fot. Hagi / Legionisci.com

Majecki: Wystarczyły dwa celne strzały

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Wystarczyły dwa celne strzały Piasta, żebyśmy przegrali ten mecz. Bardzo cieszę się z powołania do pierwszej reprezentacji, będę starał się jak najlepiej wypaść, żeby zostać tam jak najdłużej - powiedział krótko po przegranym meczu z Piastem Radosław Majecki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
macharadzdza - 08.10.2019 / 15:20, *.51.162

Ogladalem bramki...gosciu jestes mierny... powolanie do kadry jest chyba tylko po to by sprzedac ciebie w zimie.. nie bedziemy tesknic... recznik bedzie lepszy

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 08:03, *.236.236

A dla tych, którzy go bronią z racji wieku mam porzypomnienie o opcji wypożyczenia. Niech gdzie indziej płaci frycowe. To jest Legia i mają być wyniki, chociaż na wodnym podwórku.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 07:48, *.236.236

Gównowić miał ich nauczyć zapi.....ć i czym kursy gra w Legii. Tymczasem nauczył ich wmawiania kibicom po każdej porażce, jak to było blisko żebyśmy wygrali. Po każdym meczu w du.e, czytany o jakiś niuansach dzięki, którym mimlimetry, otarliśmy się od tego aby ten mecz wygrać. CO TO JEST KU...A ZA PIER....NIE?

odpowiedz
Wolfik - 07.10.2019 / 17:18, *.datapacket.com

A ja powtórzę to, co mówiłem tydzien temu: bramkarz jest jak wino - nabiera mocy z czasem. Koledzy, nie oczekujcie od Radka że będzie grał na poziomie Szczęsnego czy Fabiana. On jest nastolatkiem. Potrzebuje ogrania i czasu. jeszcze będzie z niego pociecha, tylko dajcie mu się rozwijać.

Przy bramkach raczej nie miał większych szans, zawalili obrońcy.

odpowiedz
Adamsson - 07.10.2019 / 23:37, *.centertel.pl

@Wolfik: POBUTKA KOLEGO..... będzie z niego pociecha dla kogoś na zachodzie.
Majecki najpózniej w czerwcu a być może i już w styczniu przenisie się do silniejszej ligi.

odpowiedz
bronek49 - 07.10.2019 / 13:28, *.chello.pl

Majecki ja się dziwię czym ty się zasłużyłeś że zostaleś powolany przez tego miernego trenera Brzęczka do reprezentacji ,jestes bardzo przeciętnym bramkarzem nic nie wybraniasz tylko co w miarę lepszy celny strzał to jest brama ,słabo grasz na przedpolu i na lini bramkowej za mało się ruszasz i dlatego dużo strzałów trafia do bramki,niestety jesteś przereklamowany i to jest ze szkodą dla Ciebie

odpowiedz
Sasza - 07.10.2019 / 12:57, *.net.pl

Straszna musi być świadomość własnej beznadziejności, że się jest takim leszczem i paralitykiem. Ale zawsze przychodzi dzień wypłaty, który z nawiązką osładza świadomość własnego niedołęstwa.

odpowiedz
Ziooom - 07.10.2019 / 08:10, *.tpnet.pl

To po co stoisz między słupkami drewniaku?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.10.2019 / 06:45, *.chello.pl

Chłopie, przestałeś się rozwijać. Siadasz na d...e, jak krowa, która widzi autostopowicza. Straciliśmy przez ciebie kilka ważnych punktów. Jesteś najsłabszym bramkarzem w ekstraklapie! Powołanie do repry, zbyt wczesne. Czas się ogarnąć!

odpowiedz
Szaro-szary - 07.10.2019 / 07:34, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Ty za to się rozwijasz ekspercie anonimowy... Gratuluję. Zaistniales

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.10.2019 / 08:22, *.chello.pl

@Szaro-szary: Podaj nazwisko słabszego bramkarza od Majeckiego, występującego w pierwszym zespole dowolnej ekstraklasowej drużyny. BTW: rozumiem że szary to imię i szary to nazwisko?

odpowiedz
Legiaja - 07.10.2019 / 08:49, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Arkadiusz Malarz- tylko on w 2 meczach puścił 7 bramek....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.10.2019 / 10:34, *.chello.pl

@Legiaja : grając w ŁKS-ie, ostatniej drużynie, ale przynajmniej trzy setki obronił. Majecki nawet tego nie ma.

odpowiedz
(L)1916(L) - 06.10.2019 / 23:08, *.tpnet.pl

Boruc,Kowalewski,Szamotulski, Fabiański oraz Malarz. To bramkarze w Legii przez duże "B". Ty nawet do paznokcia żadnemu z nich nie dorastasz

odpowiedz
Ernesto - 06.10.2019 / 22:43, *.com.pl

Żeby być dobrym bramkarzem to przede wszystkim nie można być takim ospałym, flegmatycznym bez werwy! Trzeba w tej bramce żyć jak Artur Boruc a tu tego nie widać zwyczajnie nie ma!!!

odpowiedz
jarekk - 06.10.2019 / 22:34, *.metrointernet.pl

Nie masz się czym chwalić chłopaku. Dwa strzały i dwie puszczone bramy.
Borucem ani nawet Fabiańskim to nie będziesz, nie ten charakter.

odpowiedz
Ronin - 06.10.2019 / 21:59, *.plus.pl

Dajcie spokój chłopakowi, jest młody i jeszcze zacznie bronić na wysokim poziomie. Trochę pokutuje przepis o młodzieżowcu niestety

odpowiedz
(L)1916(L) - 06.10.2019 / 22:13, *.tpnet.pl

@Ronin: Mogą grać mlodziezowcy w polu

odpowiedz
Ernesto - 06.10.2019 / 21:56, *.com.pl

Do wszystkich co komentują! Wiecie co mnie najbardziej dziwi że wszyscy co piszą widzą jak słabym bramkarzem jest Majecki a nie widzi tego sztab! Czyli my widzimy gołym okiem i się znamy?? Niech ktoś mi wytlumaczy bo nie czaje!!!!

