fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun: Jest super, jest super, więc o co wam chodzi?

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dość długo trwała przerwa w meczach Legii przy Łazienkowskiej, ale w końcu w pogodną sobotę w połowie października przyszło nam ponownie wspierać nasz zespół. Bilety na spotkanie z Lechem rozchodziły się dość sprawnie i w dniu meczu w systemie biletowym nie dało kupić się wejściówki, a na dodatek sektor gości wypełnił się dość szczelnie. Ostatecznie na trybunach stawiło się prawie 25,5 tysiąca fanów. Z obu strony pojawiły się akcenty ultras, a dramaturgia na murawie jeszcze bardziej nakręcała do głośnego dopingu. Wszystko to zostało zwieńczone wygraną Legii, co oznacza doskonały weekend dla każdego legionisty.

Przed rozpoczęciem sprzedaży wejściówek klub postanowił przychylić się do pomysłu kibiców, wprowadzając promocyjną cenę wejściówek (1500 szt.) na Żyletę dla osób do 26 roku życia. Te rozeszły się na pniu, co cieszy podwójnie - wszak w niedługim czasie to właśnie dzisiejsza młodzież stanowić będzie o sile Legii. Doskonała pogoda sprawiała, że wiele osób w kierunku stadionu wybrało się znacznie wcześniej, by oczywiście spotkać się z kumplami w barze kawowym Źródełko, niekoniecznie na małej czarnej.

Przy wejściu na trybuny Nieznani Sprawcy prowadzili zbiórkę na oprawy, w tworzeniu których w ostatnim czasie nie mają sobie równych w naszym kraju. Po ostatnich problemach ultrasów innych ekip ten dystans jeszcze się powiększa. To jednak nie nasze zmartwienie. Dla nas liczy się tylko Legia i jej dominacja w każdej możliwej dziedzinie.



W sobotę przy Ł3 pożegnaliśmy dwóch legionistów, którzy przez lata dawali nam powody do radości. Michał Kucharczyk i Miroslav Radović zostali przyjęci przez cały stadion w sposób, na jaki sobie zasłużyli. Skandowano nazwiska obu zawodników, "Dziękujemy!", a także takie hasła jak "Jesteśmy z Wami, jesteście legionistami" i "Hej Kuchy wracaj do Legii!". "Kuchy" i "Rado" podeszli pod Żyletę, gdzie chwilę pośpiewali razem z nami, a następnie udali się na trybuny. Obaj przemówili do kibiców, dziękując za lata spędzone przy Łazienkowskiej.



Trybuny wypełniały się tymczasem publicznością. Każdy wchodzący na jedną z trzech trybun znajdował na krzesełku maskę przedstawiającą prezesa klubu z doklejonym uśmiechem "Jokera". Maski były jednym z elementów oprawy zaprezentowanej na wyjście piłkarzy. Kiedy gracze Legii wychodzili na murawę, na trybunie Deyny rozciągnięty został transparent tworzący hasło "Jest super, jest super, więc o co wam chodzi???". Po środku rozciągnięta została sektorówka z motywem z masek - twarzą prezesa z uśmiechem. Wszak od lat wszystko w naszym klubie jest świetnie zorganizowane, a zupełnie przypadkiem Legia notuje zjazd w sportowej dziedzinie...



Kibice Lecha przyjechali do Warszawy pociągiem specjalnym. Z dworca Warszawa Zachodnia przetransportowani zostali w dwóch turach podstawionymi autobusami. Odpowiednio wcześniej weszli na stadion i cała ich grupa zdążyła zająć miejsca przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Konkretnie oflagowali swój sektor, a wśród flag wywiesili również płótno Spartaka Moskwa. Ich doping był praktycznie niesłyszalny na Żylecie - no dobra, raz coś tam dało się usłyszeć, że przyjezdni ryknęli, ale trwało to raptem kilka sekund. Łącznie było ich 1603, z czego na trybunach zasiadło 1591 osób. Wśród nich obecne były delegacje KSZO, Spartaka, ŁKS-u, Arki i Cracovii.



