Piłkarze po meczu w Gliwicach - fot. Mishka / Legionisci.com

Wieteska: Musimy zaufać sztabowi

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Ciężko cokolwiek powiedzieć... Przegraliśmy i nie mam nic więcej na ten temat do powiedzenia. Nie wykorzystaliśmy swojej sytuacji w pierwszej połowie, gdybyśmy to zrobili to mecz inaczej by się potoczył. W drugiej połowie straciliśmy dwie bramki i to zaważyło, bo w piłce nie chodzi o to, kto dłużej utrzymuje się przy piłce, tylko kto ile strzeli goli. Przegraliśmy i nie mam co więcej powiedzieć - mówi Mateusz Wieteska.

- Przegramy drugi mecz z rzędu i jestem wściekły. Jesteśmy w klubie, w którym porażki źle się przyjmuje. Ja przyjmuję je trochę gorzej, bo jestem z Mazowsza i mam ten klub w sercu. Więcej nie chcę mówić... Teraz musimy zaufać pomysłowi naszego sztabu. Cały czas trzymać się pracy, którą sobie zakładamy i skoncentrować się na najbliższych meczach. Nie odwrócimy tego, co już za nami. Przed nami z kolei bardzo ważne mecze i nie możemy zawieść.

- Kiedy tracimy bramkę, to nie możemy rozmyślać o tym, co się zadziało kilkanaście sekund wcześniej. Trzeba wrócić na właściwe tory i próbować strzelić dwa gole. Wydaję mi się, że trochę nam tego zabrakło - takiej zawziętości po straconym golu. Na pewno, tak jak trener powiedział, musimy na to zwrócić uwagę i w następnych spotkaniach nie dopuszczać do straconych bramek.

- Wiemy jakie mecze są przed nami i dla klubu. Myślę, że trzeba skupić się na spotkaniu z Lechem i zrobić wszystko, obojętnie jak, żeby wygrać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
bronek49 - 07.10.2019 / 13:14, *.chello.pl

Wieteska byłem gorącym zwolennikiem twojej gry w pierwszym składzie jednak widzę że popełniasz dużo błedów z których padają bramki często przysypiasz i wtedy nie nadążasz za sytuacjami pod naszą bramką musisz być lepiej skoncertowany bo inaczej wypadniesz z gry

odpowiedz
pol - 07.10.2019 / 08:15, *.chello.pl

Jesteś takim samym kaleczniakiem,jak twój trenerzyna

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.10.2019 / 06:40, *.chello.pl

To przyznanie, że drużyna straciła wiarę w dowódców. Sztab jest bezradny. Piłkarze zdesperowani i ogłupiali od ciągłych zmian pomysłów na grę. Novikovas wczoraj trzykrotnie zmieniał pozycję z prawa na lewo i z powrotem. Jędza długo nie grał na prawej obronie, to po przywróceniu na pozycję, dostał zadania ofensywne i nie wracał na czas. Lewczuk stał jak w meczu z Koroną. Obydwie bramki padły z jego winy, to nie była pozycja Wieteski. Gwilia - szkoda mówić, bez przyjęcia, podania i strzału. Mógłby Furmanowi getry prać. Luquinhas? Przecież on nie umie biegać, ma szeroką kiwkę i pada jak mucha. Popatrzcie na Nalepę ze slabiutkiej Arki. On robi to, czego nie potrafi Luquinhas. Rocha - szkoda mówić. Debiut Wszołka OK. Ale facet powinien zaczynać od początku, aby ew. zmianą można było korygować grę. To był akt desperacji Wuko, a nie plan. Jeśli nie ogarnie tego nowy trener, będziemy walczyć o utrzymanie. W tej chwili wp...ol możemy dostać od każdego. Tak na wyjeździe jak i w domu.

odpowiedz
Szaro-szary - 07.10.2019 / 08:00, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: zostań trenerem.. I wyjdź na plac i graj. Opanowałes wiedzę piłkarską do perfekcji. Nauczysz mnie?

