku Legii. Od Europy do środka tabeli w lidze półamatorskiej. Od ciekawego składu do zbieraniny przeciętniaków (poza kilkoma Polakami), od niezłej piłki do nudnej, przewidywalnej, schematycznej gry. Vuko, Ty nie masz już nawet kim straszyć! Kto Ci pociągnie ten zespół? Kto tu chce, żeby mu podać? Kto z kim potrafi z klepy pograć? Kto wjedzie i zrobi różnicę? Kto dorzuci? No i kto miałby to wykończyć?
Co Wy zrobiliście? Jesteście głupi, niewidomi, czy chcecie upadki sportowego? Co jest?
Obaj z szefem nie nadajecie się do Legii. Obaj zachowujecie się niezrozumiale. Robicie dziadostwo. Sprzedajecie dobrych (za grosze), kupujecie ogórków. Dlaczego?
Nie lepiej zrobić dobry zespół, golić przeciwników - amatorów w lidze i pograć w Europie za porządny hajs? Do tego zadowoleni klienci (kibice) wydający pieniądze na , zasilający kasę klubową, dovra atmosfera, którą przecież da się tutaj zrobić...
Ale nie! Lepiej robić z Legii pośmiewisko i tracić kibiców.
Piłka nożna to naprawdę prosta gra. Nawet taktyka (dla Ciebie pojęcie abstrakcyjne) nie jest skomplikowana. Do tego autorytet na ławie, przygotowanie fizyczne, ryk trybun i da się pograć. Ale nie! Lepiej grać bez ofensywy, bez taktyki i dla 10 tysięcy kibiców.
Jesteście jakby podstawieni. W ogóle tutaj nie pasujecie. Nie czujecie o co w tym chodzi i pracujecie na miano duetu wszechczasów. A najgorsze jest to, że nawet jak zrezygnujesz, lub zostaniesz wywalony za tą myśl trenerską, którą dajesz, to szefbi tak

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.10.2019 / 21:14, *.chello.pl

@Normalny człowiek:
Cd...
...szef i tak wynajdzie kolejnego takiego samego fachowca. On tak ma

odpowiedz
Zły krasnolud - 06.10.2019 / 22:19, *.virginm.net

@Normalny człowiek: no tak jest właśnie

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 21:07, *.inetia.pl

Obrona wcale nie zagrała dobrze. A mecz zakończył się takim a nie innym wynikiem, bo Piast miał Parzyszka a Legia Novikovasa. Jeden potrafi grać w piłkę, a drugi nie. Jeden odmienił obraz całego meczu, a drugi nie. Jeden ma trenera, który na boisku wystawia piłkarzy, którzy potrafią grać w piłkę, a drugi nie.

odpowiedz
JaroLukow - 06.10.2019 / 21:06, *.feromedia.eu

Rado daj już spokój Legia nie jest dla ciebie

odpowiedz
Ponton - 06.10.2019 / 21:03, *.chello.pl

Vuko out. Tylko kto za niego bo miodek to znowu zatrudni wynalazek .

odpowiedz
krawcu - 06.10.2019 / 20:59, *.t-mobile.pl

Beznadzieja. Ale Vuko zostanie, bo jest jedynym "trenerem", który słucha prezesa i handluje z nim piłkarzami. Do tego ma swoje halucynacje i jak jakaś formacja gra dobrze, to w następnym meczu ją psuje. 3/3 bramek spowodowanych jest spóźnieniem Wieteski, mecz w mecz pada taki sam gol. Była sytuacja, gdzie na środku grał Jędza i Lewczuk i nie tyraciliśmy bramek. Ale Wieteska jest na promocji teraz i będzie grał choćby nic nie potrafił. A że w klubie są niemoty za sterami to nie rozmumieją, że z drugiej ósemki ekstraklasy to się raczej piłkarza dobrze nie sprzeda...

odpowiedz
LoLo - 06.10.2019 / 20:59, *.amazonaws.com

Przeprasza, to była już ostatnia konferencja, czy będzie dopiero po meczu z kuchenkorzem?

odpowiedz
Vuko WON!!! - 06.10.2019 / 20:59, *.47.50

jeszcze nie podałeś się do dymisji amatorze sabotażysto?!

odpowiedz
Piotrek ( L ) - 06.10.2019 / 20:57, *.play-internet.pl

Vuko Ty już dawno straciłeś kontrolę nad drużyną.... Odejdź wstydu oszczędź.