Na początku spotkania legioniści skandowali hasła nawiązujące do oprawy i sytuacji w naszym klubie, której każdy po kolei ma dosyć. Nie tylko kibice, bowiem najlepiej świadczą o tym odejścia pracowników. Żyleta skandowała kolejno następujące hasła skierowane do prezesa i właściciela klubu - "Hej Mioduski, co zrobiłeś? Naszą Legię spier...", "Hej co zrobiłeś, w trzy lata wszystko zniszczyłeś", "Prawda jest taka, zrobiłeś z nas przeciętniaka", "Pyta ciebie stadion cały - gdzie wyniki, gdzie puchary?!", "Hej Mioduski co zrobiłeś, amatorów zatrudniłeś", "Nie znasz się na tym, Mioduski nie znasz się na tym", "Chcemy klubu z ambicjami, a nie kramu z piłkarzami". W ten sposób fani wyrazili swoje niezadowolenie, na razie nie decydując się na ostrzejszą formę protestu.



Po dobrych kilku minutach, w trakcie których skandowano hasła pod adresem Dariusza Mioduskiego, rozpoczął się doping dla Legii i stał on naprawdę na świetnym poziomie. Doskonale włączali się do śpiewów kibice z trybuny Deyny i Brychczego. Na tej ostatniej bardzo licznie zawitali legioniści z Dęblina, Garwolina, Brodnicy, Węgrowa oraz Szczecinka. Jeden z sekcyjnych gniazdowych wspierał fankluby, zachęcając na około 30 minut przed meczem do wzmożonego dopingu - zaangażowanie młodych legionistów było godne pochwały. W tych sektorach wywieszone zostały dwa transparenty "Powiat Garwoliński 100% Legia" oraz "Dęblin - tylko Legia".



W trakcie spotkania na gnieździe obok "Starucha" pojawił się pauzujący za kartki w tym meczu Artur Jędrzejczyk. Kapitan "Wojskowych" podziękował kibicom za zaangażowanie i doping mimo gorszych wyników w ostatnim czasie. Przekazał informację, że drużyna jest za to bardzo wdzięczna. Na boisku dość długo utrzymywał się bezbramkowy remis. W pewnym momencie lechici rozciągnęli w swoim sektorze mini sektorówkę-szachownicę w barwach klubu, co oznaczało, że za chwilę zapłonie pirotechnika. Poznańscy gracze jakby tylko czekali na ten sygnał - przeprowadzili szybką akcję, strzelając gola na bramkę od strony Żylety, a już kilka sekund później w sektorze gości zapłonęły pierwsze race. Te odpalane były w kilku turach - łącznie kilkadziesiąt sztuk.

Nie trzeba było długo czekać, a piłkarze Legii również dobrze wyczuli rozłożoną sektorówkę tzw. Wielką eLkę. Novikovas strzelił wyrównującą bramkę, a niedługo później pokaz pirotechniczny miał miejsce na Żylecie. Najpierw po środku naszej trybuny rozciągniętych został sporej wysokości transparent w barwach o treści: Na pytanie "gdzie jest ta Legia?" odpowiadamy - tutaj!". Po odliczaniu od dziesięciu do jednego na dole w jednym rzędzie odpalonych zostało 70 rac. Na piętrze zaś zapłonęło 250 stroboskopów. Całość uzupełniła spora liczba flag na kijach, powiewających na całej szerokości górnej kondygnacji.

Kilkanaście minut przed końcem spotkania na murawie pojawił się debiutujący w pierwszym zespole 18-letni chłopak z legijnych Siedlec - Maciej Rosołek. I po paru minutach zdobył, zwycięską jak się później okazało, bramkę dla Legii. Stadion wręcz oszalał! Niesamowicie cieszyli się także piłkarze, a wśród nich oczywiście Rosołek, który miejmy nadzieję pójdzie drogą chociażby "Kuchego Kinga", którego przed meczem żegnał cały stadion, a który związał się z naszym klubem na wiele lat. Co w dzisiejszych czasach nie zdarza się często.



