fot. Mishka / Legionisci.com

Piast Gliwice 2-0 Legia Warszawa

Z Gliwic na kolanach...

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia przegrała w lidze drugi mecz z rzędu i coraz niżej spada w ligowej tabeli. Tym razem gracze prowadzeni przez Aleksandara Vukovicia polegliw Gliwicach z Piastem 0-2 i trzeba przyznać, że była to porażka zasłużona. Na przerwę obydwie drużyny zeszły przy bezbramkowym remisie, jednak druga połowa należała do gospodarzy. Najpierw do siatki trafił Piotr Parzyszek, a potem wynik ustalił Jorge Felix. Przed nami przerwa na kadrę i czas, aby w Warszawie zastanowili się, w jaki sposób wyjść z kryzysu...

Pierwszą dobrą szansę na stworzenie zagrożenia pod polem karnym przeciwnika legioniści mieli w 6. minucie. Wówczas goście egzekwowali rzut rożny, lecz strzał lewa nogą Arvydasa Novikovasa przeleciał obok słupka. Niebawem odpowiedzieli gospodarze. Bliski szczęścia był Piotr Parzyszek, który główkował z trudnej pozycji, lecz zabrakło mu precyzji. Mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie i brakowało klarownych okazji. Wkrótce jednak znów z dobrej strony pokazał się Novikovas. Litwin pobiegł lewą stroną i z jego bardzo mocną próbą poradził sobie Frantisek Plach.

Dwa kwadranse po pierwszym gwizdku Legia powinna wyjść na prowadzenie. Novikovas dostał znakomite podanie od Artura Jędrzejczyka i z dwóch metrów posłał futbolówkę ponad poprzeczką. To była do tej pory najlepsza okazja dla warszawskiego zespołu na pokonanie bramkarza Piasta. Tuż przed przerwą jeszcze jedna okazja dla graczy Aleksandara Vukovicia. Luquinhas ruszył prawym skrzydłem, wpadł w szesnastkę, jednak jego płaski strzał minął prawy słupek. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem walki obydwu drużyn, chociaż nieznaczną przewagę mieli aktualni wicemistrzowie Polski.

Niedługo po zmianie stron jeszcze jedna dobra akcja Novikovasa. Litwin z prawej strony dograł do Jose Kante, który kończył akcję uderzeniem klatką piersiową. Plach nie musiał jednak nawet interweniować. Po niespełna godzinie gry Piast otworzył wynik spotkania. Sebastian Milewski wypatrzył w polu karnym Piotra Parzyszka, ten bez zastanowienia huknął lewa nogą bez przyjęcia, nie dając żadnych szans Majeckiemu. Po godzinie gry dwa razy szczęścia spróbował Gerard Badia, który kopnął piłkę zza pola karnego, jednak zabrakło mu dokładności. W 68. minucie Piast zdobył drugą bramkę... inny z Hiszpanów Jorge Felix okiwał na prawej stronie jednego z obrońców, wbiegł w szesnastkę, gdzie jego uderzenie zablokował Wieteska. Niestety, defensorowi zabrakło sprytu i pozwolił Hiszpanowi spokojnie opanować odbitą piłką, a ten w sytuacji sam na sam spokojnie pokonał Majeckiego.

Kwadrans przed końcem spotkania kolejna okazja Piasta. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową Piotra Malarczyka trafił wprost w stojącego golkipera z Warszawy. Minuty mijały, a niestety nic nie wskazywało na to, że Legia powalczy tutaj nie tylko o remis, ale choćby o jednego gola. Brakowało kreatywności w ofensywie, a zmiany przeprowadzone przez Vukovicia również na niewiele się zdały. W doliczonym czasie gry swój zespół świetną interwencją uratował Plach. Bramkarz Piasta, stojąc na linii, instynktownie odbił strzał głową Jarosława Niezgody. Końcowy gwizdek zabrzmiał kilkanaście minut po godzinie 19. Wtedy też stało się jasne, że byliśmy świadkiem czwartej porażki Legii w tym sezonie ligowym. Czwartej w jedenastu rozegranych dotychczas kolejkach...

Ekstraklasa
11. kolejka
#PIALEG
6813
Gliwice
6.10.2019
17:30
Piast Gliwice
Legia Warszawa
Piast Gliwice
2-0
Legia Warszawa
57' Parzyszek
68' Jorge Felix
(0-0)
26 Frantisek Plach
28 Bartosz Rymaniak
34 Piotr Malarczyk
88 Uros Korun
2 Mikkel Kirkesov
19 Sebastian Milewski 82'
18 Patryk Sokołowski
6 Tom Hateley
21 Gerard Badia
11 Jorge Felix
9 Piotr Parzyszek 62'
1 Jakub Szmatuła
5 Marcin Pietrowski
20 Martin Konczkowski
22 Tomasz Mokwa
23 Tomas Huk
29 Remigiusz Borkała
45 Tiago Alves
71 Dominik Steczyk 82'
89 Patryk Tuszyński 62'
Radosław Majecki 1
Artur Jędrzejczyk 55
Igor Lewczuk 5
Mateusz Wieteska 4
71' Luis Rocha 16
69' Arvydas Novikovas 18
Andre Martins 24
Domagoj Antolić 7
Walerian Gwilia 8
Luquinhas 82
69' Jose Kante 20
Radosław Cierzniak 33
69' Jarosław Niezgoda 11
71' Michał Karbownik 14
Dominik Nagy 21
Kacper Kostorz 30
Ivan Obradović 37
Paweł Stolarski 41
Mateusz Praszelik 77
69' Paweł Wszołek 22
Trener: Waldemar Fornalik
Asystent trenera: Tomasz Fornalik
Kierownik drużyny: Adam Fudali
Masażyści: Patryk Hejlman, Kamil Furgalski
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Piotr Szubielski
Techniczny: Sebastian Krasny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (319)

+dodaj komentarz
#Berek - 09.10.2019 / 14:29, *.chello.pl

E tam zaraz na kolanach.... no chyba że tak lubią?.... A tak serio to grali super , trener potrafi ustawić zespół brawo legia!!!!

odpowiedz
Take The (L) - 08.10.2019 / 13:34, *.vectranet.pl

Dialog Loczka z Vuko:
Loczek: Vuko... musimy pogadać
Vuko: Tak?
L: You're fired.

Miejmy nadzieję, że to nadejdzie

odpowiedz
Elquatro - 08.10.2019 / 18:05, *.chello.pl

@Take The (L): smieszne jak rzeżączka

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.10.2019 / 22:07, *.204.33

A tak z innej beczki...jeśli faktycznie Vuko ma Legijne D.N.A to czemu nie oddał autokaru kibicom z wyjazdu a sam z piłkarzami powinien wracać pociâgiem,może to by podziałało i dało do myślenia..

odpowiedz
JudoEmoka - 09.10.2019 / 03:01, *.vectranet.pl

@News⚽️Legia: Co ma D.N.A do powrotu z wyjazdowego meczu? Co ma trener do szrotu który dostał w spadku po poprzednim trenerze? Jeśli zawodnik z metra strzela parę metrów nad poprzeczką po czym marnuje kolejne sytuacje to chyba jednak nie wina trenera?
To ja w biedronce drożej płacę niż Legia obecnie za transfery.

odpowiedz
News ⚽️Legia - 10.10.2019 / 02:04, *.02.net

@JudoEmoka: A czyja wina ?jeśli nie opiekuna wycieczki,lub ojca,trenera,czyja?to trener decyduje ,wie kto co robi,jaki jest,w jakiej pozycji jest najlepszy,kiedy ma dobry dźień ,I pujdzie w ogień za trenerem,zrobi wszystko,odda serce....no właśnie Legia nie ma czasu na experymenty z trenerami,musi zawsze być najlepszy aby najlepszy była
Druuużyyynaaa!

odpowiedz
Elquatro - 07.10.2019 / 21:02, *.chello.pl

Koniec płaczu misie kolorowe, kielbasy do góry, i jazda 90 minut z niebieskimi pionkami jak z wnukami pitagorasa i z chlopakami w spodniczkach, kto ma miekka fajke niech zmieni tampaxa, bierze hulajnoge i konczy to rozpedzajac sie na mur przy konwiktorskiej. Chlopacy nie placzą.

odpowiedz
Wilq - 07.10.2019 / 20:04, *.chello.pl

Pora najwyższa upomnieć się także o HERB, bo nam go Pan Darek usuwa skąd się da. Na nowej stronie oficjalnej już się pozbyto Herbu...Wstydzicie się? Nie pasuje do "nowych" czasów? Będziemy udawać Juve?

odpowiedz
Pjoter - 07.10.2019 / 23:32, *.amazonaws.com

@Wilq: Dokładnie...Odnośnie herbu cisza total,a czas zrobić hałas!!!

odpowiedz
Zagaj - 07.10.2019 / 19:17, *.chello.pl

sędzia kalosz vuko the best

odpowiedz
gazza - 07.10.2019 / 18:06, *.inetia.pl

Powinno się ustanowić specjalną nagrodę dla każdego piłkarze który z dwóch metrów nie potrafi strzelić w światło bramki !!!
Nie wiem - Może stary kalosz czy śmierdzący but i wręczać takim pajacom w przerwie meczu przy pełnym stadionie !
Może wtedy zaczeliby grać a nie robić z siebie pośmiewisko i z naszego klubu !

odpowiedz
Lefa - 07.10.2019 / 17:42, *.t-mobile.pl

Już niedługo będzie 24 godziny po klęsce i co? Vuković nadal trenerem?

odpowiedz
Hej - 07.10.2019 / 17:22, *.t-mobile.pl

Gra Legii jest tak nudna i monotonia, jak doping opłacanych klakierów i ich kupli
N.....I....E ....P...O .. ....D. ....___A ____W ______ A ____ J ._______ S____I......Ę._______
U.,K ...O____C__H...____A..._______N...___A...____
M____A..______
Przy tak nudnym i monotonnym wyciu , to srać się chcę i zygać, A nie grać .

odpowiedz
M A r o - 07.10.2019 / 20:04, *.chello.pl

@Hej : nie ma lepszego dopingu jak na legii. A ty k....... Nie znasz się na dopingu. Zawsze legia

odpowiedz
M A r o - 07.10.2019 / 20:04, *.chello.pl

@Hej : nie ma lepszego dopingu jak na legii. A ty k....... Nie znasz się na dopingu. Zawsze legia

odpowiedz
Hej - 07.10.2019 / 21:39, *.t-mobile.pl

@M A r o: jak już to Legii, LEGIA piszę się z dużą LITERĄ,!
A co do DOPINGU TO JEST NUDNY I BEZNADZIEJNY .
To że kiedyś na Trybunie Północnej (potocznie zwanej "ŻYRETĄ ) był doping ,to było kiedyś. Teraz jest tylko nuda i monotonia.
LEGIA NA ZAWSZE

odpowiedz
Greg61 - 07.10.2019 / 17:12, *.tpnet.pl

Jak ten gość będzie trenerem Ja nie będe chodził na Legię. Nawet w najsłabszym sezonie w latach osiemdziesiątych nie było takiej żenady

odpowiedz
JudoEmoka - 09.10.2019 / 03:09, *.vectranet.pl

@Greg61: Masz rację, nie przychodź, nie potrzeba takich kibiców sukcesu na trybunie. Zostań w fotelu, w kapciach i zaoszczędź nerwów sobie i nam. Ty jesteś kibic? Narzekacz zwykły. Najlepiej trenera zwolnić, tylko co powiesz jak dwóch następnych też będzie przegrywać, kup sobie tych grajków, załóż klub i trenuj ten złom.

odpowiedz
Wolfik - 07.10.2019 / 17:10, *.datapacket.com

W uzupełnieniu poprzedniego komentarza: nie rozumiem po co Vuković stara się "na siłę" upchać trzech środkowych obrońców na placu gry. Mamy na PO obrońcę, reprezentanta naszej kadry młodzieżowej to po cholerę ustawiać tam Jędzę który do spóły z Igorem tworzą dobrą parę stoperów. Właśnie tego Jędzy brakło gdy Parzyszek strzelał nam 1-go gola.

