fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 12-52 Miedziowi Lubin

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rugbiści Legii przegrali piąty kolejny mecz obecnego sezonu I ligi i na półmetku rozgrywek plasują się w tabeli na szóstym, ostatnim miejscu, z zaledwie jednym punktem na koncie. W sobotę na Skrze legioniści wyraźnie przegrali z Miedziowymi Lubin 12-52. Do przerwy goście prowadzili 26-5.

Rugby: Legia Warszawa 12-52 (5-26) Miedziowi Lubin

Punkty Legia: Tomasz Jędral 10 (2P), Mariusz Ilczuk 2 (pd)

Punkty Miedziowi: Vladyslaw Korotun 17 (P, 6pd), Mariusz Ryniec 5 (P), Sebastian Cekus 5 (P), Jakub Lisiecki 5 (P), Karol Mikołajczyk 5 (P), Dawid Kopała 5 (P), Karol Derecki 5 (P), Tomasz Nimczyk 5 (P)

Żółte kartki: Rafał Kubacki i Mariusz Ryniec (Miedziowi)

P - przyłożenie 5 pkt.
pd - podwyższenie 2 pkt.


Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 15.10.2019 / 13:24, *.94.107

Brak szybkości i dynamiki..poziom żałosny

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.