Kilka minut przed końcem meczu cała Żyleta ściągnęła koszulki - można rzec - rozebrała się do Rosołka ;). Doping kibiców tego dnia był niesamowity i równy. Trudno wskazać jedną pieśń, która swoją mocą wybijała się ponad pozostałe. To bardzo dobrze świadczy o każdym zdzierającym gardła tego wieczora. Co ciekawe, stosunkowo niewiele było wzajemnych uprzejmości, jak na mecz tak zwaśnionych klubów. Po spotkaniu podziękowaliśmy piłkarzom za walkę i zwycięstwo, śpiewając z nimi "Legia walcząca, Legia walcząca do końca!". Później zaś Żyleta zarzuciła "Paweł Wszołek śpiewa z nami...", by po chwili ryknąć to, co każdy wie doskonale, a mianowicie - "Polonia Ka... Polonia eS...".

Stadion opuszczaliśmy w doskonałych nastrojach. Właściwie w każdym elemencie byliśmy tego dnia górą, a później okazało się jeszcze, że lechici postanowili "podzielić się" z legionistami jedną ze swoich flag, zostawiając ją w sektorze gości. Na niedzielę każdy z nas mógł zaś przygotować się na rodzinny rosołek. Przed nami mecz z Wisłą w kolejną niedzielę, ale wcześniej, bo już w najbliższą środę, zapraszamy gorąco na Torwar, gdzie pierwsze spotkanie w fazie grupowej FIBA Europe Cup rozegrają koszykarze Legii.

P.S. Na Żylecie zadebiutowała nowa flaga Śródmieścia Północnego z hasłem "Serce Warszawy bije w jej synach".

Frekwencja: 25 401
Kibiców gości: 1603
Flagi gości: 18

Autor: Bodziach

Fotoreportaż z meczu - 135 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 81 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 65 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 42 zdjęcia Michała Wyszyńskiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
oLaf - 24.10.2019 / 13:42, *.vectranet.pl

i dobrze, Mioduskiemu się należało za 3 lata padaki w el. LE.

odpowiedz
Hutnik warszawa - 25.10.2019 / 20:55, *.tpnet.pl

@oLaf: a co ty przez 3 lata zrobiles dla klubu?

odpowiedz
Niema kasy to i niema klasy - 23.10.2019 / 19:27, *.206.63

Legię nie stać na dzień dzisiejszy na takich zawodników jak Ofoe , itd. oddawano zawodników za darmo , aby nie zmniejszyć koszty . Więc analiza obecnej sytuacji jest jasna , w klubie z kasą nie jest różowo . To nie można oczekiwać mega zawodników w klubie . Niema mega zawodników w klubie to nie można oczekiwać mega wyników co Liga Europy dosadnie nam to pokazała . Miodek nie wyłoży wielkiej kasy na Legię bo nie jest jakimś tam mega milionerem i po prostu nie ma takich środków . Wniosek Legia zrobi krok do przodu w jednym tylko wypadku , jeśli Legię przejmie ktoś z sytym portfelem . A tak nawiasem to biorąc kary nałożone na Legię przez kibiców pewnie spokojnie jakby podliczyć , ile za takie kary Legia musiała płacić kary to spokojnie za tą kasę można by pozyskać i utrzymać wartościowego gracza w Legii .

odpowiedz
Vuko Won - 23.10.2019 / 13:58, *.t-mobile.pl

Oprawa adekwatna do sytuacji w klubie i do gry .. DNO!

odpowiedz
Kibic - 23.10.2019 / 11:14, *.plus.pl

Słabe i smieszne....

odpowiedz
wawerr - 23.10.2019 / 06:57, *.tpnet.pl

ale się zgrała jazda na Miodka i pożegnanie kucharczyka bo przecież jedyne co Miodek zrobił dobrego dla klubu i kibiców to pogonienie tego fatalnego drewniaka z klubu na którego fatalną grę nie dało się patrzeć przez lata, mam nadzieję że drewniaka już więcej nie będzie dane oglądać na Łazienkowskiej no chyba że w barwach Korony Kielce czy Odry Wodzisław w pucharze Polski:D

odpowiedz
Zlb 82 - 23.10.2019 / 18:25, *.t-mobile.pl

@wawerr: Trzasnij lepiej!!! KUCHY KING!!! Co za ludzie???