PS. Ten gol to kopia niejako bramki strzelonej nam w Warszawie przez Valencie. Zatem - niczego się nie nauczyliśmy od tego spotkania.

odpowiedz
legia na zawsze - 07.10.2019 / 23:59, *.orange.pl

@Wolfik: dokładnie. Ma dobrą obronę to ją rozbija i miesza tak że teraz ani obrony ani ataku nie mamy.

odpowiedz
Zimny - 07.10.2019 / 17:06, *.mm.pl

Tak sobie myślę, że był już trener juniorów - Jozak, był trenr kobiet - Klafurić, to może czas tym kalekom zapodać trenera od amp-futbolu?

odpowiedz
Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - 07.10.2019 / 16:58, *.centertel.pl

Mioduski + Vuković = Towarzystwo Wzajemnej Adoracji
Przecież prezes nie przyzna się po raz kolejny, że popełnił błąd zatrudniając Vukovicia
który tak naprawdę nigdy nie powinien być trenerem Legii, a zaczynać od 2 czy 3 ligi...

odpowiedz
RzobiorLEgii - 07.10.2019 / 14:20, *.214.242

Skoro Wszołek wchodzi po tygodniu treningu tzn że poziom składu Legii jest żenujący. Chociaz patrząc na tego novikovasa .....Po co promować mlodego polaka jak można niewidomego z Litwy czy tam innej estoni

odpowiedz
Bodo70 - 07.10.2019 / 13:57, *.com.pl

Cytat z klasyka; Vuko! Co? Sp..., dziadu!

odpowiedz
Pit - 07.10.2019 / 13:57, *.net.pl

Akcja "PUSTY STADION" ROZPOCZĘTA!!!!

odpowiedz
Elquatro - 07.10.2019 / 16:04, *.chello.pl

@Pit : rozpedz sie hulajnoga i uderz lbem w mur przy konwiktorskiej

odpowiedz
taaaa - 08.10.2019 / 13:17, *.tpnet.pl

@Pit : przy k6 to chyba jeszcze się nie skończyla hihihh Chyba spadek z czwartej ligi się szykuje :) tak 4 liga bo 3 tylko z nazwy :)

odpowiedz
Elquatro - 08.10.2019 / 18:12, *.chello.pl

@taaaa: w dupie to mam, kazdy z glowa na karku chcialby ich jednak z powrotem,l by poczuc atmosfere derbów na miescie

odpowiedz
Pit - 07.10.2019 / 13:10, *.net.pl

Zaczynamy akcję : " PUSTY STADION".!!!!¡!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Rdzenny - 07.10.2019 / 20:39, *.plus.pl

@Pit : popieram i po 30 latach chodzenia jeżdżenia i zdzierania gardła mam dość i od dziś staje się jedynie kibicem w kapciach z szalikiem na szyi i Legią w sercu przed telewizorem aż się ten kabaret skończy o ktoś poważny przejmie ten klub lub zacznie trenować ten klub bo to co teraz się dzieje to plucie nam prawdziwym kibicom w twarz i mówienie że deszcz pada....

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 07.10.2019 / 12:58, *.t-mobile.pl

Mam pytanie: jak się miewa "boski Jarosław" - "supersnajper" w jednej z najsłabszych lig w Europie? Bo jak się miewa inna "gwiazda" niejaki Majecki (ten od tekstów "nic się nie stało" po porażce) w bramce to wiadomo - powieszony ręcznik lepiej broniłby.

odpowiedz
dino - 07.10.2019 / 15:08, *.108.201

@Saska Kępa (L):
Wczoraj Majecki miał sie bardzo dobrze, z mina nastolatka, ktory zostal obsztorcowany przez ksiedza na religii tlumaczyl sie z porazki w canal+

odpowiedz
L - 07.10.2019 / 16:03, *.mm.pl

@Saska Kępa (L): Racja, słaby ten Majecki ale go promują jak Kulenovica .

odpowiedz
Czarny76 - 07.10.2019 / 12:35, *.amazonaws.com

Zajebiscie. Ten pajac z loczkami bredzi coś o wpisywaniu się tego drugiego pajaca z balkanow w zespół. Pierdo... Cie się. Na mnie niezarobicie. I niech mi tu nikt teraz nie napisze ze nie mam Legii w sercu. Bo właśnie mam i to jest moje wołanie o opamiętania. Wołanie do wszystkich którym dobro naszego klubu leży na sercu. Nie dawaj y im zarobić.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 07.10.2019 / 16:25, *.t-mobile.pl

@Czarny76: 100 proc. racji kolego. Szacun za ten komentarz.

odpowiedz
Wolfik - 07.10.2019 / 11:50, *.datapacket.com

To był bardzo przykry wieczór w Gliwicach. Zespół będący w nie najwyższej formie ograł nas jak dzieciaków.

Niestety mamy źle sformatowany zespół. Nie da się wygrywać spotkań graczami defensywnymi, nie da się też wygrywać bez napastników. Kante - mimo całej mojej sympatii, to nie jest "strzelba" na miarę Legii. Jarek Niezgoda nie grał ponad rok, zatem do formy wróci też za rok o ile po drodze coś się mu nie "przypląta". Owszem, był napastnik który gwarantował z 10 goli w sezonie, ale z jakiegoś powodu "nie pasował do koncepcji" . Odszedł i została dziura, jak po Vadisie.

Z taka grą nie będziemy w stanie załapać się do pucharów z rogrywek ligowych. pozostaje PP, ale tam tez nie będzie łatwo. Jeśli nasza gra nie ulegnie zdecydowanej poprawie, popłyniemy na Widzewie jak słynne gówno do morza.

O sprawach organizacyjno-trenerskich nie będę pisał, bo już dawno przestałem z tego cokolwiek rozumieć.

odpowiedz
Elquatro - 07.10.2019 / 11:36, *.chello.pl

always look on the bright side of life!

odpowiedz
Gocław - 07.10.2019 / 14:01, *.chello.pl

@Elquatro:

Fiu fiu fiu :)

odpowiedz
kaka - 07.10.2019 / 11:28, *.chello.pl

Po 50 latach kibicowania Legii różne rzeczy widziałem i wspólnie przeżywaliśmy, ale teraz to już mam serdecznie dosyć! To jest patologia i nie ma wiele wspólnego z profesjonalnym sportem! Przykro mi, ale jestem coraz bardziej zniechęcony i zawiedziony obecną sytuacją. A wszyscy obiecywali jak to miało być pięknie i jak regularnie Legia miała uczestniczyć w europejskich rozgrywkach. Smutno mi.

odpowiedz
Lefa - 07.10.2019 / 17:34, *.t-mobile.pl

@kaka:
Mam tak samo , tylko że po 49,5 latach

odpowiedz
Sme - 07.10.2019 / 23:04, *.centertel.pl

@Lefa : a ja 39 i pół

odpowiedz
kaka - 07.10.2019 / 23:41, *.chello.pl

@Sme: I nigdy przez te 40-50 lat nie było tak żeby Legia nie miała klasowego lub co najmniej takiego bramkostrzelnego jak chociaż Stanko Svitlica napastnika! A teraz bieda z nędzą w ofensywie i nikt się nas już nie boi, bo atak w Legii po prostu nie istnieje.

odpowiedz
Nojman - 07.10.2019 / 10:44, *.centertel.pl

Vuko musi zostać na stanowisku nieważne że niema doświadczenia

odpowiedz
Nojman - 07.10.2019 / 10:41, *.centertel.pl

Vuko obiecał poprawe w grze druzyny

odpowiedz
O qwa - 07.10.2019 / 10:37, *.vectranet.pl

Vuco dalej trenerem ?

odpowiedz
Kucik - 07.10.2019 / 10:23, *.novaia.pl

dopiero wstalem a Vukovic jeszcze nie zwolniony?

odpowiedz
eth - 07.10.2019 / 10:33, *.tpnet.pl

@Kucik: i co najmniej do wprdlu z Lechem wciąż nie zostanie zwolniony.

odpowiedz
robi45 - 07.10.2019 / 09:36, *.knc.pl

Tak dobrze że jest przerwa , po tak spektakularnych spotkaniach należy im się.
I gardła odpoczną od nie poddawaj się .........co stanie się niedługo hymnem tego klubu

odpowiedz
Entuzjasta - 07.10.2019 / 09:35, *.217.6

Miodek, jak można było rozwalić klub po lidze mistrzów mając najwyższy budżet w lidze, wiekszy niż 3 kolejne drużyny razem wzięte? Jak? Jak? Jak?

odpowiedz
Wraz z uśmiechem - 07.10.2019 / 09:20, *.plus.pl

Na ustach śpiewając nie poddawaj się, zajadajcie Hot dogi i picie darmowe popluczyny piwa od m i dka za 100 zł na mecz

odpowiedz
Walerek - 07.10.2019 / 08:56, *.netfala.pl

Druga połowa to była katastrofa. Novikovas znowu nie trafia z 3 metrów...

odpowiedz
jasio865 - 07.10.2019 / 08:53, *.com.pl

Nie ma co się denerwować!!!w tym klubie ,prywatnym zresztą,nie chodzi o żadne wyniki!!!!te są sprawą marginalną!!!tylko handel ,handel i jeszcze raz handel zawodnikami!!!prezes robi co chce i nadal będzie tak robił,czyli handlował,możemy przyjść na mecz albo nie!!!co go zmusi do działania ?tylko puste trybuny oraz wycofywanie się sponsorów oraz reklamodawców,bo komu potrzebne reklamy dla ,załóżmy,2 czy 3 tyś kibiców?wtedy coś się musi ruszyć!!!Inaczej nie!!!!przykre to lecz prawdziwe!!!

odpowiedz
(L)1916(L) - 07.10.2019 / 08:52, *.centertel.pl

Poniedziałek. A wiadomości o zwolnieniu nie ma. Co tam musi być za zaufanie. Albo prowadzi ich wspólna nieudolność

odpowiedz
aL - 07.10.2019 / 08:41, *.aegonins.com

Nasz atak w tym sezonie w meczach ligowych, krótka analiza:

Piast Gliwice 2-0 Legia Warszawa - zero goli
Legia Warszawa 1-2 Lechia Gdańsk - bramka z rożnego
Cracovia 1-2 Legia Warszawa - bramka z karnego + błąd Cracovii
Wisła Płock 1-0 Legia Warszawa - zero goli
Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa - zero goli
Legia Warszawa 3-1 Raków Częstochowa - sorry, ale to tylko beniaminek
ŁKS Łódź 2-3 Legia Warszawa - sorry, ale to tylko beniaminek
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin - bramka z rożnego
Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław - zero goli
Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa - błąd Korony + bramka z autu
Legia Warszawa 1-2 Pogoń Szczecin - bramka z rożnego

To jest nieporozumienie, kto pamięta normalną bramkę Legii z akcji... ja nie pamiętam.

odpowiedz
Kuba - 07.10.2019 / 07:29, *.centertel.pl

Ja mam tylko nadzieję że na o prawach będzie to odpowiednio wyeksponowane. Dla nas liczy się tylko mistrzostwo !!! Fajna ta liga w sumie. 4 porażki na 11 i 4 punkty straty do lidera :)

odpowiedz
Bat - 07.10.2019 / 07:19, *.plus.pl

Myślę, że czas zakończyć współpracę z Panem Vukovicem...

odpowiedz
Majki - 07.10.2019 / 07:43, *.telnaptelecom.pl

@Bat:
I co dalej przyjdzie tani trener?

odpowiedz
(L)1916(L) - 07.10.2019 / 08:50, *.centertel.pl

@Majki: A ten jest drogi?

odpowiedz
Kowal - 07.10.2019 / 06:51, *.tpnet.pl

Mamy lidera!! .... grupy SPADKOWEJ!!!!

odpowiedz
Syn trenera - 07.10.2019 / 06:36, *.plus.pl

Z Legii została już tylko nazwa i kibice...... dramat..... Co się tu odbywa pseudo trener, z pseudo sztabem, plus pseudo prezes i pseudo kopacze udając piłkarzy....

odpowiedz
Lopez - 07.10.2019 / 03:37, *.tpnet.pl

Taka jest niestety wizja Miodka, być Ekstraklapowym średniakiem... wyeliminował nas z pucharów, ostatnio mistrzostwa też nie było...

odpowiedz
Pak - 07.10.2019 / 03:20, *.play-internet.pl

Piast to solidna drużyna , Lech mimo 4-0 z Wisłą jest słaby i po tym meczu nalezy oceniac prace Vuko bo to moze byc odbicie od dna . Albo bendzie koniec Vuka albo piecie w góre ale stawiam na zwyciestwo . I zolnienie teraz trenera nie ma sensu !

odpowiedz
Plaskacz - 07.10.2019 / 01:46, *.chello.pl

Powinni brać przykład ze złotek Matusińskiego i Bartka Zmarzlika co to jest ambicja, jak sie walczy i wygrywa. Poza Jędzą i czasami Martinsem nic w tej drużynie już nie ma poza setką nieudanych podań, nic nie wnoszącymi dryblingami i popisami strzałów byle gdzie. Fornalik nas bije. Wstyd i hańba.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.10.2019 / 00:02, *.orange.pl

Robią co chcą, z klubem, z ludźmi. A stado baranów beczy - NIE PODDAWAJ SIĘ - NAWET SIĘ RYMUJE - NIE PODDAWAJ SIĘ, BE BE BE...

odpowiedz
kbw - 06.10.2019 / 23:58, *.chello.pl

kurs na LECHA 1,45 To koniec Legii.

odpowiedz
Andrzej - 06.10.2019 / 23:46, *.centertel.pl

Ostatnie 5 spotkań 4 pkt 3 strzelone bramki.

