fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Piastem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W Gliwicach legioniści byli przy piłce przez 57% czasu gry. Oddali 16 strzałów, ale tylko trzy leciały w światło bramki rywali. Piłkarze ze stolicy wykonali więcej sprintów, ale w sumie przebiegli o 3 km mniej. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans
fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Jerry - 08.10.2019 / 18:21, *.207.33

Jak to jest, że sporo niższy od Gwili Luquinhas walczy o górne piłki,skacze do nich a pan "kontoler pierwszej połowy" - Gwilia, nie !!??!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.10.2019 / 18:26, *.inetia.pl

No proszę. Drużyna, która psim swędem wygrała mecz oddała więcej celnych strzałów niż dominująca Legia. Co na to Majecki, Gwilia i reszta zawodników, którzy skompromitowali się wczoraj w pomeczowych wypowiedziach?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.