Waldemar Fornalik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Fornalik: Nagrody rozdaje się w maju

Mishka, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i postawy zespołu. Szczególnie druga połowa mogła się podobać. Pokazaliśmy bardzo dobrą grę, nie umniejszając drużynie Legii. Nie był to dla nas łatwy mecz. Było dużo taktyki i gry zachowawczej, tak żeby nie popełnić błędu. W drugiej połowie po zdobyciu gola, który pchnął nas do przodu, graliśmy pomysłowo, choć Legia też miała swoją sytuację. Pogratulowałem drużynie postawy. Cieszymy się, że udało nam się wygrać z wicemistrzem Polski. Najważniejsze są punkty - jesteśmy w pierwszej ósemce. Nagrody rozdaje się w maju, my cierpliwie pracujemy i robimy swoje. Myślę, że efekty są i będą jeszcze widoczne.

- Legia ma szybkich dobrze panujących nad piłką zawodników i gra wysokim pressingiem wymaga zawodników o zbliżonych parametrach, więc nie mogliśmy tak grać cały mecz.

- Dla mnie to dziwna sytuacja, że nie mógł zagrać Jodłowiec, ale ja nie uczestniczyłem w rozmowach miedzy klubami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
kokos - 07.10.2019 / 12:44, *.orange.pl

@Jjj: Tak, pokazał to w m.in w pucharach :D

odpowiedz
Jjj - 06.10.2019 / 20:59, *.play-internet.pl

Brawo Panie Waldku, jest Pan trenerem, nie to co ten pajac u nas na lawce...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.