Legioniści odmalowali hol przy windach w CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie w ostatnich dniach ozdobili hol przy windach w Centrum Zdrowia Dziecka. Legioniści ściany przy windach odmalowali już jakiś czas temu, teraz zaś na ścianach pomalowane zostały postaci z bajki Psi Patrol, oczywiście z legijnymi akcentami. Dobrzy Ludzie zawsze dbają o szczegóły i tym razem wokół wind namalowane zostały ślady psich łapek. "Małym pacjentom będzie zapewne przyjemniej i łatwiej oswoić się ze szpitalem" - komentują kibice Legii.




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
VictorioEmporio84 - 11.10.2019 / 19:13, *.t-mobile.pl

JAK JA WAS ZA TO KOCHAM.LEGIA TO MY

odpowiedz
Tomek - 11.10.2019 / 10:28, *.play-internet.pl

Można jakiś kontakt do ludzi chciałbym w domu zrobić dzieciom coś takiego

odpowiedz
Cymesik - 10.10.2019 / 10:11, *.omnitec.pl

Czy wiadomo kiedy będzie jakaś kolejna sprzedaż gadżetów przez D(L)?

odpowiedz
Gdański Legionista - 09.10.2019 / 19:37, *.play-internet.pl

moja 4 letnia córka - cudownie piękne.


dziękuje

odpowiedz
Pedro 52 - 09.10.2019 / 18:20, *.chello.pl

Tak trzymać. Dobra robota. Szacun.

odpowiedz
Cymek - 09.10.2019 / 16:19, *.play-internet.pl

Aktualnie przebywam z córką w CZD. Dziś Psi Patrol umilił nam drogę na rezonans. Uśmiech córy bezcenny. Szacun!

odpowiedz
Mistrz - 09.10.2019 / 18:59, *.tpnet.pl

@Cymek: niby taka mała pierdoła ale potrafi zmienić bardzo dużo

odpowiedz
tomiacab - 09.10.2019 / 12:09, *.236.254

Piękna robota.

odpowiedz
Pozdro - 09.10.2019 / 10:34, *.play-internet.pl

Super!!!

odpowiedz