odpowiedz
Pogoń zawsze z nami! - 22.10.2019 / 16:56, *.play-internet.pl

Tęsknimy za wami! Dobre chłopaki!
W sobotę było pięknie, a w niedziele będą filmy!!!

odpowiedz
Borubar - 22.10.2019 / 20:13, *.play-internet.pl

@Pogoń zawsze z nami!: w sobotę też były :D Dobrze ich było znowu zobaczyć na Żylecie. Oby częściej!

odpowiedz
Wszołek - 22.10.2019 / 14:46, *.stansat.pl

Pytanie, czy Wszolek przyłączył się do śpiewu kibiców?

odpowiedz
Kobo(L)t - 22.10.2019 / 18:02, *.banctec.se

@Wszołek:

Nie. Uśmiechał się jedynie, co było pokazane na C+. Polski piłkarz pomału się uczy, że dzisiaj pracuje tu, a jutro gdzie indziej.

odpowiedz
olew - 22.10.2019 / 14:31, *.vectranet.pl

Boże chroń nas od odpraw !

odpowiedz
Grchw - 22.10.2019 / 17:31, *.play-internet.pl

@olew: przestań latać samolotami to i odpraw nie będziesz miał...

odpowiedz
olew - 22.10.2019 / 20:46, *.vectranet.pl

@Grchw: słowa użyłem świadomie , ale Cię lubię więc prostuję : Boże chroń nas od opraw-odpraw !

odpowiedz
.. - 22.10.2019 / 14:11, *.vectranet.pl

Coraz słabsze oprawy..

odpowiedz
Borubar - 22.10.2019 / 13:10, *.play-internet.pl

Kilku przedstawicieli szczecinskiej Pogoni na Zylecie. Milo bylo Was widziec!

odpowiedz
(L)istek - 22.10.2019 / 13:10, *.kampinostelco.pl

Ja po raz kolejny proszę redakcje o zajęcie się sprawą sprzedaży biletów.Bez kibiców Lecha było nas 23 800 osób.To dlaczego dzień przed meczem nie było już biletów,a na stadionie widać było wszędzie dziury.I nie mówcie że bilety dla sponsorów i nie przyszli bo to dotyczy każdej trybuny.Druga sprawa taka to zablokowane miejsca na początku sprzedaży,dajmy na to sektor 220 kupuje kiepskie miejsce bo została resztka biletów a za dwa dni 200 lepszych miejsc za kolejne dwa dni jeszcze kolejne 200 miejsc.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 22.10.2019 / 16:36, *.play-internet.pl

@(L)istek: Na stadionie podano, że uprawnionych do wejścia było w sobotę 29 800,
to gdzie się podziało ponad 4 tysia? Znowu coś jest nie tak, były puste miejsca a biletów nie można było kupić.

odpowiedz
dino - 22.10.2019 / 17:04, *.amazonaws.com

@(L)istek:
Mam karnet na Zyletę, a na meczu być nie mogłem. Tak odstapiłbym karnet kumplowi a ktos na jego miejsce tak czy siak kupiłby bilet.

odpowiedz
Ciekawy - 22.10.2019 / 11:58, *.plus.pl

Ten pozostawiony element oprawy amiki to ich sektorówka czy kawałki zszytego materiału?Jeżeli oficjalna sektorówka to ich kolejna kompromitacja w kwestii fan. Dajcie znać.

odpowiedz
Adi - 22.10.2019 / 14:27, *.plus.pl

@Ciekawy
Kolego, wiesz w jakim celu rozwija się takową sektorowke? Ja nie wiesz to nie wypowiadaj się.

odpowiedz
Ciekawy - 22.10.2019 / 14:53, *.plus.pl

@Adi: czy ja pytam o to po co rozłożyli sektorówke? Pytam czy to element oprawy czy duża flaga szachownica. Normalnie elementy oprawy po meczu się niszczy aby nie było numerów jak w Trójmieście. Jak nie znasz odpowiedzi to po co ten komentarz? !? My dużą L oraz Herb także używamy "do różnych celów". Dlatego moje pytanie .