odpowiedz
grev - 06.10.2019 / 20:52, *.vectranet.pl

Staliśmy się taką Koroną Kielce EKSTRAklasy. Możemy dostać w łeb od każdego. Czasem też z kimś wygramy. Mioduski musi odejść. On nie rozumie że Legia jest czymś o wiele więcej niż jakieś przedsiębiorstwo produkcji skarpet. Leśnodorskiego niektórzy nie trawili ale to za jego rządów mieliśmy największe sukcesy w najnowszej historii. Dlatego że czuł o co chodzi w tym temacie.

odpowiedz
MF - 06.10.2019 / 20:51, *.plus.pl

Vuko wymyślił coś innego. Spodziewałem się, że powie, że mecz był do wygrania. A on błysnął :) Stwierdził, że to dopiero 1/3 sezonu. Dokładnie. Dopiero 1/3 sezonu i już tyle porażek !!?

odpowiedz
Kondzio* - 06.10.2019 / 20:50, *.centertel.pl

Pseudo trener,
Pseudo prezes,
Pseudo piłkarzyki,
Won❗
To jest LEGIA WARSZAWA, tu nie ma miejsca na brak zaangażowania ❗

odpowiedz
Kibic - 06.10.2019 / 20:56, *.net.pl

@Kondzio*: Popieram w 100%

odpowiedz
lob - 06.10.2019 / 21:59, *.chello.pl

@Kondzio*: i to jest szczera prawda................von wszyscy z Legii !!!!!!!!!Sprzątaczkę proszę tylko zostawić !!!!!!!!!

odpowiedz
Rondel - 06.10.2019 / 20:50, *.plus.pl

Parodysta dalej zaklina rzeczywistość. Prze... MISTRZOSTWO, odpadł z LE a teraz ledwo co ciągniemy w tabeli. BRAWO Prezesie.

odpowiedz
Rat - 06.10.2019 / 20:50, *.10.211

Rany boskie. Co on gada.. czyja obrona dobra? Legii?
Jedno z czym się z nim zgadzam .. mamy tańczą drużynę.. i beznadziejnie słabą...
Niestety jedyny sukces Mioduskiego jako prezesa ro rozpoczęcie budowy LTC. Reszta to tragedia sportowa i komercyjna

odpowiedz
benio - 06.10.2019 / 20:45, *.inetia.pl

Panie prezesie Mioduski - nie wiem czy nie wstyd Panu że popełnia Pan potworne błędy przy sponsorowaniu drużyny jaką jest Legia. Raz Pan zatrudnia raz Pan zwalnia różnych pseudo trenerów którzy nie mają nic wspólnego z trenerskim fachem. Przecież te pensje i później odprawy rujnują budżet. To samo zawodnicy. Przecież to są antytalenty piłki. Przychodzą bez ambicji ,kontuzjowani i tylko pieniądze na kontach mają się zgadzać. Jak można kupować takich grajków. Trener Vuković legijne dna w szatni zostawia i na treningu bo na meczu nie ma pojęcia o niczym. Skład co tydzień inny , nikt nie wie na jakiej pozycji zagra w następnym tygodniu , zmiany to istna paranoja. Nie mamy bramkarza bo Majecki to moim zdaniem jest za słaby na Legię zero postępów. Brak napastnika , zbyt wielu skrzydłowych bez formy i błędy w obronie to obraz Legii staczającej się po równi pochyłej. Tylko dokąd???

odpowiedz
Ja - 06.10.2019 / 20:45, *.tpnet.pl

Tragedy

odpowiedz
Darek - 06.10.2019 / 20:43, *.t-ipconnect.de

Legia gra wolno i przewidywalnie.Nie ma wypracowanych schematow.Nie ma gry bez pilki.Sa ciagle rotacje w skladzie bo pilkarzyki niby sa przemeczone.Ciekawe czym?Gra raz w tygodniu?Czy dwutygodniowa przerwa na reprezentacje co miesiac?
Naprawde trzeba miec tupet by nie grac w europie i mowic ze pilkarze sa przemeczeni.
Vukovic powinien byc ostatnim trenerem amatorem ktory bez zadnego doswiadczenia prowadzi taki klub jak Legia.Mamy ponad 100 milionow zlotych budzetu i nie mamy 2-3 miliony euro na porzadnego trenera?
Wystarczy nie zatrudniac w klubie takich ludzi jak Philipss,Agr,Rocha czy Obradovic i juz beda pieniadze na dobrego trenera.
Ale znajac zycie Mioduski zatrudni Saganowskiego i zacznie pieprzyc te swoje brednie o DNA.
A MY przygladamy sie jak druzyna sie stacza i nie reagujemy.Nie miesci mi się to w glowie.Jak zyje to nie przypominam sobie by kiedys byla podobna sytuacja.

