fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović i Lewczuk indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątkowych zajęcia legionistów pod nieobecność reprezentantów wzięło udział sporo młodych zawodników z rezerw. Z boku poczynaniom swoich podopiecznych przyglądali się szkoleniowcy drugiej drużyny. Indywidualnie trenowali Marko Vesović i Igor Lewczuk.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

"Wojskowi" pracowali nad wyprowadzaniem akcji z linii obrony, rozegraniem piłki w środku oraz na skrzydle i wykańczaniem sytuacji strzałami. Następnie odbyła się gierka wewnętrzna na skróconym polu gry, na maksymalnie dwa kontakty.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Po godzinie gracze pierwszej drużyny zeszli z boiska. Dłużej na murawie pozostali młodzieżowcy i ćwiczyli pod okiem Marka Saganowskiego.

W sobotę Legia rozegra sparing z Dinamem Mińsk, ale spotkanie będzie zamknięte dla kibiców i mediów.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.