2013-05-20 | graffiti,boks - fot.
REKLAMA

Porażki Majewskiego i Brząkały na MMP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ciechocinku trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie, w których wystartował jeden z reprezentantów Klubu Bokserskiego Legia. Niestety, w drugiej rundzie eliminacyjnej kat. -91kg, Jan Majewski przegrał 0:5 z Konradem Kaczmarkiewiczem ze Skorpiona Szczecin.

W IV serii eliminacyjnej, czyli 1/4 finału walczył reprezentant Legia Fight Club, Szymon Brząkała. W kat. -63kg legionista przegrał walkę o strefę medalową 0:5 z Albertem Orłem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.