odpowiedz
M - 06.10.2019 / 22:46, *.inetia.pl

Weź sie chłopie w garść i przestań popełniać błędy zamiast chrzanić takie farmazony.

odpowiedz
Czarny76 - 06.10.2019 / 21:49, *.amazonaws.com

Zamknij ryj dupowlazie. Teraz Ciebie będą promować.... Zenada

odpowiedz
Vuko WON - 06.10.2019 / 21:47, *.play-internet.pl

Sztabowi? Już od Magiery sami amatorzy więc jakiemu sztabowi?

odpowiedz
Podpis - 06.10.2019 / 21:44, *.play-internet.pl

Kolejne wpierdy już za dwa tygodnie , pyrki dokopią nam bo to wykopki ....
a ostatnio nas wszyscy w tył walą!

odpowiedz
zaba285 - 06.10.2019 / 21:43, *.lukman.pl

przegrywamy drugi mecz z rzędu po Twoich błędach. w takiej formie jesteś za słaby żeby grać w Legii

odpowiedz
Strogow - 06.10.2019 / 21:26, *.chello.pl

Lepiej zaufaj swojemu instynktowi i spadaj gwiazdo nie doszła !!!

odpowiedz
rroy - 06.10.2019 / 21:19, *.mm.pl

Znowu zawalił bramki...słaby jest i tyle.

odpowiedz
Onyx76 - 06.10.2019 / 21:03, *.chello.pl

Trzeba zaufać sztabowi ... nowemu

odpowiedz
Pinokio Out! - 06.10.2019 / 20:59, *.158.70

Zaufanie osobom, które się do tego nie nadają, nie będzie prowadziło do niczego dobrego.

odpowiedz
Obcy - 06.10.2019 / 20:51, *.t-mobile.pl

Większość z was piłkarzy obecnej Legii nie zasłużyła,aby reprezentować ten klub. Nie macie umiejętności,serca do gry. Potraficie za to pięknie pier...ić o porażkach z waszym udziałem.

odpowiedz
Adi - 06.10.2019 / 20:50, *.orange.pl

Sorry ale nie nadajesz się do Legii chociaż nic do Ciebie nie mam i wierzę, że dobrze chcesz dla tego Klubu. Po prostu nie masz umiejętności na Legię.

odpowiedz
Adson 78 - 06.10.2019 / 20:47, *.168.119

je.... Vuko , komu ty chcesz ufać !!!

odpowiedz
(L)1916(L) - 06.10.2019 / 20:46, *.tpnet.pl

Było zostać w Zabrzu

odpowiedz
Bili - 06.10.2019 / 20:42, *.centertel.pl

Musimy zaufać sztabowi dobre - pupil pseudo trenera

odpowiedz
Kibic(L) - 06.10.2019 / 21:11, *.icpnet.pl

@Bili:
Pupil? Przecież z tego zdania jasno wynika, że jest syf w drużynie i zawodnicy widzą, że z tym sztabem daleko nie pojadą. On po pół roku pracy tego sztabu mówi, że trzeba mu zaufać. To jasne jest, że do tej pory Vuko tego zaufania nie zdobył i raczej już nie zdobędzie. Przypomnę, że w sierpniu Niezgoda mówił o eksperymentach w składzie i ciągłych rotacjach. Jego wypowiedź również dawała do zrozumienia, że problem jest w sztabie. Później przez miesiąc murawy nie powąchał.

odpowiedz
McA - 06.10.2019 / 21:21, *.as13285.net

@Kibic(L): Wszystko racja, ale Niezgoda to najpierw sam musiąłby d.. ruszyć bo jakoś tak mu się nie chce, Gra naśpiocha moze działa w III lidze ale nie w Legii. Już się wszyscy płapali Jarek. Tu trzeba ruszyć się i iść do każej akcji i piłki a nie być zdziwionym że kolega z drużyny podał wystawił a samemu się zaspało. Nosz kukuryku.

odpowiedz
Kylu - 06.10.2019 / 20:41, *.vectranet.pl

Hehe żartowniś

odpowiedz