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 06.10.2019 / 23:35, *.t-mobile.pl

Co musi jeszcze się stać żebyśmy zaczęli bojkot?!

odpowiedz
tylko legia - 07.10.2019 / 08:40, *.194.12

@Sztywniutko Tarcho: Święte słowa. W punkt!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 07.10.2019 / 09:23, *.amazonaws.com

@Sztywniutko Tarcho: Dopoki Mioduski daje im kase to bedzie ' nie poddawaj sie......' az do spadku !! Ci 'kibice Legii' sa w kieszeni Mioduskiego niestety. Tylko kasa dla nich sie liczy !!

odpowiedz
Mietek - 06.10.2019 / 23:30, *.vectranet.pl

Równia pochyła... Mioduski gdzie ty prowadzisz Legię? Do I ligi? To co Legia gra w ostatnich meczach to jest jakiś kabaret.

odpowiedz
Andrzej - 06.10.2019 / 23:28, *.centertel.pl

Vukovic odrobina godności. Poddaj się i odejdź

odpowiedz
Takie tam - 06.10.2019 / 23:19, *.47.50

Ludzie luzik
Podstawowe pytanie jest-o co gramy?
My kibice mamy Legię w sercu i chcemy żeby wygrywała i była mistrzem.
Tymczasem dla prezesowłaściciela Legia służy do robienia kasy. I tylko to się liczy dla niego.
Minimum kosztów maksimum zysków
Po co Majecki do kadry został powołany?
Żeby go zimą opchnąć jak wcześniej Kulenovicia i Szymańskiego.
Nie widzicie tego????
Dlatego do Mioduskiego przemówi aspekt finansowy-czyli brak kasy od kibiców.
To możemy zrobić nie przychodząc na mecze. Pisali już o tym ludzie na forum.
Ale tu dochodzimy do drugiej sprawy-kibiców.
Klub się stacza i nie ma żadnej reakcji trybun.
A to dlatego że tzw. decyzyjni są zblatowani z Miodkiem i też robią na tym kasę.
Smutne to i tragiczne.
A ogół daje się wodzić za nos.
Dlatego nie ma co czekać na zorganizowaną akcję-po prostu każdy musi sam przemyśleć i podjąć decyzję czy chce zapełniać trybuny i nabijać Mioduskiemu kabzę.
Co dostajecie w zamian?
Obecnie dno zamiast miodkowego legijnego dna
Legia dla Miodka jest tylko biznesem a kibice-klientami. Dlatego idąc jego tokiem rozumowania my kibice jako klienci możemy wyrazić zdanie na temat produktu, słabego produktu nie kupując go.
Oby nie było za późno...

odpowiedz
Satyricon - 06.10.2019 / 23:53, *.236.206

@Takie tam: Dobrze napisane.Karnety sprzedane,kasa jest.Reszta jest nie ważna.

odpowiedz
Zły krasnolud - 07.10.2019 / 07:39, *.144.83

@Takie tam: jestem dokładnie tego samego zdania

odpowiedz
Afro - 06.10.2019 / 23:15, *.chello.pl

Pod artykułem "Historia na korzyść Legii" i przeczytaniu "Legia nie przegrała w Gliwicach od 6 lat" napisałem "to wiadomo jak obstawiać" i miałem rację.

W połowie meczu z lechią, kurs na lechię był 15.

Przypomnijcie, czy Legia przypadkiem nie miała już trochę zbyt dużo takich "zaskakujących" porwżek w tym sezonie?

odpowiedz
Prawdziwy kibc - 06.10.2019 / 23:07, *.139.31

Do wszystkich malkontentów.... Spokojnie załapiemy się do grupy mistrzowskiej.... Budowanie drużyny musi trwać...

odpowiedz
Zły krasnolud - 07.10.2019 / 07:36, *.144.83

@Prawdziwy kibc: trzy lata to za mało? Nie bądź śmieszny

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 06.10.2019 / 23:03, *.btcentralplus.com

Nic sie nie stalo, la la la, nic sie nie stalo. Nie poddawaj sie la la la la la......itd itd.........

odpowiedz
Olo - 06.10.2019 / 23:03, *.207.75

Prezes ma gdzieś Legie -on ma swoją akademię i tylko to go teraz intetesuje a vuko i tak zrobi to co on będzie chciał

odpowiedz
Smigol - 06.10.2019 / 22:54, *.centertel.pl

Nie wierzę, że ktoś nie bierze kasy żeby dopingować to czego nie można nazwać piłkarzami....ile Wam płaci ten Czop, że nie wypłacanie "liści "??? Bo trzeba być kibicem na dobre i złe, ale na dno i kupę mułu to trzeba reagować....

odpowiedz
piotr_zabki - 06.10.2019 / 22:50, *.jjs.pl

Nie wiem co chce ugrać vuko. Para stoperów 8 meczów bez straty gola (Jędza i Lewy) a on k...a zmienia.
Noviko żenada. Co z Obradoviciem?

VUKO - WON. Pierwszy raz to piszę.

odpowiedz
zaba285 - 07.10.2019 / 10:26, *.lukman.pl

@piotr_zabki: prezes dał rozkaz, że ma grać Wieteska bo młody i do sprzedania. tak jak było z Kulenovicem. Vuko słucha więc nadal jest trenerem, w wywiadach prezes mówił, że wyniki nie są teraz najważniejsze..

odpowiedz
Legia 1976 - 06.10.2019 / 22:29, *.t-mobile.pl

Vokovic to najgorszy trener Legii, coś na poziomie Jozaka czyli dno, dna.... Powinien być zwolniony zaraz po przegraniu poprzedniego sezonu, ale widocznie według Mioduskiego musiał przegrać eliminacje do LE i aktualny sezon.

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2019 / 22:22, *.virginm.net

Słaba Legia mocno śpiiiiii. Słaba Legia mocno śpiiiii... na boisku stoi, nikt się jej nie boi... nim się zbudzi będzie źle.

odpowiedz
Wqurwiony - 06.10.2019 / 22:15, *.centertel.pl

Wiem że Ameryki nie odkryje ale zero kibiców na Lechu... Tak, wiem że to tragiczne rozwiązanie ale tak trzeba zrobić... Żyleta... Tak trzeba. Zero dopingu. Qrwa. Tak trzeba...

odpowiedz
Anakondor - 06.10.2019 / 22:17, *.tpnet.pl

@Wqurwiony: leki wez

odpowiedz
Gosc - 06.10.2019 / 22:34, *.play-internet.pl

@Wqurwiony: Może to jedyny sposób by dotrzeć do upartego prezesa, że muszą nastąpić wielkie zmiany. My nie mamy prezesa, dyr. Sportowego, skautingu, trenera-trzeba zacząć tam zmiany. I najważniejsze!!! Władza musi chcieć zbudować silna drużynę, kub by sięgać po sukcesy, jest to możliwe, ale musi być do tego ambitne podejście i... Kasa niestety a nasz wszech Właściciel urządza Legie w czarnej sprawie!!! Legia to nie Lech, nie Wisła. Pamiętajcie co głosił trybuny Legii iż "przyświeca nam wyższe cele" Odwagi kibice walczymy o swój ukochany klub! Może list wpierw do DM?

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 22:02, *.play-internet.pl

Nie wierzę że Miofuski dokłada do Legii aż takim idiotą nie jest. To musi być jakiś dziwny układ. Legia najsłabsza od 20 lat a tu cisza spokój bigosik wodeczka wiecha i uj wie co jeszcze.

odpowiedz
Kasjer - 06.10.2019 / 22:34, *.centertel.pl

@Hiszpan: Chopin podobno już kasę na mieście pożycza.

odpowiedz
Old_fan - 06.10.2019 / 21:59, *.plus.pl

Ile....? Ile jeszcze misi przegrać Vuković, żeby zostać zwolnionym?!! Czy naprawdę musimy czekać, aż nam Widzew wper...oli, żeby go pogonić? Czy naprawdę, tego chcemy?

odpowiedz
pin48 - 06.10.2019 / 21:57, *.chello.pl

Legia wygrywa, Legia przegrywa... a na legioniści.com identyczne "komentarze" czyli wyzwiska, hejt i absurdalne żądania by wyrzucić właściciela, trenerów i zawodników. Żadnego realistycznego komentarza, żadnego realnego pomysłu co można zrobić, aby w tej sytuacji, która jest, osiągnąć lepszy rezultat. Owszem, wy...ć prywatnego właściciela da się, co udowodnili kibice np. Ruchu Chorzów, Zawiszy, warszawiacy z konwiktorskiej, itd. Z fajnym skutkiem? Antyhejtowego parasola nie mają też mieszający w sporcie prezesi firm państwowych - widzicie przecież ile obrywa Obajtek za to, że bilet wstępu dla Orlenu na światowe salony firm motoryzacyjnych kupił (zatrudniając Kubicę) za kwotę za jaką nie kupiłby nawet jednego napastnika z lepszych lig piłkarskich. Co do trenerów - przez ostatnie 10 lat (więcej nie chciało mi się sprawdzać, chociaż "L" kibicuję od 1955 r.) spuszczaliście wszystkich jak leciało. Zawodnicy? Nawet Ci, o których teraz mówicie "legendy Legii", musieli wysłuchać swoich porcji gwizdów i wyzwisk. To już taki przywilej kibiców - moja śp. ciotka-kibicka ze śląska nigdy nie wyrażała się inaczej jak "tyn dziod Lubański", więc widocznie to już tak w Polsce musi być.
Można byłoby uznać, że to wszystko składa się na jakąś subkulturę kibicowską i nie zawracać sobie tym głowy. Jednak fakt, że tak było przez ponad 100 lat nie oznacza, że identycznie musi być i teraz. To nasze pokolenie kibiców dostało możliwość wyrażania się przez takie narzędzia jak "legioniści.com" i patrzcie jak je marnujemy.Przez ponad 100 lat kibice wyrażali się przy pomocy oklasków, krzyków i gwizdów i co? dalej to robimy? to samo tylko w formie elektronicznej?
Zdecydowałem się o tym napisać, po tym jak w ub. miesiącu sztab trenerski Lecha Poznań zdecydował się spotkać i porozmawiać z grupą kibiców. I zaraz po tym na trenera Dariusza Żurawia posypały się gromy ze strony tzw. piłkarskiego establishmentu - od prezesa PZPN po panów komentatorów i ekspertów tv i tzw. mediów społecznościowych - w obronie medialnego monopolu. My kibice mamy sobie co najwyżej pokląć (albo się zachwycać), przychodzić na stadiony, płacić za bilety i gadżety, obstawiać zakłady, kupować reklamowane przez zawodników produkty i generalnie dostarczać dostarczać kasę. Wara od wtrącania się w kuchnię sportowego spektaklu!
Strona "legioniści.com" jakiś czas temu sterowała przeciwko temu nurtowi (patrz teksty Qubasa, Wisni, itp), starając się pokazać jak wygląda działalność Klubu z punktu widzenia KiBICA i że mogłoby być lepiej. Wróćmy do tego ambitnego projektu. Czy tak dużo potrzeba, żeby się opanować i zamiast przekleństw pod adresem np. pana Vukovica (które już na nikim nie robią wrażenia) po obejrzeniu np. meczu z "mistrzem Polski" zasypać go paru tysiącem pytań, np. dlaczego nie wpadł na pomysł wystawienia w roli głównego napastnika "9" Artura Jędzy Jędrzejczyka? Pomysł nie jest zwariowany, ani oryginalny - kiedyś w ten sposób Pogoń Szczecin odkryła swego króla strzelców Frączczaka, przesuwając go do napadu z pozycji ... prawego obrońcy.
Zróbmy więc TO. Skoro tzw. sztab przed każdym meczem ma czas, aby spotkać się z tzw. przedstawicielami mediów (czyli właściwie kogo?) , aby udzielić kilku wymijających odpowiedzi na ich pytania, to niech redaktorzy strony legioniści.com otworzą "skrzynkę pytań", które przed każdym meczem (i nie tylko) będziemy my - rzesza ponad tysiąca stałych korespondentów i ekspertów tej strony zadawać sztabowcom i zawodnikom. Jeśli będę miał możliwość uzyskania sensownych odpowiedzi choćby na część pytań jakie mam po każdym występie naszej ukochanej "L" to je zadam. Na miotanie przekleństw szkoda życia i już mi się to znudziło. Mam nadzieję, że wielu z Was też.

odpowiedz
Pit - 06.10.2019 / 22:16, *.net.pl

@pin48 : bełkot z którego nic nie wynika. Nie mówiła Tobie babcia , że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz?????

odpowiedz
pin48 - 06.10.2019 / 22:43, *.chello.pl

@Pit: a niby co mądrego wynika z wyzwisk pod adresem Mioduskiego, Vuko i innych? Pzdr

odpowiedz
pin48 - 06.10.2019 / 23:26, *.chello.pl

@pin48: Dam przykład, żeby nie być gołosłownym, co chciałbym wiedzieć. Za Jozaka słabym punktem Legii i czytelnym dla wszystkich przeciwników stała się obrona przed rzutami wolnymi i rożnymi. SaPinto wiele nad tym pracował, udało mu się także wyuczyć zawodników przynajmniej kilku wariantów rozgrywania własnego ataku z takich rzutów. Jeszcze w poprzednim sezonie w Legii było kilku ich dobrych wykonawców i ciekawe warianty. Teraz został jeden - Gwilia, który wszystkie rzuty rożne wykonuje jednakowo. tzn na pałę, byle trafić w pole bramkowe. Cała liga ma to już obryte na pamięć? Dlaczego tak jest? Może przez te kilka miesięcy wymyślono jakiś nowy uniwersalny sposób obrony, więc różne subtelne kombinacje nie mają większego sensu? Może tak być, bo poza Rakowem polskie drużyny nie wydają się przywiązywać jakiejś większej , ale np. taki Bayern też nic specjalnego nie kombinuje. Czy może też poza Gwilią nikt z Legii tego nie potrafi? Martins i Vesovic już zapomnieli? Czy może nie ma czasu tego trenować? To na co jest czas?
inna sprawa - na zachodnich stadionach działa mechanizm podkręcania psychicznego własnych zawodników w trakcie meczu po udanych zagrywkach. Niemcy skandują nazwiska zdobywców goli, Anglicy i Włosi nagradzają co bardziej efektowne zagrania techniczne i w ataku i w obronie, własnych i przeciwników. W Polsce z trybun słychać głównie wrzaski "Legia - ty k..wo!!!" nawet jeśli to nie jest mecz z Legią. Tego się nijak nie daje dogadać z gniazdowymi zapiewajłami? A może w transmisjach TV nie powinni wyciszać tej linii dźwiękowej i udawać, że jest kultura tam gdzie jej nie ma?