odpowiedz
Carlos Gdansk - 06.10.2019 / 21:58, *.chello.pl

@Ernesto : Przecież chodzi im tylko o to żeby go wypromować,sprzedać i zarobić

odpowiedz
Kristof - 06.10.2019 / 21:40, *.ziggo.nl

Rownie dobrze by bylo powiesic w bramce Legii plachte i na to samo by wyszlo.Chociaz moze by i bylo lepiej.Przereklamowany chlopaczyna na sile.Umiejetnosci jego to sa takie same jak by murarzowi dac robote w sklepie filatelistycznym.

odpowiedz
KowaL - 06.10.2019 / 21:39, *.vectranet.pl

Ty nie jesteś ręcznikiem Ty jesteś bidonem!

odpowiedz
Alan - 06.10.2019 / 21:32, *.t-mobile.pl

Kolejny na sprzedaż
Prawda jest taka ze gdyby w tym klubie decydowały umiejętności to Malarz -Cierzniak kwestia dyskusji by grali a Ty co najwyżej nr 3 choć to i tak max

odpowiedz
Ernesto - 06.10.2019 / 22:38, *.com.pl

@Alan: Bardzo dobrze napisałeś! Właśnie to jest strzał w dziesiątkę gdyby w tym klubie decydowały umiejętności na pewno by nie bronił ale jest inaczej. Każdy wie jak jest!

odpowiedz
Strogow - 06.10.2019 / 21:24, *.chello.pl

Chłopaczyno prawda jest taka że długa droga przed tobą żebyś był dobrym bramkarzem gwiazdo dwóch meczyków których coś tam wyłapałeś reszta to piach !!!

odpowiedz
Ernesto - 06.10.2019 / 21:12, *.com.pl

Nie pamiętam kiedy Legia miała tak słabego i na siłę promowanego bramkarza!chłopie dwa strzały i dwie bramki?! Większość co leci w światło siedzi w sieci od czasu do czasu coś obronisz ale raz do roku to i wąż pierdnie! Mizerny jesteś w mojej opinii słaby z ciebie bramkarz i nie rozumiem co robisz w bramce Legii a powołanie do Reprezentacji to jakiś kosmos-pomyłka!!!

odpowiedz
Orti - 06.10.2019 / 22:47, *.plus.pl

@Ernesto: Sezon 10/11 Antolovic. Przez niego można było zejść na zawał.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 07:54, *.236.236

@Orti: już raz porównywałem bio do tamtego Ada, kurz cze przed wpadką jak wypluł piłkę kilka meczów temu. To mnie wszyscy cisneli że jak mogę pisać o takim talencie że jest słaby? Obaj s za wysocy i tamten ruszał się jak pająk i ten to samo

odpowiedz
kibic - 06.10.2019 / 21:07, *.chello.pl

promocja drewna jak w supermarkecie

odpowiedz
Tumu(l)ec - 06.10.2019 / 21:03, *.209.3

ktoś na siłę promuje te drewno i takie są efekty W reprezentacji tez po znajomości

odpowiedz
Adi - 06.10.2019 / 20:51, *.orange.pl

My niestety się nie cieszymy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 20:51, *.inetia.pl

Haha. Wystarczyły dwa celne strzały. Znowu te lekceważące wypowiedzi. Piast zmiażdżył Legię w drugiej połowie. Zresztą, gdyby nie grały takie patałachy jak Novikovas to może po pierwszej połowie dwa celne strzały dałyby 0 - 2. Więc nie wystarczyły dwa celne strzały. Wystarczyła beznadziejna gra, kiepski dobór graczy i słaba taktyka.

odpowiedz
Kuciak - 06.10.2019 / 20:49, *.chello.pl

Brak w Legii bramkarza. Majecki nic ponad minimum nie robi.

odpowiedz
Hiszpan - 06.10.2019 / 20:48, *.play-internet.pl

Ręcznik w bramce.

odpowiedz
Obcy - 06.10.2019 / 20:46, *.t-mobile.pl

Ty jesteś dupa nie bramkarz. Nawet nie za bardzo przejełeś się wynikiem. Spoko luz.

odpowiedz
Rodius - 06.10.2019 / 20:35, *.174.60

Powiedz, jaki mecz wygrałeś Legii, żaden a P. Malarz nie jeden. Słaby jesteś to tyle

odpowiedz
(L)1916(L) - 06.10.2019 / 20:34, *.tpnet.pl

Wystarczyły dwa celne strzały aby było 2:0. Tak kiepskim jesteś bramkarzem . Od momentu kiedy stwierdziłeś, że "Nic się nie stało " to zdałem sobie sprawę, że nie będziesz dobrym bramkarzem dla Legii. No ale Vuko właśnie szukał ludzi takich jak ty. Bez DNA LEGIONISTY

odpowiedz
Spoko loko MioduLLo - 06.10.2019 / 20:29, *.chello.pl

Jak jest ręcznik na bramce to i 2 celne strzały wystarczą

odpowiedz
Darek - 06.10.2019 / 20:29, *.t-ipconnect.de

Nic nie dzieje się bez przyczyny.Brak awansu do europejskich pucharow skutkuje brakiem pieniedzy.Pozniej w podstawowym skladzie nie graja najlepsi tylko ci na ktorych mozna zarobic.Graja ci co dostaja dwa strzaly na bramke i nie potrafia zadnego obronic.

odpowiedz