Lechici przy Ł3 we wrześniu 2018 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Lecha przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Lecha Poznań na najbliższy mecz przy Łazienkowskiej przyjadą pociągiem specjalnym. Za przejazd w obie strony wraz z biletem na mecz lechici zapłacą 120 złotych. Mecz Legia - Lech rozegrany zostanie w sobotę, 19 października o 17:30. Podczas ostatnich wizyt na naszym stadionie fani "Kolejorza" nie wykorzystywali pełnej puli biletów. W marcu 2018 roku pojawili się w sektorze gości przy Ł3 w 1512 osób, z oprawą "Wciąż niebezpieczni dla wrogów odwiecznych", a we wrześniu w 977 osób.

Liczby wyjazdowe Lecha przy Ł3 w ostatnich latach:
16.09.2018: 977 osób
04.03.2018: 1512
17.05.2017: 880
22.10.2016: 1278
07.07.2016: 0 (zakaz), Superpuchar
15.04.2016: 570
25.10.2015: 856
09.05.2015: 1044
27.09.2014: 1260
01.06.2014: 1200
29.03.2014: 1700



REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Erwin - 19.10.2019 / 15:13, *.play-internet.pl

Vukovic to miernota magiera to był trener niedoceniany przez wielmoznego miodulskiego

odpowiedz
Maly - 14.10.2019 / 22:00, *.centertel.pl

Taki charakterny kuchenkorz a z Widzewem u siebie we Wronkach pełna wtopa i pełne gacie bez polotu

odpowiedz
News⚽️Legia - 14.10.2019 / 00:50, *.02.net

Powinni być 31 tyś! W tym sektor gości z racowiskiem w barwach Wielkopolan I my w Legii barwach cały stadion,super doping z obu stron oprawy Mistrzoskie i niech na zielonej murawie show super mecz zagości,Rodowicz w przerwie zaśpiewa!Futbol,Futbol,futbol!✨⚽️⚽️⚽️✨Marzenia?!

odpowiedz
Ech..... - 15.10.2019 / 19:29, *.vectranet.pl

@News⚽️Legia: i piękny wyniki 0:3

odpowiedz
Wiadomix - 13.10.2019 / 22:19, *.chello.pl

U mnie już od wczoraj są pod blokiem kibice Lecha ( zajechało jakiś 2 chamów Żukiem i sprzedajo ziemniaki..) Jak się ich zapytałem po co handlujo tymi pyrami to powiedzieli ża zbierajo na bilety na sobotni mecz bo tu dla nich drogie bilety..

odpowiedz
Zgred - 13.10.2019 / 13:06, *.as13285.net

Przyjechali...nie wyjadą

odpowiedz
Ding - 11.10.2019 / 17:15, *.play-internet.pl

A kogo to obchodzi, kto, czym, kiedy i za ile przyjedzie?

odpowiedz
Elquatro - 12.10.2019 / 18:48, *.chello.pl

@Ding: wyobraz sobie czasy gdy jeszcze pewnie nawet nie byles plemnikiem, bylo to jeszcze dlugo przed youtubem, kiedyś wychodziło sie na dworce, przeszukiwac rozklady jazdy zeby dowiedziec sie kiedy przyjada kibice z innego miasta, zeby ich godnie przywitac. dzis jak chcesz mozesz przejechac sie na zachodni i postac na peronie, i uszyczypnąć pierwiastek tego co było, oczywiście nie zapomnij o pampersach, tak na wszelki wypadek

odpowiedz
45 - 13.10.2019 / 10:32, *.virginm.net

@Elquatro: a kogo obchodzi wychodzenie na dworce i przygladanie sie przyjezdnych,puknijj sie w glowe,ludzie maja ciekaesze rzeczy do roboty,musisz miec bardzo smutne zycie jesli jezdzisz na zachodni

odpowiedz
Lviz - 13.10.2019 / 14:18, *.chello.pl

@45:
Tu się nie rozbiega o oglądanie... bardziej 'przywitanie'... ale takich 'pukaczy' w glowe co raz więcej...