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 07.10.2019 / 12:01, *.chello.pl

@pin48: Masz dużo racji.To,co napisałeś o piłkarskich umiejętnościach zawodników sprowadza się do jednej rzeczy - potrzebny dobry trener z umiejętnościami,doświadczeniem i autorytetem!Niestety,ostatnim był Czerczesow...bo innym zawsze czegoś brakowało - albo doświadczenia/Magiera,Vuko/. albo umiejetności dogadywania sie z piłkarzami/Sa pinto,Berg/ albo umiejetności praktycznych/obaj bałkańcy/.
A co do poziomu kibicowania - to zwróć uwagę na poziom ogólnego spadku kultury! Kiedy zaczynałem swoją przygodę na łazienkowskiej to najgorszą obelgą wykrzykiwaną przez kibiców było"sędzia kalosz" a na trybunach przy pózniejszej "żylecie" siadywali - bezpiecznie!-kibice przyjezdni!!! Teraz mówienie o ograniczeniu wulgaryzmów,agresji,pirotechniki jest określane "niszczeniem ruchu kibicowskiego"...

odpowiedz
AJG - 07.10.2019 / 15:40, *.t-mobile.pl

@kibic Legii od zawsze + pin48
Panowie,jestem z Wami!
Pewnie nas zakrzycza małolaty ale to my mamy słuszność!

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2019 / 21:56, *.virginm.net

Dziś po meczu pomyślałem o tym, z jak słabymi rangersami nie zdołaliśmy wywalczyć awansu.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 06.10.2019 / 21:41, *.t-mobile.pl

Gliwice - mistrz jednej z najsłabszych lig w Europie zlał produkty piłkarskopodobne szumnie mieniące się piłkarzami naszej Legii 2-0. Pokazał produktom piłkarskopodobnym, gdzie ich miejsce w szyku: są jedną z przeciętnych drużyn w jednej z najsłabszych lig w Europie. Cyrku, groteski, burleski w wykonaniu produktów piłkarskopodobnych ciąg dalszy. I tylko nazwy, legendy i Tradycji naszej Legii żal...

odpowiedz
zaba285 - 06.10.2019 / 21:38, *.lukman.pl

niestety Wieteska winny przy obu golach, razem z Lewczukiem. drugi mecz bramki po ich błędach i znów porażka...

odpowiedz
SzB - 06.10.2019 / 21:38, *.pljtelecom.pl

Mimo, że pisałem tutaj, o tym, że bez względu na wyniki trzeba dać Vukoviciowi szansę przynajmniej rok, to te słowa trzeba chyba odszczekać. Z drugiej strony tu jest konflikt tragiczny- mimo, że ci piłkarze jak na ligę to powinni z marginesem wystarczyć (oczywiście mimo kilku wyjątków), to widać, że oni nie wiedzą co grać, bo rajd skrzydłem i potem laga w pole karne, to jest taktyka na Fife, a nie drużynę piłkarską i to jest ewidentnie wina trenera. Z kolei wiadomo, że jak lok zwolni Serba, to nikt poważny nie przyjdzie, a z dużą pewnością może być jeszcze gorzej. Na trybunach w zasadzie żadnych reakcji na to co się dzieje, a gołym okiem widać ro....dol w klubie, więc skoro przychodzimy dla Legii, a nie wyników, to dlaczego spokojnie siedzimy kiedy ukochana drużyna jest rozbierana na kawałki na każdym poziomie. I na koniec optymistycznie- mimo tego całego bajzlu mamy raptem 4 punkty straty do lidera jeśli dobrze liczę... Ta liga i to wszystko jest popier.. Tego żadną logiką objąć się nie da...

odpowiedz
W(L) - 06.10.2019 / 21:33, *.chello.pl

Kurde jak jeszcze długo tej żenady tego wuefisty- parodysty i tych kopaczy

odpowiedz
Rambo - 06.10.2019 / 21:27, *.centertel.pl

Vuko skoro przy parze stoperów Jędza i Lewczuk nie traciliśmy praktycznie W OGÓLE bramek to na ch.. kombinujesz. Policz sobie ile bramek straciliśmy w tym i zeszłym sezonie po błędach Wieteski.

odpowiedz
skrzat - 06.10.2019 / 21:27, *.cyfrowypolsat.pl

czyli w tym roku raczej tez nic nie wygramy.vuko chyba tym meczem przypieczentowal swoj los.jaki amator nastepny.zgadujemy...

odpowiedz
Marcin7 - 06.10.2019 / 21:25, *.com.pl

Cóż...
Ja już się dziś zastanawiałem czy czasem kopacze nie grają przeciw trenerowi jak to maiewało czasem miejsce...
I na myśl to taka, że może tam jest jakaś bariera językowa...
Albo po prostu klasyk w - w Vuko nie nadaje się i już

odpowiedz
Grajcie na Wieteskę, On jest słaby - 06.10.2019 / 21:22, *.chello.pl

jak wyżej

odpowiedz
Andrzejjj - 06.10.2019 / 21:16, *.plus.pl

Dziady przegrywają wszystkie ważne mecze od kilku lat, pierwszy na bruk powinien wylecieć Vuković a potem Loczek. Von z Legii.

odpowiedz
kiki - 06.10.2019 / 21:12, *.plus.pl

nasze "asy" już w drugiej ósemce ... żenada

odpowiedz
Czarna rozpacz - 06.10.2019 / 21:11, *.play-internet.pl

Trzeba się zastanowić a raczej poddać grajków testom na narkotyki i nowe substancje psychoaktywne bo to co pieprz.ą po meczu zwala z nóg i uświadamia że są naćpani dla przykładu spowiedź Gwillii:
Kontrolowaliśmy pierwszą połowę

- Nie mogliśmy spodziewać się takiego końca meczu, ponieważ w pierwszej połowie w pełni kontrolowaliśmy spotkanie. Mieliśmy 3-4 dobre okazje do wyjścia na prowadzenie. Nie wiem, dlaczego nie udało nam się zdobyć bramki. Być może zabrakło po prostu szczęścia. Nie pamiętam, żeby Piast przed strzelonym golem w jakikolwiek sposób nam zagroził - powiedział po przegranym starciu z gliwickim klubem Walerian Gwilia.

- Mieliśmy kilka dobrych momentów. Musimy przede wszystkim poprawić nasz poziom koncentracji, ponieważ nie możemy tworzyć tylu szans i ich nie wykorzystywać. Pracujemy nad tym. Teraz nie jest dla nas łatwy moment, jednak przed nami duże wyzwanie, aby ponownie odnosić dobre wyniki.

Coiekawe jakie wytłumaczenie ma Vucoholik????????????
Odpowiedź proste straciliśmy kontrolę nad meczem....
proste nie.....który to już raz i ile jeszcze tego będzie???

odpowiedz
Murinio - 06.10.2019 / 21:09, *.t-mobile.pl

Panie prezesie. Cieszymy się że po raz kolejny zdobył Pan cenne doświadczenie przy wyborze trenera. Ale może już wystarczy tego myślenia życzeniowego. Może zamiast kolejnej przeplacanej gwiazdy zapłacić trenerowi który zagwarantuje co roku grę w grupie przynajmniej LE. Odkąd Pan rządzi Legia ma co roku na to wystarczających graczy. Może trzeba się poradzić p. Leśnodorskiego , Piekarskiego. Paliwo z PR bez wyników się wyczerpuje. Może czas się otoczyć kompetentnym ludźmi. ...

odpowiedz
Mietowy - 06.10.2019 / 21:07, *.t-mobile.pl

Chyba ostatni mecz Legii który mi się podobał to był czas kiedy w pierwszym skladzie grał Saganowski. I nie mówię o czasach Berga ale chwile wcześniej. Był jakiś półfinał pucharu polski, Sagan doznał kontuzji i w lidze grał w ataku Wróblewski. Teraz oglądam starcie Stolarskiego z Wieteska przed kamerami i mam wrażenie ze oglądam rozmowę dwóch chłopców a nie mężczyzn, mentalne. Nie wietrze ze mam największego i pewnie wyglądam jak pizda. Nie mniej jednak jestem z innej historii/czasów. Kiedyś trzeba było być mistrzem świata żeby wygrać na Łazienkowskiej. Teraz wystarczy mieć internet.

odpowiedz
MAKEN - 06.10.2019 / 21:04, *.plus.pl

Będą czekać na porażkę z Widzewem, czy już zostanie zmieniony trener ?

odpowiedz
Ja! - 06.10.2019 / 21:00, *.tpnet.pl

To coś nie nadaje się na trenera Legii. Może najwyżej na asystenta trenera rezerw Kryształu Glinojeck. To coś było s-ł-a-b-i-u-t-e-ń-k-i-m piłkarzem, czmyhającym w mysią dziurę na boisku, gdy tylko Legia grała z trudnym rywalem. To coś mogło brylować najwyżej w meczach ze spadkowiczami. Wesołkowaty Burkhardt posadził toto na ławie w sezonie mistrzowskim 2005/2006. Pamięta ktoś? Robienie z BYLE KOGO legendy Legii to plucie w twarz Brychczemu, Deynie, Janasowi.

odpowiedz
bolo - 06.10.2019 / 21:48, *.net.pl

@Ja!: Od dawna to mówię .Masz 100% racji.Jak ,po nominacji na trenera ,napisałem że ten gość(?) to nadaje się bardziej na pastucha kóz w Serbii niż na to stanowisko to zaraz odezwali się obrońcy tej "legendy". Najgorsze jest że On zaraził swoją głupotą tych kopaczy.Tragedia.

odpowiedz
Sebo(L) - 06.10.2019 / 20:59, *.vectranet.pl

KATASTROFA<ŻENADA<DNO.Innego określenia na to co dzisiaj pokazała Legia nie ma. Tego nie dało sie oglądać. Piast przewyższał "Wojskowych" w każdym elemencie gry. Zęby bolą od patrzenia na "popisy" Legii. Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę,strzały z dystansu w światło bramki to w tej chwili w Legii jest czysta ekstrawagancja.Brak słów.Z meczu na mecz ta drużyna prezentuje się coraz gorzej.Novikovas to parodia piłkarza,którego pamiętamy jeszcze z Jagielloni. Linia obrony wygląda katastrofalnie.Ale co tam! Grunt,że posiadamy w zespole wirtualnego zawodnika jakim jest Obradović! To był ku.wa transfer roku! Gość w Warszawie jest od 3 miesięcy i nikt jeszcze go na oczy nie widział!! To mówi wszystko o dzisiejszej Legii.

odpowiedz
Weciek(L) y - 06.10.2019 / 20:54, *.mm.pl

Klub ma się dobrze, akademia się buduje, kibice kupieni, ludziom się żyje co raz lepiej... itd

odpowiedz
jjj - 06.10.2019 / 20:52, *.play-internet.pl

Dalej broncie Vuko Redakcjo, w koncu jest w Legii tak dlugo i taki zasluzony...

odpowiedz
Czarny76 - 06.10.2019 / 20:50, *.amazonaws.com

Wiecie co? Tak się zastanawiam czy oprócz nas ktokolwiek decyzyjny to czyta? Wątpię. Tak samo jak w to że coś się zmieni. Minie poniedziałek wtorek a o zmianach nic nie będzie. I może w końcu dość piepszenia o pustym stadionie itd. Krótkie hasło,,Ci którym leży dobro klubu na sercu... wtorek godz. 12:00 pod stadionem,, Tylko kto posłucha takiego zwykłego kibica jak ja

odpowiedz
Moja Legia - 06.10.2019 / 20:50, *.vectranet.pl

Moja Legia to Polska Legia! im więcej obcokrajowców tym więcej podziałów.Polski trener to polscy piłkarze.Obecna Legia to fabryka pieniędzy.Tanio kupić drogo sprzedać.Dobrze,że to Gliwic się nie wybrałem.Już za Pinokia nigdzie nie pojadę.Koniec z płaceniem za ten cyrk.Nie którzy z Żylety mają chyba etat u Pudla.Legia w sercu i niestety już tylko w sercu.

odpowiedz
Bronio - 06.10.2019 / 20:49, *.chello.pl

Jak mozna nie wziac Furmana?????
Gosc trzymalby srodek!!!!

odpowiedz
gazza - 06.10.2019 / 20:49, *.inetia.pl

Jak można nie strzelić z dwóch metrów do pustej bramki ??? Ano można...Novikowas...

odpowiedz
Krzychu (L) - 06.10.2019 / 20:48, *.chello.pl

Jadę na Nowogrodzką na konsultacje z Jarkiem.
Może coś doradzi.
Dam znać.

odpowiedz
Ja! - 06.10.2019 / 20:44, *.tpnet.pl

ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!! ROZMOWY!!!

odpowiedz
Patryk - 06.10.2019 / 20:41, *.vectranet.pl

Czas najwyższy pożegnać trenera...