odpowiedz
hen ryk - 22.10.2019 / 11:40, *.net.pl

No cóż transparent powinien by c wywieszony po meczu wtedy byłby już bezsensowny. a co do ps ilu warszawiaków było na trybunach? Połowa?

odpowiedz
Ali - 22.10.2019 / 08:18, *.249.78

Bodziach, odleciałeś chłopaku.

odpowiedz
kokos - 22.10.2019 / 01:49, *.orange.pl

Boruc godnie reprezentuje Sied(L)ce, oby Rosołkowi też się udało! :)

odpowiedz
A - 21.10.2019 / 23:23, *.centertel.pl

Nareszcie kibice podsumowali kiepa

odpowiedz
Gienek z hokeja - 23.10.2019 / 21:37, *.kompex.pl

@A: najbardziej merytoryczny komentarz.

odpowiedz
Matigol - 21.10.2019 / 21:22, *.inetia.pl

"...rozpoczął się doping dla Legii i stał on na naprawdę świetnym poziomie...". Czy szanowny autor aby na pewno jest obiektywny w relacji z trybun z meczu z pyrami? Czy na pewno byliśmy na tym samym wydarzeniu? Szanowny autor naprawdę uważa że nasz doping był świetny?
Litości...nasz doping od pewnego czasu jest na równi pochyłej. I nie mówię tego jako zdesperowane dziecko neostrady czy inny troll ale kibic z prawie 25 letnim stażem na Żylecie. W ostatnim meczu doping był co najwyżej przeciętny, z kilkoma zrywami w "stylu angielskim" a więc większa ilość decybeli po bramkach lub przy akcjach noszących znamiona zagrożenia pod bramką przeciwnika. Żyleta pozostała już tylko z nazwy - fanatyzm ulatuje coraz bardziej. Coraz więcej oglądaczy, wynikowców i innej maści chorągiewek co przekłada się na jakość dopingu. A co gorsza - "kumateria" też stoi jak wryta i nawet nie próbuje śpiewać - tylko wszędobylska napinka jak plandeka na żuku. I mecz z pyrami nie był piewszy w tej materii, nie był wyjątkiem. Nie zaklinajmy rzeczywistości takimi opisami z trybun - bo po prostu ją naginamy i to mocno. A leszków było słychać naprawde dobrze i to kilka razy (z perspektywy Żylety) - o trybunach bliżej "klatki" nie wspominając. Więc trochę pokory i realnej oceny sytuacji - bo "doping" to był w latach 90-tych, teraz to jest mruczenie z co najwyżej paroma zrywami. Przykre ale prawdziwe.

odpowiedz
Kibic L - 22.10.2019 / 07:02, *.centertel.pl

@Matigol:

Z przykrością ale zgadzam się w 100%. Niestety relacja jest nieobiektywna. Doping Lecha momentami dobrze słyszany w naszym sektorze. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości, jeżeli podejście osób na górze nie zmieni się to czeka nas ostry zjazd. I niech ktoś ogarnie tych małolatów, którzy nie mają szacunku dla starszych stażem kibiców.

odpowiedz
Kumateria - 22.10.2019 / 16:54, *.t-mobile.pl

Sam sie ośmieszyłeś tym swoim wywodem Kibicu z siwymi włoskiem. To gdzie wkoncu stałeś na żylecie cz y przy klatce:-) Może kiedyś coś tam liznąłeś kibicowskiego życia ale teraz z wskoczyłeś w ciepłe kapcie i wylewasz żale;)Pozdrawiam MOCNO LEGIA

odpowiedz
fantom - 22.10.2019 / 18:05, *.chello.pl

@Matigol: pelna zgoda, nasz doping - jak na pelny stadion - byl baaaaardzo sredni.

odpowiedz
Matigol - 22.10.2019 / 21:02, *.centertel.pl

@Kumateria: Do kogo była skierowana twoja odpowiedź? Bo chyba nie do mnie...

odpowiedz
Elquatro - 21.10.2019 / 21:04, *.chello.pl

Pozdro dla Muńka Staszczyka! Pare lat temu w Lolku gral koncert, krzyknal ze sceny Legia! Graliśmy na dniach w LM.

