fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zmiana w zarządzie Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Strategicznie zarządzanie i długofalowość w Legii Warszawa z każdym miesiącem wskakuje na kolejny poziom. W lipcu powołany został nowy, pięcioosobowy zarząd, w którego skład wszedł m.in. Szymon Milczanowski.

Milczanowski, który jest specjalistą od zarządzania kryzysowego, od początku roku zarządzał obszarem komercyjnym Legii. W tym czasie w gabinetach klubowych doszło do wielu zmian kadrowych.
Wprawdzie z klubu regularnie docierały głosy, że wiele rzeczy nie funkcjonuje tak jak powinno, ale prezes całkowicie ufał działaniom Milczanowskiego. Dwukrotnie zmieniali się szefowie marketingu (jeden zrezygnował po niecałych 2 miesiącach), nastąpiło łączenie działów, zmienił się szef PR i gdy wydawało się, że kolejna (nie jesteśmy w stanie ich już zliczyć) rewolucja dobiegła we wrześniu końca... Szymon Milczanowski odchodzi z zarządu i z klubu. Oficjalnie z powodów osobistych, nieoficjalnie po prostu został zwolniony.

Teraz nadzór nad obszarem komercyjnym ma przejąć prezes Dariusz Mioduski. Od dłuższego czasu właściciel Legii nadzoruje także pion sportowy Legii Warszawa.

W skład zarządu wchodzą obecnie cztery osoby: Dariusz Mioduski, Jarosław Jankowski, Jarosław Jurczak i Tomasz Zahorski.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
e(L)o - 19.10.2019 / 15:30, *.vectranet.pl

Mioduski kup se skisłą i tam czyń dobro ;)

odpowiedz
Rafix - 19.10.2019 / 15:11, *.chello.pl

Korpo zrobili z klubu. Chajs chajs chajs
Targety muszą być zrobione asap i chu.. z fakapami sportowymi

odpowiedz
Bialy - 19.10.2019 / 12:13, *.t-mobile.pl

Dramat. Mioduski ty...., kup sobie klub w Izraelu!!!!

odpowiedz
1993 - 19.10.2019 / 10:07, *.centertel.pl

Eeeee... myślałem, że Pan Prezes podciął końcówki włosów.

odpowiedz
Salvador GCW - 19.10.2019 / 07:47, *.play-internet.pl

Kiedy w końcu będzie info że marny prezesina podał się do dymisji i odchodzi?? Prezesie czekamy! My Kibice !

odpowiedz
Stanislaw - 19.10.2019 / 08:48, *.centertel.pl

@Salvador GCW : Sam chyba nie rozumiesz co piszesz? Tak źle życzysz Legii? Przecież jak DM "poda się do dymisji" to Legia skończy jak Zawisza po odejściu Osucha. Awansem do B klasy. Uświadom sobie jedno , DM jest WŁAŚCICIELEM klubu Legia Warszawa, i jako WLASCICIEL,może robić co tylko mu się podoba na SWOJEJ własności.

odpowiedz
jjj - 19.10.2019 / 12:06, *.vectranet.pl

@Stanislaw:
hehe PR Darka widzę działa. Łżesz jak pies

odpowiedz
Tomek Mokotów - 20.10.2019 / 20:13, *.chello.pl

@Stanislaw:

Witaj, pracowniku klubu. Albo raczej dość mało inteligentny internauto.
Po pierwsze, istnieje takie pojęcie jak właściciel akcji i istnieje takie pojęcie jak prezes.
Wyobraź sobie, że NIE muszą to być te same osoby. Szczególnie, jeśli właściciel jest całkowitym ignorantem w danej dziedzinie.

Po drugie. Istnieje też pojęcie jak działanie na szkodę przedsiębiorstwa. Aczkolwiek trzeba by udowodnić wtedy, że określone zachowanie wynika ze złych pobudek a nie z ignorancji.

