Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Potrzebujemy zwycięstwa

Woytek - Wiadomość archiwalna

- Mecz z Lechem jest ważny nie tylko dla kibiców, ale także dla nas, ponieważ chcemy zmienić swoją sytuację. Będzie to doskonała okazja, by to zrobić i udowodnić, że jesteśmy gotowi do walki o mistrzostwo i na pewno w sobotę tego dokonamy. Jestem pewien, że kibice przyjdą na stadion i pomogą nam, ponieważ tak samo jak my chcą pokonać Lecha. Potrzebujemy zwycięstwa - mówi Andre Martins.

- Nie mamy dodatkowej presji, ponieważ i tak musimy wygrywać wszystkie spotkania. Nieważne czy to spotkanie z Lechem, czy z kimś innym - presja jest zawsze, ale to jest dobra presja. Jeżeli nie chciałbym mieć tej presji, to poszedłbym do mniejszego klubu, by pograć sobie dla zabawy i nie przejmować się tym, czy wygram, czy przegram. Jeżeli natomiast chcę być na topie i grać w takim klubie takim jak Legia, musisz sobie z taką presją radzić. Jestem jednak przekonany, że z Lechem zaprezentujemy się już lepiej - dodaje portugalski pomocnik.

Całą rozmowę z Andre Martinsem przeczytacie tutaj


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Obcy - 18.10.2019 / 18:58, *.t-mobile.pl

Myślał, myślał i wymyślił. Geniusz po prostu. No potrzebują zwycięstwa. Wcześniej takiego ciśnienia nie mieli? Grajki z nich słabe,ale jaka wspaniała u nich ocena rzeczywistość. Nagrabili sobie co nie miara. Porażki z Lechem kibice mogą nie unieść.

odpowiedz
.... - 18.10.2019 / 18:19, *.20.78

@tomiacab: w punkt

odpowiedz
.... - 18.10.2019 / 18:19, *.20.78

@tomiacab: w punkt

odpowiedz
Marce(L) - 18.10.2019 / 12:01, *.t-mobile.pl

POTRZEBUJEMY? Oczywiście zgoda.Ale to ,co ostatnio prezentujecie....? Eeech -bez komentarza.

odpowiedz
tomiacab - 18.10.2019 / 11:06, *.236.252

Ta sama sowiecka co zawsze. "Potrzebujemy zwycięstwa". Porębie żeby się przełamać. A co dalej? Przełamujecie się na jeden mecz, a za tydzień kompromitacja, wstyd i obciach.

odpowiedz
Holandia88 - 18.10.2019 / 10:55, *.106.201

Zapie****** ma być 3 z przodu i ogień

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.