odpowiedz
Mat88 - 06.10.2019 / 20:38, *.t-mobile.pl

...jak patrzę na lekkoatletów takich jak M. Lewandowski czy Reprezentantki Kraju w sztafecie 4x400m., to wtedy sobie uświadamiam, jak horendalnie są przepłacane takie zjawiska "piłkarskopodobne", jak Wieteska czy Novikovas....!!!

odpowiedz
mike111 - 06.10.2019 / 20:38, *.chello.pl

kiedyś każdy kto przyjeżdża ma Legię myślał żeby nie przegrać wysoko dziś każdy przyjeżdża jak po swoje! WSTYD! CZAS NA ZMIANY KIEDY JESZCZE JEST CZAS!!! DOPROWADŹMY DO TEGO

odpowiedz
tomtomtom - 06.10.2019 / 20:36, *.as13285.net

Vuko dostał wystarczająco czasu żeby pokazać co chce z ta drużyná zrobić. Nie chodzi o wyniki tylko o to ze nie ma tutaj żadnej konsekwencji w tym co się dzieje na boisku. Nawet wygrane mecze nie pokazują jak miała by ta drużyna grac. Za czasów dominacji w lidze taki celtic wychodził na mecz i rozszarpywał rywali. To samo porto dekadę temu. Gdzie jest dominująca (L)egia. Wygrane mecze po stałych fragmentach gry ze slobymi

odpowiedz
tomtomtom - 06.10.2019 / 20:40, *.as13285.net

@tomtomtom:
słabymi rywalami to jest teraz Nasza Legia?
Czy pan Pudel jest aż tak ślepy?
Wierze ze Vuko oddałby serce i dusze z drużynę ale brak umiejętności trenerskich jest tu strasznie widoczny. Posłuchajmy Romka z prawdy futbolu.......

odpowiedz
tomtomtom - 06.10.2019 / 20:42, *.as13285.net

@tomtomtom:
Nie wstanę tak będę leżał la la lala la la lala la

odpowiedz
mike111 - 06.10.2019 / 20:35, *.chello.pl

jeżeli ktoś ma wpływ na zmiany w Klubie to niech wymusi zmianę trenera, bo od tego trzeba zacząć! nie może trener podchodzić do meczu i swojej pozycji że udało się przetrwać do X! My musimy do każdego meczu podchodzić max skoncentrowani i walczyć, a tego nie widać! nie ma taktyki, nie ma składnych akcji, nie ma sytuacji, nie ma trenera! był Carlitos który umiał kończyć akcje to go zniszczył Pan Trener. To kpina i WSTYD! Zróbmy coś z tym!

odpowiedz
Ja! - 06.10.2019 / 20:34, *.tpnet.pl

mam nadzieję, że PĘKAJĄCE RĘKAWKI doprowadzą do "rozmów" z tymi 3,14ZDAMI.

odpowiedz
Roma - 06.10.2019 / 20:33, *.vectranet.pl

Właściwy tytuł powinien brzmieć : z Gliwic też na kolanach. Nie ma co komentować.

odpowiedz
Simon - 06.10.2019 / 20:32, *.centertel.pl

Zwolnic w końcu vukovicia bo Legia coraz słabsza jest i każdy już z nami wygrywa

odpowiedz
mike111 - 06.10.2019 / 20:29, *.chello.pl

Panie Mioduski i Panie Vuko tego już nie da się oglądać i TO JEST WSTYD DLA NASZEGO MIASTA DLA STOLICY!!!

odpowiedz
PLK - 06.10.2019 / 20:26, *.vectranet.pl

Pudel nie zatrudnił za swojej, pożal się Boże, "kariery" prezesa żadnego trenera!!!! Bracia, my gramy od trzech lat bez trenera!!!! Do zmiany cały korpoząrzad i jego przydupasy!!! Legiunia to nie kororacja panie loku!!!! Wiecej już nie mam nic do powiedzenia!!! Komentujcie!!! Pozdro... Tylko LEGIA!!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.10.2019 / 20:57, *.247.36

@PLK: W sedno. Mioduski out.

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2019 / 21:48, *.virginm.net

@PLK: dokładnie też to pisałem już, ze gramy taki czas bez trenera.

odpowiedz
Legion - 06.10.2019 / 20:25, *.19.8

Co nie którzy muszą chyba gumkę od czapki poluzować bo im uciska i się grzeją za bardzo. Do końca sezonu pozostaje 26 meczy a na teraz Legia ma tylko 4 punkty straty do lidera.Tak na prawdę z obecnej 8ki to na poważnie w walce o tytuł trzeba brać jedynie Lechię, Kuchenki no i Piastunki właśnie, którzy mimo osłabień mają wciąż jak na tą ligę dużo jakości, tą solidnością wygrali tytuł. Za dużo zagranicznej piłki oglądacie, to jest polska liga i wyścig żółwi po tytuł. Vukovic to nie Klopp a w ataku nie ma Mane tylko Kante czy Niezgodę. Oni też zaczną seryjnie strzelać i zapewniać punkty. Do tego rozkręci się Wszołek. Dajcie pracować Vuko a na głowę radzę wiaderko zimnej wody, powinno pomóc...

odpowiedz
@ - 06.10.2019 / 20:28, *.247.105

@Legion:
chyba tobie się kopułka zgrzała...Piast o nic nie będzie walczył..
a jak na razie to trzeba drżeć o wynik z łachem bo w tej formie szykuje się 3 porażka z rzędu.

odpowiedz
PLK - 06.10.2019 / 20:29, *.vectranet.pl

@Legion: puknij się tym wiaderkiem w głowę!!!

odpowiedz
twoja stara - 06.10.2019 / 20:44, *.chello.pl

@Legion: meczy to krowa na miedzy. pseudoznawco. idz odrabiać lekcje.

odpowiedz
Legion - 06.10.2019 / 20:44, *.19.8

@PLK: Czytając twoje wypociny zgadzam się z jednym, faktycznie nie masz nic do powiedzenia. Poradziłbym powrót do szkoły ale w twoim przypadku już na to za późno

odpowiedz
Yorick - 06.10.2019 / 21:14, *.orange.pl

@Legion:
Daj spokój, tu komentują dzieci neostrady bez płątów czołowych. Dla nich nie ma takiego pojęcia jak 'za miesiąc'. Dobrym trenerem do Legii jest ten, który właśnie wygrał mecz. Tydzień temu Runjaic, teraz Sevela, za tydzień pewnie Probierz. I tak dalej.
Faktem jest niestety, że Vuko robi błędy - Stokowiec ostatnio pojechał go taktycznie, a dziś no cóż, kolejny raz nie musiał a pozmieniał i były to same złe zmiany, Kante bezproduktywny, Novikovas szkodnik, Rocha brak umiejętności. a najgorsze rozwalenie środka obrony, który do tej pory nie tracił bramek.

odpowiedz
Jimmy L - 06.10.2019 / 20:21, *.t-ipconnect.de

Ja Pier,,,,,ole a nastepny mecz z lechem nawet nie chce myslec

odpowiedz
Ja - 06.10.2019 / 21:10, *.icpnet.pl

@Jimmy L: Z LECHEM synku

odpowiedz
toja - 06.10.2019 / 21:53, *.47.50

@Ja:
jak jesteś taki dokładny to z Amicą Poznań

odpowiedz
Jimmy L - 07.10.2019 / 07:50, *.t-ipconnect.de

@Ja: Ha ha spadaj z twoiom kuchenkorzem

odpowiedz
Pusty - 06.10.2019 / 20:17, *.play-internet.pl

Grajkowie, Panowieeee Pilkarze!!!! Vuko ani Sagan za Was nie strzeli. Macie w kontraktach stala kase czy zalezna od wynikow? Pytanie retoryczne....

odpowiedz
RMFC - 06.10.2019 / 20:14, *.tpnet.pl

Sobotażysta Vuković najpierw wystawiał Kulenovicia a teraz ma drugiego może nawet lepszego Novikovasa!! To jest jawne granie w ch.a!! Granie w 10 na 11. Wszołek powinien grać od początku. Widać u niego szybkość i chęć do gry.

odpowiedz
Pit - 06.10.2019 / 20:13, *.net.pl

Uwaga bracia!!!!! Akcja " PUSTY STADION " rozpoczęta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Rudi - 06.10.2019 / 20:13, *.numericable.fr

Czego wy się wszyscy spodziewacie? W tej drużenie po prostu brak lidera z prawdziwego zdarzenia, wodzireja, który pociągnie grę, kogoś, kto ma jaja, charyzmę, umiejętnosci i potrafi walnąć pięścią w stół, dzisiaj było widać to jak na dłoni, Jędza okazał się najbardziej kreatywnym graczem, śmiech na sali, koleś od zadań defensywnych. Zostały tylko same bezjajeczne nieogary, podręcznikowe miernoty, dla których gra w Legii i tak jest sufitem i wyżej nie podskoczą, przydupasy pana trenera, który uroił sobie, że to on jest wielkim guru, a reszta ma tylko zapiętralać i sprawiać pozory.

odpowiedz
Gołąb 2 - 06.10.2019 / 20:11, *.interkam.pl

Totalny nie ład brak trenera

odpowiedz
Marcin - 06.10.2019 / 20:10, *.tpnet.pl

Vuković out, karnety do zwrotu.

odpowiedz
piotrek9mln - 06.10.2019 / 20:10, *.telefonica.de

To jest jakaś masakra! Mamy szczęście że ta cała liga jest tak słaba! Jestem w szoku że z taką grą mamy tylko 4 pkt straty do lidera!!!

odpowiedz
Farme(L) - 06.10.2019 / 20:10, *.virginm.net

Już wiem co robi novikovas w drużynie...
Odgryza się za baner „Klęknij litewski chamie przed Polskim Panem„

odpowiedz
L Kibic L - 06.10.2019 / 20:09, *.t-mobile.pl

Vuko I Mioduski, roz .....cie Legie.

odpowiedz
Obi - 06.10.2019 / 20:09, *.chello.pl

Ile jeszcze będziemy to znosić??????????????????????????????????????????

odpowiedz
lob - 06.10.2019 / 20:08, *.chello.pl

Dawno pisałem, że Vuco to słaby trener i powinien sam odejść jak ma honor.
Ale on nie ma chyba honoru i trzyma się stołka i kasy. To jest przegryw nie dobry trener, ale wina Mioduskiego, że zatrudnia trenerów bez doświadczenia. Nie lubiłem Janka U., ale on według Vuco to profesor.
Dodam, że większość zawodników Legii to ludzie bez ambicji i zwykła przegrywy, którzy mają przed ślepiami tylko kasę.

odpowiedz
FanL - 06.10.2019 / 20:08, *.centertel.pl

Vuko czas przenieść się na swoje miejsce, ekstrA-klasa czeka

odpowiedz
Pawelll - 06.10.2019 / 20:11, *.vectranet.pl

@FanL: tylko kto za vuko? Kolejny stażysta?

odpowiedz
Doktor Albanii - 06.10.2019 / 20:06, *.centertel.pl

To Koniec!!
Niestety bracia.
Idziemy na dno jak KO

odpowiedz
lw73 - 06.10.2019 / 20:06, *.chello.pl

Mioduski = równia pochyła. Z roku na rok wygląda to coraz gorzej

odpowiedz
dino - 06.10.2019 / 20:09, *.108.201

@lw73:
Nie rozumiesz wizji naszego prezesa. Za 10 lat bedzie Akademia i bedziemy sprzedawac za miliony euro

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 06.10.2019 / 20:05, *.t-mobile.pl

Kibic Legii od zawsze gdzie jesteś? Gdzie reszta tych matolow co mówiło że się rozkręcamy że jest poprawa? Ach no i jeszcze nasi tzw decyzyjni też duże brawa

odpowiedz
Heniek - 06.10.2019 / 20:02, *.chello.pl

Proponuję spontaniczną błagalną akcję pod domem Prezesa Leśnodorskiego: Boguś wracaj!!!!!!
Olać sprzedawczyków, co czerpią kasę z układu z pudlem.

odpowiedz
PL - 06.10.2019 / 20:01, *.chello.pl

ZROZUMCIE JEDNO! TU POTRZEBA ZMIANY NA STANOWISKU PREZESA! OD TEGO TRZEBA ZACZĄĆ, BO Z TYM OBECNYM BĘDZIE TYLKO GORZEJ.

odpowiedz
kibic z sanoka - 06.10.2019 / 20:00, *.sanok.biz

jak pisałem ż Majecki słabiutki to wielu pisało że nie mam racji . Powtarzam to nie jest bramkarz dla Legii i tyle w temacie

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

@kibic z sanoka: Masz rację małolat przereklamowany na maksa. Nic nie broni. Malarz był dużo lepszy .

odpowiedz
Gosc - 06.10.2019 / 20:00, *.chello.pl

Vuko ma pomysł na Legie widać postępy w grze, zobaczycie ze jeszcze 7 kolejek eksperymentalnych i coś ustrzelą

odpowiedz
Kaczyński ale nie Jarosław - 07.10.2019 / 12:28, *.plus.pl

Vuković von z Legii

odpowiedz
OPANUJCIE SIĘ !!!!!!!!!! - 06.10.2019 / 19:59, *.247.105

Myślicie że winni są piłkarze?
że winny jest Vuko ??
Kto by takiej fuchy nie brał? kto by tego stołka się nie trzymał??
WINNY JEST MIODUSKI I TO JEST FAKT!!
ODKĄD PRZEJĄŁ KLUB 99% JEGO DECYZJI TO PASMO PORAŻEK !!
KLUB SYSTEMATYCZNIE LECI W DÓŁ !

