Dariusz Żuraw - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Żuraw: Mam plan na mecz z Legią

źródło: lechpoznan.pl

- Mecze Lecha z Legią bez względu na to, które miejsce zajmują te zespoły to zawsze są niesamowite wydarzenia. Ja już kilka takich spotkań przeżyłem, a więc dreszczyk emocji zawsze jest. Po ostatnich meczach jesteśmy trochę pewniejsi siebie. Liczymy na dobrą grę z naszej strony i jedziemy do Warszawy po trzy punkty – mówi trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw.

- Mecz z Legią nigdy nie będzie meczem jak każdy inny. Czy jesteśmy na pierwszym, trzecim czy siódmym to zawsze są spotkania odwiecznych rywali w polskiej lidze. Mam jeszcze kilka znaków zapytania, bo rywalizacja w zespole jest bardzo duża. Nie mogę powiedzieć, że już wszystko mam poukładane. Jednak jest to pozytywny ból głowy, bo wszyscy wyglądają nieźle i każdy chce grać – dodaje.

- Mam plan na ten mecz, natomiast trudno mi powiedzieć jak będzie grała Legia. Dochodzą nas różne wieści i słuchy. Od czasu przejęcia przez trenera Vukovicia gra ona średnim pressingiem, jednak mogą z nami zagrać trochę wyżej i jesteśmy na to przygotowani. Mamy przeanalizowany cały zespół, każdego zawodnika i wiemy, że mają swoje problemy. Postaramy się przygotować do tego meczu optymalnie i musimy być konsekwentni w swoim graniu. To może powodować nerwowość w poczynaniach gospodarzy, a my musimy być skuteczni i to wykorzystać – twierdzi Dariusz Żuraw.

- Na dzisiaj jedynym zawodnikiem, który nie bierze udziału w treningach z zespołem jest Tymek Klupś, ponieważ obecny jest u niego stan zapalny ścięgna Achillesa. Pozostali zawodnicy normalnie trenują z zespołem – informuje szkoleniowiec Lecha.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
wawa3 - 18.10.2019 / 23:20, *.net.pl

Niestety ale Lech jutro wygrywa 0:3 na Ł3.

odpowiedz
Alex Bielany - 18.10.2019 / 18:11, *.centertel.pl

Uuuuuu...... strateg jak w morde strzelil
A my lecha.....

odpowiedz
Marce(L) - 18.10.2019 / 18:08, *.t-mobile.pl

Niestety,typuję 2:1 dla Poznaniaków.

odpowiedz
Raf - 18.10.2019 / 17:49, *.play-internet.pl

Vuko też ma plan! Na zero z przodu! Dożyliśmy czasów, w których każdy przyjeżdża do nas po trzy punkty i zamiast mówić o autach Legii podkreśla, że ma ona swoje problemy. Dzięki Dariuszu...

odpowiedz
asd - 18.10.2019 / 17:29, *.orange.pl

Plan jest taki - g.17.30 otwieram jedno pifko i oglądam mecz w TV po 30 min aż chce się wyjść z kina ... kończe pifko i wychodzę .

odpowiedz
memek - 19.10.2019 / 06:42, *.play-internet.pl

@asd: mój plan jest taki ok 17:10 wejście na Stadion 17.25 Sen o Warszawie , 17.30 daję z siebie wszystko żeby Legia pojechała z tymi pyrami . 19.30 opijam wysokie zwycięstwo Legii

Wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię(L)

odpowiedz
Kojot44 - 19.10.2019 / 07:41, *.115.173

@memek: W 100% popieram twój plan. Dobrej zabawy :)

odpowiedz
Juz wy wiecie kto - 18.10.2019 / 17:21, *.25.51

Znow nasi mlodzi 18 i 20latkowie skopia wam tylki. Nasza dzieciaki naucza was pokory. Bedziecie plakac jutro. A swoja droga...jak tam wasi wychowankowie? Bo wiecie, u nas pewnie z 5-6 zagra, a u was? :):):). Ciekawe czy wiecie, ze jeden nasz Gumny jest wart wiecej niz cala wasza jedenastka. Oto wielkosc legii heheh

odpowiedz
yxz - 18.10.2019 / 22:59, *.chello.pl

@Juz wy wiecie kto: No tylko szkoda że na tym możemy skończyć wymienianie rzeczy w których lepiej sobie radzicie od nas, bo jeśli chodzi o resztę spraw wciąż jesteście za nami. :P

Btw. będzie śmiesznie jak część waszych wspaniałych wychowanków przejdzie do Legii, jak to bywało jeszcze całkiem niedawno :D

odpowiedz
singspiel - 19.10.2019 / 19:43, *.centertel.pl

@Juz wy wiecie kto: jesteśmy pełni pokory. Extra gra Łacha, tylko klaskać. Idziecie pyrki na majstra. a wasi wychowankowie - super klasa. Gumny do Stomilu, Puchacz do Puszczy Niepołomice. I najważniejsze - znowu wracacie do Posrania bez punktów...

