Tomasz Musiał, Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Musiał sędzią meczu z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 12. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Lechem Poznań. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa prowadził jedno spotkanie stołecznego zespołu - wygrane 3-1 z Rakowem. Lechowi sędziował również raz (1-1 z Jagiellonią).

Na liniach pomagać mu będą Sebastian Mucha i Jakub Ślusarski. Sędzią technicznym będzie Sebastian Krasny, natomiast sędziowie VAR na to spotkanie to Paweł Gil i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 12. kolejki:
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin: Szymon Marciniak (Płock)
Wisła Kraków - Piast Gliwice: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Korona Kielce - Wisła Płock: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Legia Warszawa - Lech Poznań: Tomasz Musiał (Kraków)
Jagiellonia Białystok - Cracovia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław: Łukasz Szczech (Warszawa)

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Take The (L) - 19.10.2019 / 09:56, *.vectranet.pl

GIL PRZYBYŁ, bo MUSIAŁ się MYĆ ZŁOTKIEM
wyróżnione słowa to nazwiska sędziów ekstraklasy

odpowiedz
Take The (L) - 19.10.2019 / 09:56, *.vectranet.pl

GIL PRZYBYŁ, bo MUSIAŁ się MYĆ ZŁOTKIEM
wyróżnione słowa to nazwiska sędziów ekstraklasy

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.10.2019 / 20:13, *.inetia.pl

Jest jeszcze jeden scenariusz. Lech podkłada się i przegrywa 10-0, Vuković dostaje lukratywny 50-letni kontrakt po tym sukcesie. Następnie Kolejorz wygrywa wszystko, a Legia przegrywa wszystko. Vuković jest nie do ruszenia, bo trzeba byłoby wypłacić 5 mln euro odszkodowania. Lech zostaje mistrzem. Legia leci z ligi, ala dała zadebiutować 5 piłkarzom z drużyny młodzieżowej i ogólnie to oba zespoły są zadowolone, a trener dostaje kolejną podwyżkę.

odpowiedz
Piknik(L) - 18.10.2019 / 12:10, *.centertel.pl

Piłkarze mają tak zagrać ,żeby zwolnienie Vuko stało się faktem . Tylko niech nie przyjdzie im do głowy choćby cień myśli o przegranej z Łachem!
Ot taka zagwozdka.. jak tu zjeść ciastko i mieć ciastko...?

odpowiedz
lagerta - 18.10.2019 / 17:03, *.virginm.net

@Piknik(L): czyli zremisować w beznadziejnym stylu. Np. Dpo przerwy prowadzenie pod wóch karnych 2:0. Po przerwie łach strzela sobie samobója na trzy i później, nasi oddychają dupami i zostają zepchnięci na własną połowę i tracimy 3 gole po fatalnych błędach w ustawieniu.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 18.10.2019 / 06:54, *.play-internet.pl

Ach ci kibice Łacha, nie mają własnej strony to piszą na naszej. Powiem tak, będzie pełny stadion, oprawa na 3 trybuny, gówno w gaciach poznańskich panienek oraz na koniec 4:0 dla Legii. Oczywiście w Poznaniu już wykupili cały zapas maści na ból dupy która jest tam miejscowym przysmakiem. Pozdrawiam i mam nadzieję, że także płaczki z tej strony przełamją swój upór i dołączą do naszej gawiedzi aby zobaczyć ten mecz i mieć co wspominać.

odpowiedz
velvr - 18.10.2019 / 11:59, *.143.116

@PiotrŻo(L)iborz: mecz z Lechem to i oprawa na 3 trybuny sie znlazła i pełen stadion nawet. Popatrz popatrz

odpowiedz
Zły krasnolud - 18.10.2019 / 06:35, *.virginm.net

Oprawa na trzy trybuny w meczu z łachem. Wielki napis PUDEL(Żyleta) FUCKOVIĆ (Deyny) WON (Rodzinna)

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 01:16, *.155.232

Sédzia też chce odegrać fajná,sprawiedliwà role..on lubi wojownikòw piłkarzy do końca!

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 00:46, *.155.232

A jednak Derby Polski Legia- Lech w Warszawie..Stolicy ...Ukochanej Leeegiii pokażà jak Polski futbol stoi✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Kacperek - 17.10.2019 / 19:56, *.chello.pl

oby po tym meczu wywalili Vukovicia !!! Niech lech sie do tego przysłuży

odpowiedz
Arek - 17.10.2019 / 22:12, *.tpnet.pl

@Kacperek : oby rozumu przybyło Ci, choć nie wiem, czy nie za późno już. Jeśli życzysz łachowi zwycięstwa, to spieprzaj dziadu!

odpowiedz
Kacperek - 18.10.2019 / 12:03, *.chello.pl

@Arek: nie raz Legia przegrala z lachowi , teraz lach moze przysluzyc sie Legii w pozniejszym czasie ! , lepiej stracic 3pkt teraz i pozbyc sie Szkodnika VUKO !!!

odpowiedz
lagerta - 18.10.2019 / 17:06, *.virginm.net

@Kacperek : Dokładnie. To byłoby zło , które wyszłoby na dobre. A jak wygramy z łachem, to zostanie ogłoszony wielki sukces i progres, a późniejnasi zrobią kupę w następnych meczach, bo oni mają takie osiągnięcia jak są na fali "sucesu"

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.10.2019 / 19:55, *.inetia.pl

Ja zwykle. Wstaw cokolwiek pod x w zdaniu "x sędzią meczu z y", a kibice Legii będą płakać. Wstyd.

odpowiedz
MAKEN - 17.10.2019 / 16:48, *.252.7

Przepraszam, ale sędzia M jakoś nie kojarzy mi się dobrze w kontekście meczów z udziałem Legii. Może to subiektywne odczucia, jednak sporo zdrowia straciłem widząc jak sędziuje. :(

odpowiedz
. - 17.10.2019 / 14:28, *.vectranet.pl

Szykuje się kolejna porażka

odpowiedz
Marketingowiec - 17.10.2019 / 13:59, *.51.162

Przelew juz poszedl panie Tomku, apartament i kurtyzany czekaja :D

odpowiedz
POZnań know-how manager - 17.10.2019 / 16:38, *.netfala.pl

@Marketingowiec: Doprecyzowanie - przelew z Poznania, apartamenty we Wronkach, kurtyzany Bułgarki.

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.10.2019 / 23:02, *.cyfrowypolsat.pl

@POZnań know-how manager: apartamenty w ZK a kurtyzany w gratisie gwarantują kalafiora ;)

odpowiedz
Felem - 17.10.2019 / 13:35, *.netfala.pl

Już ligamy i kwikamy...

odpowiedz