odpowiedz
Podajpiwo - 06.10.2019 / 19:59, *.tpnet.pl

Wszyscy na mecz hsgahah wspierać Legie, pełny stadion Hey nie poddawaj się, ułomy. Jestem tak wku..ny nie nie nie nie będę ani na nich chodzić ani nie będę na to patrzeć w tv dosyć mam..

odpowiedz
Zenon - 06.10.2019 / 19:58, *.telkab.pl

A więc gramy o górną 8 może się łuda
do bojuuuuuuu...

odpowiedz
Radom L - 06.10.2019 / 19:57, *.vectranet.pl

Myślałem że przegramy 0:5. Więc nie jest źle!
Brawo vuko pa ja cu !!!

odpowiedz
Romcio - 06.10.2019 / 19:56, *.play-internet.pl

Tylko zmiana właściciela. Na resztę tego dziadostwa szkoda słów i nerwów!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 06.10.2019 / 19:56, *.vectranet.pl

vuko ty już wiesz co!

odpowiedz
Wawa - 06.10.2019 / 19:56, *.124.248

P.Włascicielu 1 h po meczu
A decyzji wciąż brak
Męskiej decyzji
Żegnamy cały sztab szkoleniowy Legi

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2019 / 21:47, *.virginm.net

@Wawa: a gdzie on znajdzie tańszy i jeszcze tak posłuszny?

odpowiedz
kibic z sanoka - 06.10.2019 / 19:55, *.sanok.biz

pozbył się Carlitosa zniszczył uporem capa drewnianego został leniwy Niezgoda i sztukowany Kante. Twoja i tylko Twoja wina serbie . Koniec panie prezesie tej parodii to jest katastrofa nie ma druźyny bramkarza stopera obrony oprocz Jędzy pomocy o napastnikach było wyżej i najważniejsze nie ma trenera TREnERA panie Loczek!!!

odpowiedz
Cobbi - 06.10.2019 / 19:55, *.com.pl

TAK Wszyscy piszecie i piszecie, a macie w domach żelazka i białe chusteczki?!?!? TO PRASOWAĆ przez dwa tygodnie i z domu wychodzić!
„ Nie poddawaj się...” jest śmieszne.

odpowiedz
Jimi70 - 06.10.2019 / 19:55, *.timplus.net

Legii już nie ma, został tylko nic nie ogarniający prezes i trener - idiota

odpowiedz
dino - 06.10.2019 / 20:03, *.108.201

@Jimi70:
Glupi i głupszy

odpowiedz
FFA - 06.10.2019 / 19:54, *.vectranet.pl

Ciekawe, czy w rundzie finałowej uda nam się dostać do grupy mistrzowskiej

odpowiedz
olek - 06.10.2019 / 19:53, *.centertel.pl

Vuko out!

odpowiedz
toson - 06.10.2019 / 19:52, *.chello.pl

LUDZIE DLACZEGO NARZEKACIE , JESTEŚMY LIDEREM - GRUPY SPADKOWEJ !!!!

odpowiedz
Won Pinokio - 06.10.2019 / 20:33, *.t-mobile.pl

@toson: haha..racja:D zawsze może być gorzej

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 19:52, *.play-internet.pl

Nie poddawaj się ukochana Ma vukovic to ...oj tra la la tra la....

odpowiedz
Kibic Piasta Gliwice - 06.10.2019 / 19:52, *.virginm.net

Żal mi Was. Przegrać z drużyną Piasta w obecnej formie to naprawdę wstyd- współczuję.

odpowiedz
Janusz - 06.10.2019 / 19:51, *.tpnet.pl

Ja już dawno przestałem chodzić na Legię ,a teraz to nawet nie mogę tego oglądać w tv to co prezentują . I jeszcze zastanawia mnie ta ślepota innych. Jak mogą na to patrzeć , przecież Legia skończyła się już kilka lat temu, teraz to jest zwykła zbieranina "darmowych piłkarzy" + kilku młodych których muszą wypromować i co o zgrozo sprzedać byle gdzie byle kilka euro zarobić! Gdyby to byli sami młodzi polscy piłkarze to bym jeszcze to zrozumiał, ale płacić tym z zagranicy to już za wiele.

odpowiedz
Adek - 06.10.2019 / 20:12, *.tpnet.pl

@Janusz : niestety ale masz rację, ja tak samo przestałem chodzić z kilku względów które dzieją się na trybunie, w klubie i na boisku... Ktoś zaraz powie że ch..j nie kibic.. a ja powiem gówno.

Po prostu starczy już tej błazenady, ile można ? W kółko nakręcanie frekwencji, śpiewanie nie poddawaj się, kilka porażek i zmiana trenera, koniec sezonu i masa transferów, początek sezonu i odpadnięcie z pucharów....
I tak rok w rok...

Zobaczycie, minie jeszcze kilka lat i Legia będzie ligowym średniakiem ...

odpowiedz
Witek1951 - 06.10.2019 / 19:49, *.tpnet.pl

Dopòki trenerem Vuko moja noga na Legii nie powstanie

odpowiedz
siemasz Wiktor - 06.10.2019 / 19:49, *.amazonaws.com

Novikovas na Litwe ganiaj bo drewno Fatalczyk był nawet od Ciebie lepszy, patrząc na to nieudacznictwo to zatęskniłem za Michałkiem

odpowiedz
Kokos - 06.10.2019 / 19:49, *.chello.pl

Czekam na konferencje po meczu i standardowe hasła:
- musimy skupić się na kolejnym meczu
- wyciągniemy wnioski
- Ten mecz powinniśmy wygrać
- zabrakło szczęścia
- nie byliśmy gorsi od piasta
- z meczu na mecz gramy lepiej
- przeciwnik miał szczęście

odpowiedz
Darek - 06.10.2019 / 19:57, *.t-ipconnect.de

@Kokos: Bedzie jak zawsze.
Trener powie ze przeanalizuje to spotkanie.
A pilkarze ze wyciagna wniosku z tego meczu.A nastepny mecz znowu w dupe i w kolko ta sama spiewka.
Oczywiscie za naszym przyzwoleniem.
Teraz w kazdym meczu od 1 do 90 minuty nie poddawaj się...

odpowiedz
Norbi - 06.10.2019 / 19:49, *.tpnet.pl

serbski parodysto wooooooon z Legii!

odpowiedz
Tagi - 06.10.2019 / 19:48, *.vectranet.pl

Piłkarze Legii to typowi średniacy , których prowadzi trenerski analfabeta.
Więc nie można oczekiwać wyników , gdzie nawet prezes od dłuższego czasu sprawia wrażenie zagubionego.
Musi być bardzo źle , skoro porażki przestają mnie denerwować , a tylko smucą :(

odpowiedz
Pełny obaw - 06.10.2019 / 19:48, *.play-internet.pl

Możemy mieć słuszne obawy ale przy takim stylu gry to mecz Z Widzewem też nie będzie spacerkiem A już poraszka z nimi...O cholera....

odpowiedz
ss - 06.10.2019 / 19:47, *.plus.pl

Kiedy ten amator skończy z naszym klubem? Jak jeszcze raz zobaczę Wieteskę w pierwszym składzie, Novikovasa na prawej stronie albo Gvilię na 10 to chyba nie warto oglądać, bo ten typ nie wie nic o piłce.
Cierzniak/Majecki(może przydałaby się ława, bo ostatnio gra kiepsko)
może w końcu Obradovic?/Rocha - Lewczuk-Jędza-Stolarski
Gvillia(do momentu powrotu Cafu)-Martins
Novivokas na lewej-Luquinhas na 10(za niego Karbownik na zmianę)-Wszołek na prawej
na szpicy Kante, bo pana lenia, co nie pracuje w obronie i łapie ciągle kontuzje, to nie liczę

Najbardziej mnie dziwi to całe przestawianie w obronie, podczas, gdy problem jest w kreacji i ataku, a obrona funkcjonowała dobrze. Zniszczenie obrony będzie gwoździem do trumny vukovica, bo nawet kiepski miodek nie zniesie serii porażek,

odpowiedz
Stanisław - 06.10.2019 / 19:46, *.tpnet.pl

Najwyższy czas na rozstania.

odpowiedz
popek monster - 06.10.2019 / 19:45, *.amazonaws.com

MAMY KUR... DOSYĆ, nakręcajcie dalej tą karuzelę pełnego stadionu itd. itp. czy ktoś wreszcie przejrzy na te gały i coś z tym zrobi, bo czeka nas to co się dzieje w takiej skisłej teraz........ Dno Dno i kupa mułu !!!!!!!!!!

odpowiedz
4PORAŻKIw11MECZACH - 06.10.2019 / 19:45, *.chello.pl

hahahah Dopingujmy braciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!
NIE PODDAWAJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPIEWAĆ KU.............
lol

odpowiedz
Tomek - 06.10.2019 / 19:44, *.chello.pl

Kaziu Deyna się w grobie przewraca, jak widzi to co wyczyniają Nasi grajkowie, kopacze, ktoś mi napisze tu kiedy Legia strzeliła bramkę z akcji >??? chyba z Rakowem ..... beznadziejna ta Legia, ta liga jeden wielki syffffff płakać się chcę !!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 06.10.2019 / 19:43, *.btcentralplus.com

Wszyscy razem. Nie poddawaj sie........A powininno byc: Legia grac, ku......

odpowiedz
Wojtas - 06.10.2019 / 19:43, *.net.pl

Loczek bierz tego anty trenerka i wypad z Legii

odpowiedz
Po co Wy chodzicie na necze ??????????? - 06.10.2019 / 19:43, *.t-mobile.pl

Bracia po szalu po co Wy chodzicie na mecze ???????
Zamiast wypisywać obelgi, wystarczy tylko przestać chodzić na mecze, a Guru Mioduski w końcu przyjdzie po rozum do głowy. Zwracać karnety i nie kupowa biletów.

odpowiedz
Po co Wy chodzicie na necze ??????????? - 06.10.2019 / 19:43, *.t-mobile.pl

Bracia po szalu po co Wy chodzicie na mecze ???????
Zamiast wypisywać obelgi, wystarczy tylko przestać chodzić na mecze, a Guru Mioduski w końcu przyjdzie po rozum do głowy. Zwracać karnety i nie kupowa biletów.

odpowiedz
Bie (L)any - 06.10.2019 / 19:43, *.vectranet.pl

Do puki ten serbski dresiarz będzie trenerem Legii, będziemy pośmiewiskiem dla większości Polski
Przegrywamy 2:0, a ten tuman zamiast wpuścić drugiego napastnika za któregoś z trzech środkowych pomocników i grać dwoma w ataku żeby odrabiać straty wchodzi jeden schodzi drugi ...
Ciekawie gdzie teraz ci jego fanatycy co byli za uzdrawianiem atmosfery w szatni ?.. Myślę że Malarz pierwszą bramkę dla hanysów obronił by głową, a Kuchy nie był gorszy od Novikovasa ... ale ten cymbał wymyślił inaczej...
Przez dwóch panów -P- (pudel&pinokio) staczamy się po równi pochylej w zastraszająco szybkim tempie
Pozdrawiam kibiców (L)

odpowiedz
SlawoL - 06.10.2019 / 19:43, *.net.pl

Kto w końcu uwolni nas od Vuko Ile jeszcze meczy musza przegrać

odpowiedz
Chemik - 06.10.2019 / 19:41, *.play-internet.pl

Novikutas won z Legii

odpowiedz
Adson 78 - 06.10.2019 / 19:56, *.168.119

@Chemik : novikovas to dobry piłkarz ale na lewej pomocy a nie na prawej , nie wiem dlaczego ten pajac Vuko stawia na niego na prawo zamiast na lewo ,
dlaczego on dobrze grał w babajadze bo grał na swojej pozycji ( lewa pomoc a nie k....prawa ) vuko WON PAJACU !!!

odpowiedz
dino - 06.10.2019 / 19:41, *.108.201

Powoli zaczynam sie przekonywac do pudla i jego wizji MOCNO LEGIA

odpowiedz
JaDonek - 06.10.2019 / 19:41, *.com.pl

Wieteska w 2 meczu z rzędu spier....ił 3 bramki, majecki broni to co leci obok bramki. Jak mnie wkur...a jak przeciwnicy oddając 3 strzały w meczu strzelają 2 bramki. Qrwa

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 19:40, *.play-internet.pl

Żyleta się sprzedała. Vukovic to dzban ale co robi trener od przygotowania jak oni nie mają siły ani dynamiki
???

odpowiedz
Zu(L)us - 06.10.2019 / 19:39, *.centertel.pl

Vuko dzięki za wszystko. Nadszedł Twój czas. Zachowaj się jak prawdziwy Polak. Nie wyszło. Rezygnuję. DZIĘKI. Zrób to dla dobra LEGII !

odpowiedz
(L)1916(L) - 06.10.2019 / 19:42, *.tpnet.pl

@Zu(L)us: on nie jest Polakiem

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 06.10.2019 / 19:38, *.centertel.pl

Tylko 4pkt do lidera a wy płaczecie.
Prezes zarabia kase która stracił przez puchary,przyjdzie czas że zaczną wygrywać