odpowiedz
KOLEJORZ - 18.10.2019 / 17:00, *.plus.pl

Uważam, że niepotrzebnie się tak dołujecie . My (Lech) nie jesteśmy tacy mocni jak nas się przedstawia.Wyszedł nam ostatni mecz z mega słabą Wisłą i wielki krzyk w mediach..Gra dużo młodych, którzy nie są aż tak doświadczeni. Stawiam na 2:0 dla Was

odpowiedz
CWKS - 18.10.2019 / 22:21, *.cyfrowypolsat.pl

@KOLEJORZ:
Normalna wypowiedź nareszcie zero chamstwa :-)
Niby młodzi ale waleczni próbujący się pokazać zawsze to lepiej niż piłkarze którzy myślą że zakładając koszulkę z L juz wygrają.

odpowiedz
Jacek - 18.10.2019 / 15:01, *.ip-point.pl

Tu nie trzeba planu, wystarczy jako tako zagrać w piłkę...

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 14:22, *.70.100

Właśnie każy co ma plan jest grożny a aaa...A 2serbòw i Polski Pomocnik nie wiedzà co to plan,liczymy choć na ofiarność naszych gWiazdoròW. ..bo treneròw 3ch...ech.....

odpowiedz
kucharski - 18.10.2019 / 14:19, *.play-internet.pl

Panowie w brew pozorom zwycięstwo Lecha to najlepsze co może nas spotkać . Mioduski nie będzie miał wyboru i pogoni Dresovica. PEWNE INFO!!!

odpowiedz
dino - 18.10.2019 / 14:30, *.vtelecom.pl

@kucharski:
A kolejnego już trenera wybierze. ..Mioduski

odpowiedz
haha - 18.10.2019 / 15:39, *.vectranet.pl

@dino: i zostanie nim Sagan

odpowiedz
. - 18.10.2019 / 16:06, *.t-mobile.pl

@haha: a jego asystentem będzie vuco.

odpowiedz
Widelec - 18.10.2019 / 13:41, *.207.189

Wygrana Legii będzie niespodzianką ale mam nadzieje że uda się ugrać chociaż remis co grając bez trenera i bez żadnej myśli taktycznej tez jest bardzo dobrym wynikiem

odpowiedz
Wojtek86 - 18.10.2019 / 13:34, *.net.pl

Niestety obawiam się, że za to my nie mamy planu na Lecha :(

odpowiedz
Władeczek - 18.10.2019 / 13:06, *.netfala.pl

Faken nawet po maciorze ten Żuraw wygląda jakoś po poznańsku. Taki poznański krzywy ryj :-)

odpowiedz
Ja1916 - 18.10.2019 / 12:25, *.onet.pl

Ciekawe jaki plan ma Vuko? :D

odpowiedz
dino - 18.10.2019 / 12:34, *.plus.pl

@Ja1916:
Po 1sze nie stracić gola po 2 i 3 też

odpowiedz
Juri - 18.10.2019 / 11:55, *.centertel.pl

W wielkim mieście Warszawa ,pyry na obiad się zjada.
Legia - Lech 3-0

odpowiedz
Gosl - 18.10.2019 / 11:42, *.chello.pl

W tej lidze to już każdy ma taki plan jak do nas przyjeżdża, niestety coraz częściej im to wychodzi

odpowiedz
Mamamija - 18.10.2019 / 11:26, *.236.252

Na vukovicia to wystarczy co jest zawarte w tytule.

odpowiedz
Alan - 18.10.2019 / 11:23, *.t-mobile.pl

Przy obecnej malo mocnej Legii to i plan będzie miał 3 ligowy Widzew Łódź juz niedlugo.

odpowiedz
Tomek - 18.10.2019 / 11:20, *.113.189

Legia-Lech 0:2

odpowiedz
Prazanin - 18.10.2019 / 12:37, *.play-internet.pl

@Tomek: Zeby Ci taczka gruzu w dupę wjechała....

odpowiedz
Rafcio (L) - 18.10.2019 / 14:23, *.plus.pl

@Tomek: zbyt optymistyczne wy i wasze niebieskie pyry podchodza ale daje wam bramke honorową na 3, 4 może i nawet 5:1

odpowiedz
Arek - 18.10.2019 / 16:18, *.tpnet.pl

@Prazanin: hehehe. Dobre!

odpowiedz
Legion (L) - 18.10.2019 / 11:15, *.246.20

Każdy juz tu przyjezdza wygrac.

odpowiedz