Walerian Gwilia - fot. Mishka / Legionisci.com

Gwilia: Kontrolowaliśmy pierwszą połowę

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Nie mogliśmy spodziewać się takiego końca meczu, ponieważ w pierwszej połowie w pełni kontrolowaliśmy spotkanie. Mieliśmy 3-4 dobre okazje do wyjścia na prowadzenie. Nie wiem, dlaczego nie udało nam się zdobyć bramki. Być może zabrakło po prostu szczęścia. Nie pamiętam, żeby Piast przed strzelonym golem w jakikolwiek sposób nam zagroził - powiedział po przegranym starciu z gliwickim klubem Walerian Gwilia.

- Mieliśmy kilka dobrych momentów. Musimy przede wszystkim poprawić nasz poziom koncentracji, ponieważ nie możemy tworzyć tylu szans i ich nie wykorzystywać. Pracujemy nad tym. Teraz nie jest dla nas łatwy moment, jednak przed nami duże wyzwanie, aby ponownie odnosić dobre wyniki.

Komentarze (21)

Jerry - 08.10.2019 / 08:07, *.207.66

Meczy nie należy kontrolować. Mecze należy wygrywać !!!

Wiktor Wektor - 07.10.2019 / 14:25, *.exatel.pl

Drużyna kontrolerów. Do połowy meczu.

bronek49 - 07.10.2019 / 13:09, *.chello.pl

Gwilla przestan gadac bzdury jestes za slaby na Legie nie masz ani techniki ani strzalu czy dobrego ostatniego podania nic kreatywności za to dużo chaosu niecelnych podań i strat piłek jakiś matoł cię kupił i drugi matoł płaci ci duże pieniądze za twoją marną gre

Sasza - 07.10.2019 / 12:54, *.net.pl

To wspaniale panie Gwilia, że kontrolowaliście pierwszą połowę. Możecie sobie za to poprzypinać ordery za heroiczne poświęcenie. Wy oczywiście wiecie dlaczego nie potraficie strzelić gola, tylko że to trochę wstyd tak otwarcie przyznać, że się jest piłkarską niedojdą. Największym zaś baranem jest ten, kto was zatrudnił i jeszcze wam płaci kasę.

Wolfik - 07.10.2019 / 11:52, *.datapacket.com

Niestety, co mecz to gorzej. Podobnie jak Martins.

Matt - 07.10.2019 / 08:01, *.132.229

Przereklamowany facet. Niby go wszędzie dużo, a jednak nic z tego nie wychodzi.

UmaT1916 - 07.10.2019 / 07:53, *.chello.pl

Jedyne co mógł kontrolować Gwilia to ostry zjazd własnej formy, a i tego nie zrobił. Drużyna gra słabo bez pomysłu, siły starcza im tylko do 60 min.

kibic emeryt - 07.10.2019 / 06:09, *.tpnet.pl

Tak teoretycznie Legia miała przewagę w polu w pierwszej połowie ale stworzyła tylko jedną taką setkę którą przestrzelił Novikowas

(L)1916(L) - 06.10.2019 / 22:09, *.tpnet.pl

Gwilia wstawaj,zostałeś się

Kristof - 06.10.2019 / 21:45, *.ziggo.nl

Cos ty kontrolowal??? Chyba czy przelew doszedl za nic nie granie.

Strogow - 06.10.2019 / 21:30, *.chello.pl

Najlepiej jak odejdziesz sam jesteś cienkim piłkarzyki-em a jak coś ci wyjdzie te z reguły jak się potkniesz o swoje kopyta !!!

jurek - 06.10.2019 / 21:19, *.versanet.de

musimy sie pogodzic z tym ze obecna Legia to przecietna druzyna bet trenera.
Tak tez gra, przecietnie.
Nie oczekujmy cudow od pilkarzy bo oni lepiej grac nie potrafia.

Pablo - 06.10.2019 / 21:16, *.t-mobile.pl

Przepraszam, co robiliście?

Mateusz z Gór - 06.10.2019 / 21:09, *.inetia.pl

To jest właśnie typowa wypowiedź bez klasy. Jakoś żaden piłkarz Piasta nie powiedział, że Legia nie zmusiła ich bramkarza do wysiłku. A przecież nic nie musiał bronić. Zero spektakularnych interwencji.

Ronin - 06.10.2019 / 22:08, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: Wyciągnął na lini strzał Jarka głową

Mateusz z Gór - 07.10.2019 / 18:13, *.inetia.pl

@Ronin:

Nie był to trudny strzał, choć zapomniałem o tej akcji. Nie mniej jednak kontekst pozostaje bez zmian - piłkarze Legii po przegranych meczach wypowiadają się w taki sposób, jakby rywale nie zasługiwali na sukces, co jest oznaką braku szacunku.

Taktyka - 06.10.2019 / 20:52, *.chello.pl

Jak słucham piłkarzy to nie wierzę. Jestem załamany głupotą. Bez obrazy ale wszyscy w tej lidze wiedzą że Piast jest groźny w 2 polowach a najwięcej bramek strzela pod koniec. Pierwsza połowę grają na przetrzymanie a później przyciskają. Na pewno trener im mówił jak gra Piast. No nie wierzę że jest inaczej.

Adson 78 - 06.10.2019 / 20:49, *.168.119

sam się kontroluj , za Vuko nic nie osiągniecie bo to pajac a nie trener !!!

Obcy - 06.10.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

Idź w pi...u i zabierz ze sobą kolegów z drużyny. Przynosicie wstyd. Ale dla was to obce stwierdzenie.

Romcio - 06.10.2019 / 20:45, *.play-internet.pl

Kopaczu. Nie umiesz podawać, grać, czasem kopiesz gdzieś tam w aut. Wasza kreatywność w grze kombinacyjnej i technicznej jest na poziomie B klasy. Dziadostwo totalne!!!!

Kylu - 06.10.2019 / 20:42, *.vectranet.pl