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2019 / 19:38, *.virginm.net

Od razu zaznaczę, ze nie zwalam winy za pierwszego gola na Majeckiego, bo sytuacja sama się nie stworzyła, ale on to też się mocno nie popisał przy tej bramce. Tak się przygotował do interwencji, ze aż prawie dupą na murawie usiadł, a później rzucił się w miejscu, gdzie piłka przelatuje mu tuż nad głową. Gdyby stał jak słup w tym samym miejscu to dostałby w szczękę, a ta piłka przelatuje nad nim, no i ta interwencja w miejscu. Druga bramka kolejna masakra w środkowej linni. Gosć, który asystował przy tym golu, dostał podanie do nogi od bramkarza. Przyjmuje sobie tą piłkę jak na treningu przy wymanie przrzutów z kolegą podczas rzogrzewki. Nawet nie musi się rozglądać, przyjmuje sobie na mięciutko, nawet na radarze nikogo nie ma.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 06.10.2019 / 19:38, *.centertel.pl

Tylko 4pkt do lidera a wy płaczecie.
Prezes zarabia kase która stracił przez puchary,przyjdzie czas że zaczną wygrywać

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2019 / 19:38, *.virginm.net

Od razu zaznaczę, ze nie zwalam winy za pierwszego gola na Majeckiego, bo sytuacja sama się nie stworzyła, ale on to też się mocno nie popisał przy tej bramce. Tak się przygotował do interwencji, ze aż prawie dupą na murawie usiadł, a później rzucił się w miejscu, gdzie piłka przelatuje mu tuż nad głową. Gdyby stał jak słup w tym samym miejscu to dostałby w szczękę, a ta piłka przelatuje nad nim, no i ta interwencja w miejscu. Druga bramka kolejna masakra w środkowej linni. Gosć, który asystował przy tym golu, dostał podanie do nogi od bramkarza. Przyjmuje sobie tą piłkę jak na treningu przy wymanie przrzutów z kolegą podczas rzogrzewki. Nawet nie musi się rozglądać, przyjmuje sobie na mięciutko, nawet na radarze nikogo nie ma.

odpowiedz
Benit - 06.10.2019 / 19:37, *.t-mobile.pl

Vuko dymisja.
Zabierz ze sobą ręcznik z bramki.
Jedyna zaleta że młody ale to co drugi warszawiak mógłby bronić.

odpowiedz
pjoter - 06.10.2019 / 19:37, *.amazonaws.com

Więc tak---w przypadku wygranej byłoby 3 miejsce i punkt straty do Pogoni. Ale nasz wspaniały Chopin vel El Loko stworzył nam koktajl czeladników piłkarskich, którzy maja bardzo mocne papiery na powtórkę z rozrywki, a mianowicie koniec sezonu 91/92, gdzie Legia wygrywając w Lublinie z Motorem 0-3 w ostatniej kolejce uratowała się przed spadkiem!!! Tak wtedy było, i jest szansa na powtórkę, bo postawmy sprawę na ostrzu noża--dziś byłby problem ograć takie ekipy ,jak Izolator Boguchwała, czy Swornica Czarnowąsy, takie mamy czasy, więc na koniec sezonu może być DRAMAT!!!

odpowiedz
ZIBI - 06.10.2019 / 19:37, *.chello.pl

Broniłem tzw. trenera bo trzymałem kciuki za ukochaną drużynę ale to co zobaczyłem tydzień temu i dziś kropla goryczy się przelała jak można być tak upartym aby stawiać na Novikasa który marnuję akcję za akcją ? Dodatkowo Kante to raczej cyrkowiec akrobata a nie napastnik. Mamy skład ale trzeba umieć wystawić skład a tego Vuković nie umie i dla mnie krótko won z Legii.

odpowiedz
jim - 06.10.2019 / 19:36, *.tpnet.pl

Kolejny raz człowiek ma nadzieję że może tym razem coś zagrają wiedząc, że nie mają umiejętności to jadnak ma nadzieje, niestety kolejny raz to samo dziadostwo bez składu , ładu i pomysłu. Kopacze w większości marni nawet jak na poziom naszej ligi, trener zadowolony bo dotrwał do października, kasę mają pięciokrotnie większą niż powinni za swoje umiejętności więc czy przegrają dwa, trzy czy pięć meczy i tak wszystko im się zgadza.

odpowiedz
MajorekNiebożynonowicz - 06.10.2019 / 19:36, *.tpnet.pl

Vuković do widzenia i to natychmiast.

odpowiedz
Lukasz objektywnie - 06.10.2019 / 19:36, *.virginm.net

Trener nie ma już pomysłu na gre ,co z tego ze Legia utrzymuje się przy piłce i nieźle gra jak nic z tego nie wynika ,ile prostopadłych piłek dostał Kante?.Vukocic uparł sie na gre jednym napastnikiem i nawet kiedy przegrywa ściąga napastnika ,a dlaczego nie zagra na dwóch z przodu ?Trener ma klapy na oczach i czas na zmiany bo Legia któryś mecz z kolei gra tak samo niby nieźle ale nic z tego nie wynika.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.10.2019 / 19:36, *.chello.pl

Dajcie spokój. Przecież "C.uj z wynikami" ! To czego oczekujecie? Niektórzy mają, co chcieli! A dziś "Legia grać! K.rwa mac!" po meczu? Zdecydujcie się niektórzy wreszcie. Brawo Legia! Wyciągamy wnioski,analizujemy mecz,i... dwa tygodnie wolnego!

odpowiedz
Desperat L - 06.10.2019 / 19:36, *.chello.pl

Brawo Vuko odniosles kolejny wielki sukces.Legia schodzi na dno

odpowiedz
(L)1916(L) - 06.10.2019 / 19:35, *.tpnet.pl

W Legii przyszedł czas amatorszczyzny. Prezes amator.
Trener amator i DNO bez DNA . Wypieprzaj bałkańcu.
Sztab szkoleniowy nie znający się na pracy. Również bez DNA.
Jest to rok Deyny. Szkoda,że tak jest obchodzony przez pion sportowy. No cóż. Cała drużyna jest bez DNA LEGII.

Pinokio powinien sam odejść. Bez konferencji,wywiadów i wiedzy . Wyjść i nie wracać. Omijać stadion Legii szeeeerokim łukiem. Jedno co wyszło. Wyszło kto rzeczywiście jest bez DNA LEGIONISTY. Napewno jest loko oraz pinokio.

odpowiedz
Obcy - 06.10.2019 / 19:35, *.t-mobile.pl

Wypada zadać pytanie.Czy leci z nami pilot? Kompletnie dołujemy. Leje nas każdy kto chce. Jeszcze Lech nas upokorzy na naszym stadionie i będzie komplet. Pan Vukovic uważa się za osobę kochającą Legię. Niech więc w imię tej miłości poda się do dymisji. Rola I trenera go przerosła. Tylko kto za niego? Prezes groszem nie śmierdzi. Z Legii na poziomie pozostali tylko jej kibice. Na resztę wypada spuścić zasłonę milczenia.

odpowiedz
(L)Anin(L) - 06.10.2019 / 19:35, *.plus.pl

Po meczu z Lechią zero wyciągniętych wnioskow... Dramat... Vukovic to na asystenta się nawet nie nadaje, warsztat trenerski żaden, zero...!!! Zrobił z tej drużyny w tym momencie zespół na środek tabeli... Koniec z cierpliwością dla tej drużyny...!!! Panie Prezesie Mioduski ogarnij ten burdel w klubie albo odejdź na zawsze z polskiej piłki!!!

odpowiedz
Marce(L) - 06.10.2019 / 19:35, *.t-mobile.pl

Osiągnięte zostało dno.Wszystko wskazuje na to,że jest to dno bardzo muliste od którego będzie się trudno odbić.Z tymi: zarządem,trenerem oraz zagraniczną zbieraniną piłkarzopodobnych zmierzamy do spadku z ekstraklasy.

odpowiedz
Martinus - 06.10.2019 / 19:35, *.plus.pl

Ktoś napisał ze Wisła Płock wyżej niż nasza Legia....Panowie bo może oni chcą i maja trenera!!!!Vuko dość juz

odpowiedz
Krasnal - 06.10.2019 / 19:34, *.telkab.pl

Vuko out...Sagan do konca rundy...a od zimy widze Trenera i moze uratujemy sezon.

odpowiedz
Jozz-men - 06.10.2019 / 19:34, *.centertel.pl

Vuko nie masz honoru,ty Kochasz Legie?Człowieku nie nadajesz się,to są fakty.Gadasz jak Kononowicz,a twój warsztat trenerskie to Dno.Żegnam ci bez żalu.

odpowiedz
Lukasjna357 - 06.10.2019 / 19:34, *.centertel.pl

Nigdy nie mówię źle o trenerach, ale Vuko nim nie jest. Więc cytując klasyka" pakuj mandżur i wypi#rdalaj". Dawno nie widziałem tak slabej drużyny. Szkoda

odpowiedz
bat - 06.10.2019 / 19:33, *.tpnet.pl

Legia spadła na 9 miejsce. Czas na zmiany. Oby nie za późno!

odpowiedz
Smutny..od 1986 na Ł3 - 06.10.2019 / 19:33, *.play-internet.pl

Vuko szkoda mi Ciebie. Porwales sie z motyka na slonce. Grajkowie, sa poprostu za slabi. Szacun za przygotowanie kondycyjne. Reszty tj. ambicji i krwii legionistów u polowy grajkow brak. To nie Twoja wina. Odejdz chlopie i powiedz prawde jak jest kibicom. Probowales i nie bedzie do Ciebie żalu. Szkoda, ze to nie Twoj klub, zapewne osobowo nie Ty decydowales o ruchcach transferowych. Bata z tego skladu nie ukreci.... To przykre ogladac taka Legie... Szacun. Ratuj swoja Twarz.

odpowiedz
autor - 07.10.2019 / 17:18, *.vectranet.pl

@Smutny..od 1986 na Ł3: Co Ty pieprzysz? Jeszcze mu dupcie po sraniu wyliz

odpowiedz
Pytam całkiem poważnie !!!!!! - 06.10.2019 / 19:32, *.chello.pl

proszę o sensowne odpowiedzi, bez szydery........

Dlaczego kiedy przegrywamy w tak żenującym stylu ( to już 4 porażka w 11 meczach ) z sektora niesie się doping jakby nic się nie stało ??
Pytam poważnie bo to zaskakujące. O co tutaj chodzi bo zgłupiałem?
Może Mioduski sponsoruje naszym te wyjazdy z poparcie? za brak wku..... ?

odpowiedz
syjon85 - 06.10.2019 / 19:46, *.play-internet.pl

@Pytam całkiem poważnie !!!!!!:
już Ci tłumaczę dlaczego był doping ... bo na mecze jadą prawdziwi kibice, którzy wspierają swoją drużynę nawet gdy Ona na to nie zasługuje, dopiero po ostatnim gwizdku przychodzi czas na rozliczenia
z tego co widziałem piłkarze rozmawiali z tymi niby "podstawionymi" i "opłaconymi" kibicami ... żenada ku....wa

odpowiedz
Nie poddawaj sie - 06.10.2019 / 20:03, *.chello.pl

@syjon85: a o czym rozmawiali skoro tyle wiesz

odpowiedz
WWL - 06.10.2019 / 20:05, *.chello.pl

@syjon85:
masz racje i nie... bo doskonale wiadomo o co w tym "układzie" chodzi.

odpowiedz
A daj spokój.. - 06.10.2019 / 19:32, *.t-mobile.pl

Coś ostatnio za często na tych kolanach

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 19:30, *.play-internet.pl

Jak ten frajer vukovic utrzyma posadę to ja nic qwa nie rozumiem.

odpowiedz
Andrzej - 06.10.2019 / 19:30, *.centertel.pl

Vukovic masz Legie w sercu to na konferencji podaj się do dymisji

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.10.2019 / 19:30, *.chello.pl

Tak długo jak Gwilia będzie wybiegał na boisko, Legia meczu nie wygra! Furmi wróć!!

odpowiedz
eLpolo - 06.10.2019 / 22:00, *.137.74

@Po(L)ubiony: Ja tez jestem zdania, że ten zawodnik powinien odpocząć . Pomimo liczb jest zbyt przewidywalny , za mało kreatywny , za wolny i na tyle bitych stałych fragmentów to każdy mógł asystować.

odpowiedz
eLpolo - 06.10.2019 / 22:00, *.137.74

@Po(L)ubiony: Ja tez jestem zdania, że ten zawodnik powinien odpocząć . Pomimo liczb jest zbyt przewidywalny , za mało kreatywny , za wolny i na tyle bitych stałych fragmentów to każdy mógł asystować.

odpowiedz
sLaw - 06.10.2019 / 19:30, *.centertel.pl

Żenada.brak słów.Jak w tytule......na kolanach do Warszawy!!!

odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!! - 06.10.2019 / 19:30, *.chello.pl

MODUSKI KU....................... WYPI...........AJ Z TEGO KLUBU !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
CAŁA PRAWDA !!!!!!!!!! - 06.10.2019 / 19:29, *.247.105

90 MINUTA TEJ KOMPROMITACJI A JA SŁYSZE
" nie poddawaj się..........."
TO JEST MAFIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na czele z dogadanym pseudo prezesem MIODUSKIM !!!
Moja noga na Ł3 za kadencji tego człowieka już nie powstanie !!!!!!!
MAFIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
bolo - 06.10.2019 / 19:29, *.net.pl

Mój wcześniejszy wpis sprawdził się w 100%. Wcale mi z tego powodu nie jest lepiej. Prawie-trenerze won.

odpowiedz
Rat - 06.10.2019 / 19:29, *.10.211

Ale to co się dzieje to może w 10% wina Vuko. Taka prawda że reszta to zasługa tych pseudopiłkarzy. Zero pomyślunku i jeszcze mniej ambicji

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 19:29, *.inetia.pl

Majecki 2
Jędrzejczyk 2
Lewczuk 2
Wieteska 1
Luis Rocha 2
Novikovas 1
Andre Martins 3
Antolić 1
Gwilia 2
Luquinhas 1
Kante 3
Niezgoda 3
Wszołek 3
Karbownik yyy ???