odpowiedz
tomiacab - 21.10.2019 / 20:28, *.virginm.net

wreszcie reakcja trybun

odpowiedz
(L) - 21.10.2019 / 19:37, *.ilabs.pl

To nie krytyka ale naprawde na takim meczu powinna być Wielka Flaga...

odpowiedz
ja - 21.10.2019 / 17:52, *.chello.pl

Wschodnia to nie umie nawet oprawy rozłożyć?
Już nie mówiąc o tym kiedy pojawiła się ostatnio panorama?
Tak wam dużo ubędzie z oglądania tego ekstraklapowego meczu?

odpowiedz
Co to za życzenia? - 21.10.2019 / 15:57, *.play-internet.pl

Zyczyc Rosolkowi tego samego co Kucharczykowi chyba jest troche slabe? Kucharczyk gral w Legii przez tyle lat, bo nie byl dobry i nikt sie nim nie interesował. Zagrzal miejsce za dobre pieniadze i sie całymi silami starał utrzymać. Oczywiście za prace na treningach jaka wkładał to szacun ale w pilce chodzi o granie meczy. Teraz jest gdzies na uralu ale chyba do składu sie nie lapie. Jesli życzycie Rosolkowi dobrze to normalna koleja rzeczy budzie jego odejście do klubu, ktory gra w pilne nożna, a nie stara sie jej dopiero uczyć ;) Pozdrawiam.

odpowiedz
kibicLegii - 22.10.2019 / 01:44, *.vectranet.pl

@Co to za życzenia?: Kucharczyk jest najskuteczniejszym polskim skrzydłowym w europejskich pucharach w historii polskiej piłki, na ten moment strzelił ich dokładnie tyle co Eden Hazard, a swoimi golami z Zorią, Spartakiem, Trabzonem, Dundalk czy asystami z Metalistem, Lokeren...... itd. zapewnił Legii dziesiątki milionów złotych. Tak że trochę się mylisz w jego ocenie

odpowiedz
Felek - 21.10.2019 / 14:24, *.netfala.pl

Amika zostawiła swoją flagę w sektorze gości? A to dobre... To znaczy, że będzie palone w rewanżowym meczu w Poznaniu na wiosnę :-)

odpowiedz
Kamil - 21.10.2019 / 14:45, *.play-internet.pl

@Felek: nie flagę, tylko element oprawy bez herbu czy nazwy Lech, co to za zdobycz?

odpowiedz
Srelek - 21.10.2019 / 17:38, *.play-internet.pl

@Felek: trzepnij się w łeb pikolu

odpowiedz
DŻEMIK DO MORTADELI - 21.10.2019 / 13:56, *.scansafe.net

TO SEKTORÓWKA POD KTÓRĄ KIBOLE LECHA WYCIĄGALI Z ODBYTÓW RACE ABY PÓŹNIEJ JE ODPALIĆ

odpowiedz
Darek - 21.10.2019 / 13:04, *.t-ipconnect.de

Jak Kucharczyk gral w Legii to wszyscy go wyzywali od fatalczyka i jechali z nim.Jak odszedl to teraz hej Kuchy wracaj do Legii.
Dobrze ze Wszolek nic nie zaspiewal.Kazdy kiedys gral w jakims klubie ktorego nie lubimy.I co kazdy ma wyzywac swoj poprzedni klub dlatego ze my tak chcemy?
Brzyski,Rzezniczak,Wawrzyniak,Zewlakow, Pazdan,Hamalajnen kazdy wie w jakich klubach grali.Zaraz kazecie Novikovasovi wyzywac babe jage?Dowartosciowuje was to?
Co do druzyny to mamy naprawde slaba Legie.Druzyna nie potrafi wygrac 3 meczow z rzedu.Zaraz przyjdzie do Warszawy zbankrutowana wisla krakow i wcale mnie nie zdziwi gdy tu wygraja.Albo ze za chwile w pucharze Polski popchnie nas 2 ligowy widzew.Niestety takich dozylismy czasow pod rzadami pana Mioduskiego.
Co do oprawy.Do obejrzenia i do zapomnienia.Kiedys na takim klasyku to byly po dwie oprawy na mecz.I to nie takie jak te.Jeden transparent na dlugosc Zylety.Kiedys byly oprawy z pasow materiału.Byly kartoniady.Teraz ciezko sektorowke ujrzec.Wiadomo wszystkiego trzeba bronic w czasach gdy coraz wiecej ekip wjezdza innym na robienie opraw trzeba byc podwojnie czujnym.
Oprawa na caly stadion Nie poddawaj sie lub daty wszystkich zdobytych pucharow Polski to bylo cos.Bez porownania do tego co zobaczyliśmy w sobote.