odpowiedz
Stare Bródno - 14.10.2019 / 17:12, *.t-mobile.pl

@45: niczego nie zrozumiałeś z tamtego tekstu. Pozdrawiam, to były zdrowe lata.

odpowiedz
LewLegia - 11.10.2019 / 14:49, *.net.pl

Zostańcie w domu , u nas zakaz stadionowy dla miernoty prezesunia frazesunia

odpowiedz
LewLegia - 11.10.2019 / 14:06, *.net.pl

PO co tu jadą i wkładają kasę nieudacznikowi w kieszeń, BRAK kasy dla mózgowców z zarządu zmusi ich do odejścia bo to nie są filantropi tylko pseudo działacze piłkarscy. Zresztą boniek i brzęczek to ta sama krew.
Kolesiostwo, kasa i gówniane granie, a ty się człowieku męcz patrząc na to.

odpowiedz
Kibic L - 11.10.2019 / 13:50, *.centertel.pl

Oni za Wyjazd 120 a my do nich 150. U nas bilet dla gości 40 zł u nich 80...

odpowiedz
Jaa - 13.10.2019 / 20:32, *.t-mobile.pl

@Kibic L : No stąd ta różnica ale to nie kibice decydują ile kosztują nilety dla przyjezdnych i tego że u nich jedne ż drozszych

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 11.10.2019 / 12:55, *.play-internet.pl

przyjada towarowym.

odpowiedz
Walerek - 11.10.2019 / 12:38, *.netfala.pl

Tradycyjnie "niebezpieczni" na swoich oprawach. W rzeczywistości do puknięcia przez wiele przeciętnych ekip.

odpowiedz
Lechita - 11.10.2019 / 14:59, *.plus.pl

@Walerek: a kiedy ich pukliscie bo jak narazie wp......dol od kiboli non stop

odpowiedz
kk - 11.10.2019 / 16:02, *.centertel.pl

@Walerek: Nie bądź śmieszny, akurat bandę sportową maja jedną z lepszych w tym kraju

odpowiedz
Young - 11.10.2019 / 19:32, *.inetia.pl

@Walerek: Jak nie wiesz, to się nie odzywaj, bo się chłopczyku tylko ośmieszasz.

odpowiedz
Yeti - 11.10.2019 / 19:40, *.vectranet.pl

@Lechita: Za to wy pukliście widzew pod własnym stadionem hehehe. Takiego blamażu jeszcze chyba nie było w świecie h.

odpowiedz
Alan - 11.10.2019 / 22:10, *.t-mobile.pl

@Walerek:
Kto ci płaci za propagande ?

odpowiedz
xD - 12.10.2019 / 01:36, *.play-internet.pl

@Young: widzę wielu fanów Amici. Powiedz synku, długo już kibicujesz poznaniakom?

odpowiedz
Young - 12.10.2019 / 09:19, *.47.110

@xD: Widzisz chłopczyku nr 2, jaki jesteś malutki. Kibicuję Legii od 32 lat, tak gwoli ścisłości. Masz tyle lat, może nawet do tylu liczyć nie potrafisz? Mam szacunek do tego przeciwnika i tyle, Lech ma swój charakter i za to go cenię, nie to co Widzew ale co Ty możesz wiedzieć o pewnych sprawach... Polecam dalej napinać Ci się w internecie, takie mamy teraz pokolenie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 13.10.2019 / 04:13, *.193.11

@Lechita: Ultras...hmmm... jesteśmy spoko lepsi od Lechitòw....Wielkopolan....

odpowiedz
Bródno - 13.10.2019 / 11:46, *.chello.pl

@Alan: a tobie lamusie z posrania?

odpowiedz
Alan - 13.10.2019 / 15:00, *.t-mobile.pl

@Bródno :
Daj przykład mojego wpisu który był propagandą lub jak kto woli jawnym klamstwem

odpowiedz
Mucha - 16.10.2019 / 21:57, *.tpnet.pl

@Yeti: to prawda ..było tak ...ale nie wiesz co teraz się dzieje i będzie się działo ....do zobaczenia na meczu (Ł3)

odpowiedz