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.10.2019 / 19:37, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Lewczuk w drugiej połowie stał! Wietes próbował naprawiać jego błędy. Pierwszym zadaniem Jędzy jest obrona! Obie bramki padły po centrach z jego strony, nie zdążył wrócić! Gwilia nie nadaje się na reżysera, zagral dużo gorzej niż Novikovas! Luquinhas nie myśli w czasie gry...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 19:45, *.inetia.pl

@Po(L)ubiony:

Może masz rację. Ja nie oglądałem jakoś specjalnie uważnie, bo na to się patrzeć nie dało.

A Novikovas zawsze dostanie ode mnie 1, jeżeli w meczu przestrzeli setkę, którą ja trafiam w 9/10 przypadków na Orliku. To jest kpina co on razem z Nagy'm uderzają. Taki człowiek nie ma prawa trenować nawet z rezerwami, bo ktoś podpatrzy. Do klubu Kokosa z nim. Węgier choć dziś nie grał razem z nim. On zresztą lubi kluby, więc pewnie będzie zadowolony.

odpowiedz
Pepa - 06.10.2019 / 19:28, *.orange.pl

Co Wy ku..a robicie,Loczek czy Ty jestes tak slepy i tępy ze nie wodzisz co soe dzieje z ta druzyna od dawna,czy ten pajac w dresie musi byc trenerem,a moze macie jakis uklad?Ile jeszcze mamy znosic to wszystko?.Vuko,wez sie pakuj i pal wrotki,wez ten szrot ze soba

odpowiedz
Zu(L)us - 06.10.2019 / 19:28, *.centertel.pl

Na kolanach ?

odpowiedz
Piekarz - 06.10.2019 / 19:28, *.tpnet.pl

Nie poddawaj się

odpowiedz
Widelec - 06.10.2019 / 19:28, *.207.181

Stokowiec-trener
Fornalik-trener
Vukowić-pajac i komediant

odpowiedz
Z roku na rok Legia coraz słabsza ... - 06.10.2019 / 19:28, *.206.5

Po Awansie Legii do LM z roku na rok Legia coraz bardziej się osłabia i to niestety dobrze widać na boisku jak i na występach Legii na europejskiej arenie .

odpowiedz
Hakon - 06.10.2019 / 19:28, *.plus.pl

S K U T E C Z N O Ś Ć głupcy

odpowiedz
ksieciunio - 06.10.2019 / 19:28, *.chello.pl

do wyj........ natycjmiast:
Vuko, Wieteska, Rocha, Liqinias, Nowikowas, Gwilia-co to za szrot????
Kędziorek ogarnij się !!!!!!!!! po prostu jest mi smutno, drewniaki które nie potrafią trafić do pustaka z 1m, nam strzelać nie kazano !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Gienek - 06.10.2019 / 19:28, *.play-internet.pl

Spokojnie, oni na pewno wyciągną wnioski po tym meczu...

Ku.wa na kolanach do Warszawy zapier.alać frajerzy!!!

odpowiedz
Novacco - 06.10.2019 / 19:27, *.139.30

Nie wiem co napisać...i tak nikt ważny się tym nie przejmie

odpowiedz
Novacco - 06.10.2019 / 19:27, *.139.30

Nie wiem co napisać...i tak nikt ważny się tym nie przejmie

odpowiedz
Piotr - 06.10.2019 / 19:27, *.centertel.pl

Dosyc tego! Kolejny mecz bez ladu i skladu. Brak jakiegokolwiek pomyslu na gre. Brak taktyki. Nie osmieszajmy sie wiecej. Pora na zmiane trenera... Dramat...

odpowiedz
Piotruś - 06.10.2019 / 19:27, *.play-internet.pl

Jacek Magiera wroć ¡!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Ib - 06.10.2019 / 19:27, *.inetia.pl

Qrwa. Dość. W trybie natychmiastowym ściągnąć trenera o nazwisku Mickiewicz. Wtedy gra pt Dziady będzie usprawiedliwiona.

odpowiedz
@#%$@$%@% - 06.10.2019 / 19:27, *.chello.pl

#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ

odpowiedz
Warszawiak1234 - 06.10.2019 / 19:27, *.chello.pl

Czyzby kolejne szalenstwo wyrzucania trenera?! Powiem przewrotnie. A kim tu grac?!

odpowiedz
tomiacab - 06.10.2019 / 19:48, *.virginm.net

@Warszawiak1234: słuchaj ale ta kadra powinna dawać radę w tej lidze. Mimo że jest słaba, zaliczyliśmy regres, ale na tą ligę powinno wystarczyć. Przebudowa w Legii trwa non stop, a w zasadzie wyprzedaż. Skład tu się i tak wymienia cały czas, więc i ten się wymieni. Ale gdyby tu przyszedł człowiek z charyzmą, który szanuje przede wszystkim siebie, i do tego z warsztatem trenerskim, to i z nich można by wycisnać więcej. Nie powiesz mi, ze vuković wycigąz nich choćby 90 % ich umiejętnoscie. wszyscy wiemy , ze nie.

odpowiedz
Kozioł - 06.10.2019 / 19:27, *.plus.pl

Noż kur@ ich mać. Ile można?

odpowiedz
Wawa - 06.10.2019 / 19:27, *.124.248

Myślę za dzisiaj nawet ślepy właściciel Legi
P. Mioducki zobaczył
Coooooooooooooo
Jest warta
Myslllllllllllll trenera
Vuko jadą z nami jak z dziecmi
Czy to u siebie Lechia czy na wyjeździe Piast
Zenadaaaaaaaaaa

odpowiedz
EdiSolo - 06.10.2019 / 19:27, *.plus.pl

Vuko, zrobiłeś z Legii bandę nieudaczników, tacy trenerzy jak Jozak czy Sa Pinto to przy Tobie wirtuozi.
Mam nadzieję że to był Twój ostatni mecz z Legią.

odpowiedz
MIODEK OUT - 06.10.2019 / 19:27, *.chello.pl


(L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ
#BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ #BLWRÓĆ

odpowiedz
Sympatyczny - 06.10.2019 / 19:26, *.lukman.pl

Ta ostatnia niedziela, dzisiaj się...

odpowiedz
TakiejŻenadyDawnoNieByło - 06.10.2019 / 19:26, *.centertel.pl

Ale Wstyd i Żenada !!! Wisła Płock wyżej od Legii!
Vuković powinien zostać zwolniony natychmiastowo i wracać piechotą do Warszawy!
Razem ze swoim paralitykiem Novikovasem i drewniakiem Wieteską!
Którzy są tak słabi, że powinni grać w rezerwach.

odpowiedz
Jacek Winiarek - 06.10.2019 / 19:26, *.broadband.hu

Niech on wypie...la, stalismy sie posmiewiskiej calej ligi.

odpowiedz
Martinez - 06.10.2019 / 19:26, *.105.93

Brawo trener!
Brawo kudłaty wizjoner!
Legia w grupie spadkowej!
Ile fani naszej drużyny muszą jeszcze przełknąć wstydu?!

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.10.2019 / 19:26, *.chello.pl

Do:
Mioduski, Vukovic i kilku innych asów
Podpisujecie swoimi nazwiskami błazenadę! Miejcie tego świadomość

odpowiedz
eth - 06.10.2019 / 19:26, *.tpnet.pl

Naprawdę znowu męczone było „Nie poddawaj się”?? Jakieś „Legia grać, k…”, czy „Ole” bym rozumiał, ale „Nie poddawaj się”…?

Dopóki fotel w gabinecie grzał będzie Mioduski, nie ma co spodziewać się wygranych. Tyle. Z tego całego biegającego syfu, chyba tylko Jędzy zależy. No i plus dla umiejętności Niezgody. Nie ma co liczyć na podium w maju. Amen.

odpowiedz
Mistrz - 06.10.2019 / 19:26, *.tpnet.pl

Vuko wypad!

odpowiedz
L fan - 06.10.2019 / 19:26, *.com.pl

Wypi...dziady na piechotę wracać

odpowiedz
FC - 06.10.2019 / 19:26, *.chello.pl

A my dalej swoje..... nie poddawaj się.......!!!!!!!!

odpowiedz
lucho_83 - 06.10.2019 / 19:26, *.chello.pl

Legia! Tragedia!! Brak pomysłu, ambicji....Beznadzieja i 9 miejsce w lidze....

odpowiedz
L - 06.10.2019 / 19:26, *.chello.pl

Czas najwyższy żeby u najbliższy mecz na Ł3 obejrzały puste krzesełka. Inaczej nic się nie zmieni. Piłkarzyki się wygłupiają nie grają, Vuko pajacuje, starczy tego.

odpowiedz
lump - 06.10.2019 / 19:26, *.play-internet.pl

Czy to JUŻ??

odpowiedz
robert - 06.10.2019 / 19:26, *.cyfrowypolsat.pl

czas zmiany trenera i tych co nie zasługują na występ w barwach Legii.

odpowiedz
KraJan - 06.10.2019 / 19:26, *.47.161

Tu nie ma czego komentować. Miałem nadzieję, że Vuko nie "zepsuje" drużyny i ta jakoś zagra na mistrza. Niestety. Zepsuł nawet to co zepsuć prawie się nie dało. Dla VUKO niemożliwe nie istnieje.

odpowiedz
KraJan - 06.10.2019 / 19:26, *.47.161

Tu nie ma czego komentować. Miałem nadzieję, że Vuko nie "zepsuje" drużyny i ta jakoś zagra na mistrza. Niestety. Zepsuł nawet to co zepsuć prawie się nie dało. Dla VUKO niemożliwe nie istnieje.

odpowiedz
lhm - 06.10.2019 / 19:35, *.153.161

@KraJan:
"Dla VUKO niemożliwe nie istnieje"
Podobnie jak dla naszego nieudacznego prezesa.
Zdawałoby się czasem, że czegoś nie uda się spieprzyć... A on potrafi

odpowiedz
Junior - 06.10.2019 / 19:26, *.net.pl

Vuco won z Legii

odpowiedz
kik - 06.10.2019 / 19:26, *.tpnet.pl

Vuko wypad! Oj,chyba jesienne liście by się przydały...

odpowiedz
Julon - 06.10.2019 / 19:25, *.timplus.net

DEGRENGOLADA KLUBU TRWA DALEJ!!!!

odpowiedz
robi 45 - 06.10.2019 / 19:25, *.t-mobile.pl

Wyjcie dalej .... nie poddawaj się , rzygi !!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Tadek - 06.10.2019 / 19:25, *.orange.pl

Kolejny Sezon Przegrany

odpowiedz
Tomek - 06.10.2019 / 19:25, *.chello.pl

nie da się tego oglądać :( tak słabej Legi dawno nie widziałem , chyba czas na zmiany Vuko sorry ale nie masz pojęcia o prowadzeniu drużyny

odpowiedz
Aaaaaaa - 06.10.2019 / 20:00, *.play-internet.pl

@Tomek: jestem tego samego zdania... tragedia !!!

odpowiedz
urban - 06.10.2019 / 19:25, *.virginm.net

Powrot Wieteski na srodek obrony jest kluczem do sukcesu. Wyniki od razu sie poprawily.

odpowiedz
Legio cośmy Ci uczynili, że tak nas karzesz....? - 06.10.2019 / 19:25, *.chello.pl

Za co? Pytam się, za co?

odpowiedz
szczery - 06.10.2019 / 19:25, *.net.pl

Dziad Fornalik ośmieszył wuefiste/amatora Vukovicia. Pier...cie sie wszyscy.

odpowiedz
Do Zwolnienia!Natychmiast! - 06.10.2019 / 19:25, *.94.91

Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma

odpowiedz
APGAP - 06.10.2019 / 19:25, *.t-mobile.pl

Dno !!!!

odpowiedz
meter - 06.10.2019 / 19:24, *.t-mobile.pl

Stop rozbiorowi Legii!Stop!

odpowiedz
Adi - 06.10.2019 / 19:24, *.play-internet.pl

Hańba

odpowiedz
Mistrz - 06.10.2019 / 19:24, *.tpnet.pl

Jeśli Vuko nie odejdzie to do pierwszej ósemki nie wejdziemy

odpowiedz
Ewelina - 06.10.2019 / 19:21, *.play-internet.pl

Vukovic, wynoś się z Legii. Dość tego kabaretu.

odpowiedz
Grchw - 06.10.2019 / 19:25, *.play-internet.pl

@Ewelina: i zabierz ze sobą pseudo prezesa

odpowiedz