odpowiedz
Klf - 06.10.2019 / 20:40, *.plus.pl

Czemu nie można w tej ankiecie ocenić trenera?

odpowiedz
(L)1916(L) - 06.10.2019 / 20:39, *.tpnet.pl

Kontrolę? A Ty masz jakąś kontrolę?.
Beztalencie.. Miernota . Dno . Nieszczęście Legii. Oto kim jesteś.

odpowiedz
Pnd - 06.10.2019 / 20:38, *.chello.pl

Co za pier...nie...
Skończ

odpowiedz
McA - 06.10.2019 / 20:38, *.as13285.net

Aby coś stracić (kontrolę) to trzeba najpierw to posiadać.

odpowiedz
tomiacab - 07.10.2019 / 07:51, *.144.83

@McA: o to, to to wykładnię chciałem też napisać. Gównović kiedy wy momencie kontrolę w tym meczu, może jedynie nad sobą, ale nie nad przebiegiem spotkania. Nie mieliście kontroli nawy przez chwilę, a w powyżej połowie już siedziało mi to porażką. Już wtedy było widać że przeciwnik nic nie musi grać aby mógł wygrać np. 1:0. No i ten ku... pożalsięboże wieki talent Majecki, co rzuca się w miejscu żeby puścić nad sobą strzał na wysokości głowy. Ja widząc ta ingerencję w powtoórce, wpisałem w śmiech. Parada w miejscu hahaha

odpowiedz
lucho_83 - 06.10.2019 / 20:34, *.chello.pl

Mioduski traci kontrolę nad Legią, Vuko nad drużyną...Quo Vadis...?

odpowiedz
Kibic - 06.10.2019 / 20:48, *.net.pl

@lucho_83: racja gdyby nie ten dureń miodek to Legia by wyglądała dużo lepiej. Kiedy mózg jest chory to całe ciało ma problemy. I tak jest z Legią, miodek zupełnie nie zna się na prowadzeniu klubu piłkarskiego i dlatego Legią popada w coraz większe kłopoty. Rok temu martwilismy się czy zdobędziemy mistrza, a w tym roku zaczynamy się zastanawiać czy w przyszłym roku zagramy w EP. Aż strach pomyśleć co będzie za rok, a z miodkiem jest całkiem prawdopodobne, obym się mylił, że za rok będziemy się martwić czy utrzymamy w ekstraklasie.

odpowiedz
Rafi - 06.10.2019 / 20:33, *.t-mobile.pl

Vuko sorki ale te wygrane które dotychczas były to był czysty przypadek a twoja trenerka to czysta amatorszczyzna, oglądając Legię od kilku sezonów i trenerów jacy ja prowadzili to ostatnim jaki był sensowny to Czerczesow a którego nie doceniliście to Magiera, reszta to totalne dno, wraz z ta zbieraniną piłkarzyków najemnych z Europy- żenada :)

odpowiedz
Edi 11 - 06.10.2019 / 20:33, *.205.174

Z całym szacunkiem Vuko jak kochasz Legie to odejdź. Legia potrzebuje fachowca typu Czerczesow..

odpowiedz
Dno! - 06.10.2019 / 20:52, *.t-mobile.pl

@Edi 11 : on kocha Koronę Kielce i pewnie w sercu ma też Wisłę Kraków.

odpowiedz
Kibic - 06.10.2019 / 20:31, *.com.pl

Aha...czyli wszystko jest OK, trener przecież tak mówi, kupuję więc najdroższy bilet na kolejny mecz i czekam na widowisko.

