Mateusz Kwietniewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Kwietniewskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mikołaj Kwietniewski kontynuuje dobrą passę. Po zaliczeniu asysty przy zwycięskiej bramce, teraz sam wpisał się na listę strzelców ustalając wynik spotkania z Arką Gdynia. Konrad Matuszewski zaliczył pełny mecz z Radomiakiem Radom, ale to Mateusz Kochalski i spółka byli górą w tym starciu. Jednocześnie na ligowych boiskach w barwach Wigier pojawił się Michał Król.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Jagiellonią Białystok. Zagrał 90 minut w przegranym 1-3 meczu rezerw ze Ślęzą Wrocław.
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - od 65. minuty w wygranym 4-1 meczu z Arką Gdynia. Strzelec bramki w doliczonym czasie gry na 4-1.

I liga
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Stalą Mielec. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Puszczą Niepołomice

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Bytovią Bytów. Ukarany żółtą kartką.
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Elbląg

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - do 71. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Lechem II Poznań
Łukasz Zjawiński - do 64. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Lechem II Poznań

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Huraganem Morąg
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Sokołem Ostróda
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Polonią Warszawa
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 65. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Podlasiem Biała Podlaska
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - od 90. minuty w wygranym 4-1 meczu z Wisłą Puławy

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - wyszedł w podstawowym składzie i został zmieniony w trakcie zremisowanego 1-1 meczu z Huraganem Wołomin