odpowiedz
Elquatro - 21.10.2019 / 17:10, *.chello.pl

@Darek : wyluzuj poslady i oddychaj miarowo, sam wszolek sie smial tak jak i reszta zawodnikow i wiekszosc kibicow, troche dystansu, nikt mu nie grozil, a nie nie pobil bo nie zaspiewal z nami, a z nas nikt sie tez za to na niego nie obrazil,
przestan w koncu skrazyc na wszystko do Pani

odpowiedz
Arek - 21.10.2019 / 21:43, *.tpnet.pl

@Darek : przydało by Ci się trochę dystansu do życia. Przeżywasz tego Wszołka, jak mrówka okres.

odpowiedz
Tomek 82 - 21.10.2019 / 12:43, *.play-internet.pl

Leśny Wróć!

odpowiedz
Mortadela - 21.10.2019 / 12:25, *.play-internet.pl

O co chodzi z tą flagą? Zostawili flagę? Którą? Rozwinie ktoś temat?

odpowiedz
flaga - 21.10.2019 / 16:45, *.tpnet.pl

@Mortadela: Zostawili sektorówkę szachownicę ta która była rozwinięta przed racowiskiem.

odpowiedz
Alan - 21.10.2019 / 11:52, *.t-mobile.pl

Oprawa z kozak przesłaniem co by nie mówić ale nie jeden z nas myślę tęskni za czasami BL to była era Legii tak jak wcześniej Wisły Kraków a teraz panuje bezkrolewie bo chyba nikt poważnie nie traktuje Piasta Gliwice jako MP

odpowiedz
Maaciekw - 21.10.2019 / 14:27, *.in-addr.arpa

@Alan: nie, żebym bronił Miodka, ale Leśny sprzedał klub w takie ręce, to trochę też winny :(

odpowiedz
dino - 22.10.2019 / 09:47, *.amazonaws.com

@Maaciekw:
Nie sprzedał, tylko został wykupiony przez większościowego udziałowca (Miodek)

odpowiedz
Sdf - 21.10.2019 / 11:45, *.t-mobile.pl

Protest bo ? Rozwincie myśl. Wszystko ok się zgadza że regres jest przeogromny w ciągu trzech lat nie ma nic A w teorii powinniśmy iść do przodu. Protest przeciw iti to było zrozumiałe, a tutaj nie wiem o co chodzi...

odpowiedz
A - 21.10.2019 / 23:27, *.centertel.pl

@Sdf: wez typie wytrzezwiej jak nie kumasz o co chodzi albo jedz kibicowac przecietniakom z poznania bo tu jest Legia i gra o najwyzsze cele a nie środek tabeli i baty od połowy ligi

odpowiedz
DAREK - 21.10.2019 / 11:05, *.scansafe.net

ej ,ale o co wam chodzi ?

odpowiedz
Sektor Misia Kazka - 21.10.2019 / 10:31, *.com.pl

Dzięki Żyleta za odwiedziny przed meczem! CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!!!

odpowiedz
Kibic - 21.10.2019 / 10:22, *.vectranet.pl

"Hej Mioduski, co zrobiłeś? Naszą Legię Ty zniszczyłeś" tak skandowała Żyleta :)

odpowiedz
Olllaaaa - 21.10.2019 / 23:30, *.centertel.pl

@Kibic : stary po co prostujesz jak pajac piszacy ten post nie byl nawet na meczu. Juz go obesmiali w necie wystarczająco

odpowiedz