odpowiedz
Ee - 06.10.2019 / 20:30, *.centertel.pl

Kontrole to ty straciles dawno nad druzyna bijesz rekordy porazka z piastem na wyjezdzie dopiero 2 raz na 11 meczy.a wczesniej pogon po 36 latach i wisla.plock po 16.brawo trenerze

odpowiedz
vuko dowidzenia - 06.10.2019 / 20:30, *.vectranet.pl

az

odpowiedz
Bili - 06.10.2019 / 20:28, *.centertel.pl

Wypad z Legii pseudo trenerze i zabieraj ze sobą twoje super transfery gwile i nowikowasa

odpowiedz
VUKOUT - 06.10.2019 / 20:28, *.plus.pl

Czara goryczy się przelała. Vuko won!

odpowiedz
majcher - 06.10.2019 / 20:26, *.chello.pl

takiego dziadostwa nie było w Legii od 15 lat

odpowiedz
Bidon - 06.10.2019 / 20:25, *.tpnet.pl

Vuko sory ale jestes totalnym amatorem to jest Legia tak wiem czesto to powtarzasz pilkarzom ale tu nie ma czasu na bledy amatorow a niestety musze to przyznac ze w trenerce jestes na poziomie ...... z szacunku do lat spedzonyc w Legii tego nie dokoncze.

odpowiedz
kibic emeryt - 06.10.2019 / 20:23, *.tpnet.pl

Gra i wynik bez niespodzianki bo grać gorzej chyba nie można .Tak wygląda nasza Legia autorstwa faceta który uważa się za dobrego trenera ,bo jak do tej pory nie usłyszałem jednego słowa pokory i przyznania się do fatalnego prowadzeniu zespołu . Pewnie już teraz lub w najbliższym czasie Vukovic wyleci z klubu ale najgorsze z tego jest że ten pseudo trener wywalił z zespołu Carlitosa i pewnie przez następne lata przyjdzie szukać dobrego napastnika i ja kibic Legii od dziesiątków lat tego nigdy mu nie wybaczę.

odpowiedz
Wojtek - 06.10.2019 / 20:28, *.centertel.pl

@kibic emeryt: popieram w 100%. Carlitos out, to jego autorski pomysł

odpowiedz
Jozz-men - 06.10.2019 / 20:23, *.centertel.pl

Smudovic jedyne co ci wyszło,to przeróbka piosenki bo jako trener jesteś cienki.

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

Ten dzban tak pierd... że nigdy nie wiadomo o co mu chodzi. 17 punktow na 33 możliwe w tej śmieszne ekstaklapie??,

odpowiedz
RMFC - 06.10.2019 / 20:22, *.tpnet.pl

Ty patałachu straciłeś dawno kontrolę nad mózgiem!!! Wypad z Legii nieudaczniku

odpowiedz
Marcin.Ursus - 06.10.2019 / 20:22, *.t-ipconnect.de

Dawać Staśka, niech weźmie to towarzystwo za mordę.

odpowiedz
LegiaHaze - 06.10.2019 / 20:21, *.71.171

Koniec świata .
Zero pomyslu na gre
0-2 i wedlug trenera obrona gra dobry mecz
Jeszcze mozna byc zadowolonym faktycznie moglo byc gorzej :/

odpowiedz
Alan - 06.10.2019 / 20:21, *.t-mobile.pl

Vuko bo juz nie Panie trenerze ( na to trzeba zasluzyc) po raz kolejny się powtórzę choć tylko komentując Pana wypowiedzi to robie po raz kolejny widać co się dzieje w szatni i na czym zespół się opiera zero taktyki co chyba każdy przyzna jest najważniejsza w meczu ale słowa typu TO JEST LEGIA no sory ale to są piłkarze tak zwani najemnicy ich trzeba ustawić pokazać co trzeba robić na boisku jak grać a nie używać tylko argumentu to jest LEGIA sory ale tak robią trybuny kibice a Pan chyba inna rolę pełni. Mam nadzieje ze to juz długo nie potrwa Panie Prezesie czas na Pana ruch bo dno juz jest a później zostaje tylko muł........

odpowiedz
Heniek - 06.10.2019 / 20:20, *.chello.pl

Nieudaczniku. Pajacu. Sabotazysto. Wypier...aj, dokad jeszcze możesz.

odpowiedz
Kondzio - 06.10.2019 / 20:19, *.dolsat.pl

A ty straciłeś kontrolę nad zespołem pseudo trenerze. ..

