Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Godlewski: Chcemy się bić o pierwsze miejsce

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W Białymstoku lekko nie poszło, czasami sędziowie jedną decyzją potrafią popsuć całe widowisko. Nie chcę się już czepiać arbitrów. Wiedzieliśmy, że mecz z SMS-em będzie należał do tych nieco łatwiejszych, jednak nasz rywal pokazał że potrafi grać w siatkówkę. Chłopaki ze Spały mieli trochę więcej szczęścia niż umiejętności, ale ich nabędą z czasem i będą prezentowali fajną siatkówkę – powiedział po meczu Mariusz Godlewski.

- Przed sezonem zakładaliśmy, że naszym bezpośrednim rywalem o awans będzie Metro. Tydzień temu przegrali w Białymstoku 2-3, pomimo że byli faworytem. W Metrze nieco zmienił się skład, pytanie czy na lepsze czy na gorsze, ale to zweryfikuje boisko. Chcemy się bić o pierwsze miejsce, więc żadna strata punktów nie wchodzi w grę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.