Michael Finke - fot. Woytek / Legionisci.com

Podwójna zdobycz Michaela Finke

Fumen, źródło: Legionisci.com

Michael Finke zaprezentował się z dobrej strony w przegranym spotkaniu z Anwilem Włocławek. Podopieczny Tane Spaseva zaliczył podwójną zdobycz rzucając rywalom 23 punkty oraz zbierają 12 piłek w niespełna 25 minut gry. 23-letni zawodnik mógł się pochwalić dobrą skutecznością trafiając 10 rzutów na 17 z gry (w tym 2/5 za 3 punkty). Warto dodać, że na dwanaście zebranych piłek aż siedem było pod atakowaną tablicą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.