odpowiedz
Kokos - 06.10.2019 / 20:19, *.chello.pl

Ten człowiek jest naprawdę bezczelny!!! Ta "drużyna" to zbieranina przepłaconych nieudaczników i nic z nich się nie da ulepić. Jest to najgorszy szrot jaki został zebrany od czasów ITI! Zmiana trenera tu nic nie pomoże. Jego poziom jest taki sam jak poziom tych kopaczy czyli ŻADEN! Zmiana trenera nic nie da!!! Tu trzeba wszystkich wyprzedać jak najszybciej i na koniec zwolnić Vukovicia. Potem zatrudnić doświadczonego trenara i dać mu budować zespół w oparciu o zawodników, których mógł znać! Wiadomo, drużyna nie zacznie w pierwszym sezonie od sukcesów! Musi stworzyć się kolektyw, który będzie uzupełniany o jedno max dwa wzmocnienia w okienku. Tymczasem u nas jak zwykle jest jakiś podejrzany zaciąg prowadzony przez ludzi, którzy zarabiają na tym fortunę! Mamy do czynienia ze skrajną niegospodarnością, za którą ktoś powinien pierdnąć w pasiak!

odpowiedz
Czarny - 06.10.2019 / 20:18, *.vectranet.pl

Panowie trzeba spojrzeć prawdzie w oczy!!!Legia na ten moment jest poprostu słaba i nic tego nie zmieni.Nie grają w niej zawodnicy takiego formatu jak za Leśnego i staliśmy się takim drugim łachem. Smutne to ale prawdziwe:(

odpowiedz
TrakSpartacus - 06.10.2019 / 21:07, *.chello.pl

@Czarny: Przecież Czerwiński i Jodłowiec odeszli z Legii, bo nie łapali się do składu. A w Piaście pod wodzą Fornalika zdobyli Mistrza Polski. Skład jest słabszy niż kiedyś, ale wystarczający, żeby w cuglach wygrać Ekstraklasę. Tylko trenera brak.

odpowiedz
Bubu - 06.10.2019 / 20:18, *.vectranet.pl

Do widzenia ,nie sprostal pan ,

odpowiedz
bażant - 06.10.2019 / 20:17, *.chello.pl

To już chyba Franio Smuda vel Dyzma miałby od ciebie lepsze wyniki Strasznych czasów w Legii dożyliśmy , grupa spadkowa i co najgorsze - absolutnie zasłużona:(

odpowiedz
Michal0968 - 06.10.2019 / 20:17, *.jmdi.pl

Bez komentarza. Wstydźcie się piłkarze i władze Legii .

odpowiedz
Wawa - 06.10.2019 / 20:16, *.124.248

Z wypowiedzi Vuko bije pewność
Że na bank nie zostanie
Zwolnionyyyyyyyyyyyyyyy

odpowiedz
kibic emeryt - 06.10.2019 / 20:37, *.tpnet.pl

@Wawa: Mam nadzieje że nie masz racji a nawet jestem tego pewny .Prezes mało z

odpowiedz
vuko=Pinokio - 06.10.2019 / 20:16, *.t-mobile.pl

Spieprzaj dziadu!!

odpowiedz
Micha - 06.10.2019 / 20:16, *.plus.pl

Wszyscy od prezesa po sprzątaczki stracili kontrolę nad...Legia.I została nam tylko piosenka ...nie poddawaj się ukochana ma nie poddawaj się Legio Warszawa.Jak będzie w Legii taki trener o charakterze Stasia Czerczesowa to wrócą lepsze czasy a na razie światełka w tunelu z Vuko nie widać i nie będzie widać bo Vuko szacun ale słaby jesteś na LEGIE.

odpowiedz
Manekin - 06.10.2019 / 20:15, *.net.pl

Vuko proszę odejdź

odpowiedz
Brak kasy = Brak dobrej klasy zawodników i trenera = Aktualny poziom sportowy Legii - Poziom Giblaltaru - 06.10.2019 / 20:15, *.206.5

Po Awansie do LM z roku na rok Legia tylko się osłabia . Co niema się oszukiwać chodzi o kasę i jej brak na dobre transfery . Taki Ofoe przeszedł do średniego zespołu średniej ligi Belgijskiej gdzie nie jest jakąś mega gwiazdą . A w Polsce ośmieszał całą ligę . Ten przykład najlepiej pokazuje siłę naszej ligi i obecnie Legii która w niej jakoś zbytnio nie góruje a bije się z każdym zespołem w lidze jak równym .

