REKLAMA

Legia wygrała I turniej MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Warszawie rozegrany został I turniej Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 15 osobowym. W zawodach triumfowali zawodnicy Legii Warszawa. Nasza młodzież pokonała Skrę Warszawa 30-7 oraz Spartę Jarocin 15-5. Ponadto Skra pokonała Spartę 35-5.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Robert - 10.10.2019 / 13:48, *.centertel.pl

Brawo! Gratulacje!
Ktoś kiedyś pod info o seniorskiej drużynie rugby napisał, że po co grają jak przegrywają, że hańba itp. No właśnie po to grają m.in., żeby zasiać ziarno.
Jak widać, pierwsze zbiory obiecujące.

odpowiedz
FI(L)IP - 10.10.2019 / 07:45, *.belgacom.be

Brawo! Czyli jednak jest nadzieja, bo I drużyna ostatnio nie zachwyca...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.