Kamil Graczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Graczyk: Kontrolowaliśmy to spotkanie

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mam nadzieję, że następne mecze będziemy pewnie wygrywać – tak jak w pierwszym spotkaniu. Z BAS-em pomimo mocnej zagrywki nasz rywal wytrzymał i wygrał. W Białymstoku od początku graliśmy bardzo agresywnie, dobrze to wyglądało. Prowadziliśmy w pierwszym secie, drugi był bardziej zacięty. W drugim secie była też jedna sporna sytuacja, gdzie niefortunny werdykt sędziego doprowadził do remisu. Gdyby nie ta decyzja mogłoby się to skończyć inaczej, ale nie ma co się usprawiedliwiać. Później powinniśmy dać z siebie więcej, przez co przegraliśmy 1-3. Naszemu rywalowi wiele dały świetne zagrywki Borkowskiego, który zagrywał agresywnie, na ciężkiej do obioru wysokości oraz w dobre miejsce. Jestem dobrej myśli i sądzę, że w rewanżu z BAS-em wynik będzie inny, w końcu chcemy walczyć o pierwsze miejsce w grupie – powiedział po meczu Kamil Graczyk.

- SMS pomimo młodego składu posiada spore umiejętności, chłopaki mają spory zasięg oraz nieźle grają ze skrzydeł. Na początku pierwszego seta oraz pod koniec drugiego mecz był wyrównany. Trzeci set oraz seria naszych zagrywek przechyliły szalę zwycięstwa na naszą stronę. Nie możemy powiedzieć, że poszło jak po maśle, ale kontrolowaliśmy to spotkanie oraz cieszy, że nie odpuściliśmy.

- Metro ma bardzo dobry skład, gra tam wiele znajomych twarzy, sam tam się wychowywałem. Ten mecz będzie miał dodatkowy smaczek. Szkoleniowiec Metra trenował sporą ilość chłopków z naszej drużyny. Będzie to na pewno dobre spotkanie pod względem sportowym, a emocji nie zabraknie. Samo Metro ma bardzo dobry skład, gdzie grają siatkarze wracający z najwyższej klasy rozgrywkowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.