odpowiedz
Pp - 06.10.2019 / 20:31, *.vectranet.pl

@Brak kasy = Brak dobrej klasy zawodników i trenera = Aktualny poziom sportowy Legii - Poziom Giblaltaru : pięknie żeś to Pan ujął

odpowiedz
Rafi74 - 06.10.2019 / 20:15, *.comcast.net

Vuko stabilizacja skladu mam nadzieje ze przeprowadzi to juz inny trener.

odpowiedz
(L)URS - 06.10.2019 / 20:14, *.chello.pl

Idz trenować MKS Polonię w B-klasie, bo do tego się nadajesz. Jesteś trenerskim beztalenciem bez honoru. Człowiek honoru by się podał do dymisji

odpowiedz
PrzemoL - 06.10.2019 / 20:14, *.chello.pl

Vuko sam sobie przeczy. Najpierw mówi, że po bramce stracili kontrolę, a w następnym zdaniu się tłumaczy, że to nie tak, że stracili głowy po bramce. No przecież utrata kontroli nad meczem (czy taka była, to już kwestia mocno dyskusyjna) jest spowodowana właśnie stratą tejże głowy i koncentracji. Marzę, żeby jutro zobaczyć nagłówek o treści "Vuko zwolniony!".

odpowiedz
No i o co chodzi? - 06.10.2019 / 20:13, *.chello.pl

przecież grają jednakowo co mecz to w plecy...
Vuko kończ waść wstydu oszczędź!!!

odpowiedz
bizon - 06.10.2019 / 20:13, *.centertel.pl

Nad meczem??? Chyba nad całym sezonem... Vuko odejdź.

odpowiedz
Wstyd - 06.10.2019 / 20:12, *.centertel.pl

Panie Vuković spójrz na tabele macie mniej punktów od... Wisły Płock...
przegrałeś frajersko mistrzostwo, przegrałeś awans do LE, a teraz przegrywasz z ogórkami...

odpowiedz
jano - 06.10.2019 / 20:11, *.orange.pl

jutro Vuko na bezrobocie

odpowiedz
Jacol - 06.10.2019 / 20:11, *.chello.pl

Panie Vu-Efisto skończ, odpuść, żegnaj

odpowiedz
Alt - 06.10.2019 / 20:11, *.inetia.pl

Nie chcę was już oglądać. Do widzenie

odpowiedz
Ogi - 06.10.2019 / 20:10, *.sfr.net

Po przerwie na kadrę ciebie już nie będzie pajacu!
WY PIER ... LAJ. !!!!!!!

odpowiedz
jkik - 06.10.2019 / 20:10, *.tpnet.pl

Odejdź! Po prostu odejdź...

odpowiedz
Kokosz - 06.10.2019 / 20:10, *.vectranet.pl

Błazen
Nie rozumiem loczka, ile chce dobry europejski trener? 2-3 miliony €?
Przez trenerskie prowizorki tracimy dużo więcej

odpowiedz
Otwock - 06.10.2019 / 20:09, *.tpnet.pl

nie da sie tego ogladac.... vuko sprzedales sie i robisz co loczek karze miej honor i spier...aj

odpowiedz
Kibic - 06.10.2019 / 20:09, *.centertel.pl

Straciłeś rozum koniec!!!

odpowiedz
Wuefista won z Legii - 06.10.2019 / 20:09, *.chello.pl

Podaj się do dymisji i wynoś się z Legii, pajacu. Miej honor i odejdz, nikt cię tu nie chce, amatorze-nieudaczniku

odpowiedz
Wawa - 06.10.2019 / 20:09, *.124.248

Vuko co ty bredzisz
Każdym zdanie potwierdzasz że się
Nie nadajesz na trenera Legi
Cytuję,, Obrona dziś zagrała dobrze,,
To potem skąd 2 w plecy

odpowiedz
c - 06.10.2019 / 20:08, *.chello.pl

facet jest żenujący

odpowiedz
Briosz - 06.10.2019 / 20:08, *.centertel.pl

To chyba już na to pora ... Zmiana trenera a nie jakieś blablabla zamiast grania... Tak słaba liga ..... A wyniku z tym panem nie bedzie

odpowiedz
bezprzykladny - 06.10.2019 / 20:07, *.telepac.pt

co to ku...a ma byc...

odpowiedz