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 20.10.2019 / 20:24, *.t-mobile.pl

@Stanislaw: Darek weź tych Stanisławów z tej strony tu już tego pitolenia nikt nie łyknie. Szkoda czasu, nie będzie wymarzonego efektu. Sorry taki tu mamy klimat.

odpowiedz
Yogi babu - 21.10.2019 / 16:16, *.192.90

@Stanislaw: Ty chyba Legie pomyliłeś z Zawiszą własnie o której piszesz.

odpowiedz
L. - 19.10.2019 / 07:31, *.plus.pl

Mioduski!
Co?
Wiadomo co!

odpowiedz
jo - 19.10.2019 / 06:02, *.tpnet.pl

Jak przeczytałem tytuł to je&łem śmiechem. Bareja by lepszego scenariusza nie wymyślił. Całowanie się po dziubkach trwa w najlepsze. Nowy zarząd czy zmieniony zarząd potrzebny jak zęby w du#ie. Niech ten pudel znajdzie klienta i sprzeda ten biznes temu, co ma pojęcie o co tu chodzi....

odpowiedz
Stasiu - 19.10.2019 / 04:13, *.184.85

W tej chwili to mamy hi.. nie kibicow teraz licza sie tylko pieniadze ktore dzialaja na szkode klubowi

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.10.2019 / 01:29, *.play-internet.pl

Gdzie sa grzyby? Chcialbym sie wybrac, moze ktos doradzi.

odpowiedz
Bubek - 19.10.2019 / 11:09, *.chello.pl

@Lesny Dziadek:
Najlepiej to pojedź do jakiegoś lasu, największa szansa na znalezienie.

odpowiedz
olo - 19.10.2019 / 21:04, *.tpnet.pl

@Lesny Dziadek:
Widziałem na bazarze, ale to było w zeszłym roku i chyba wszystkie były robaczywe.

odpowiedz
Arek - 19.10.2019 / 00:32, *.tpnet.pl

Jak kto woli. Dramat, albo kabaret. Co ten typ zwany właścicielem, prezesem, nad prezesem robi z tym klubem to jest jakiś kosmos. Cały czas jakieś zmiany, ale do czego one mają one doprowadzić chyba nie wie sam zmieniający. Ktoś tu kiedyś pisał, że ten Milczanowski do kibiców się sadził, więc niech spada na drzewo. Gorzej, że zastąpi go typ, który nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego. I tu jest pies pogrzebany.

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.10.2019 / 00:26, *.cyfrowypolsat.pl

Miodek to człowiek orkiestra q..a jego mać! Ale w obliczu problemów w ataku może Legia przejdzie na system 4-4-2 z Darkiem i Panią Anną na szpicy??

odpowiedz
Zachodnia strona - 19.10.2019 / 00:24, *.25.51

Brawo Darek. My w Poznaniu trzymamy kciuki za ciebie. Prowadz legie ku upadkowi.....brawo!!!!!

odpowiedz
Bubek - 19.10.2019 / 11:11, *.chello.pl

@Zachodnia strona:
A co wam to da że Legia upadnie, jak i tak zawsze będziecie drudzy.

odpowiedz
JudoEmoka - 18.10.2019 / 23:15, *.vectranet.pl

Chce robić wszystko sam i zostanie sam, ze zgrają bezużytecznych kopaczy bez ambicji którym trzeba płacić grube pieniądze co miesiąc.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.10.2019 / 21:58, *.174.42

Zagórski to ten co kiedyś kopał w gorniku??

odpowiedz
(L)istek - 18.10.2019 / 21:51, *.play-internet.pl

Żeby nie było nie jestem fanem Leśnego.Ale Leśnodorski zrobił kilka mistrzostw i PP,do tego co rok Liga Europy +raz LM.Zniwelował dług z ponad 200 mln. do zera a na niego tyle osób narzekało bo kibol.Teraz mamy super mądrego analityka i jest kibel.Klub to jest żywy organizm kibice,piłkarze,pracownicy klubu.Tym nieda się zarządzać jak korporacją.(L)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.10.2019 / 10:51, *.play-internet.pl

@(L)istek: Wlasnie - slowa klucz - splacil dlug. Wszyscy tylko pisza o tym, ile z Legii wyciagnal. Lesny to tez nie moj swiat, ale trzeba byc obiektywnym. Porownajmy czasy Boguslawa i Dariusza Wielkiego i wszystko bedzie jasne. Narzekalismy na bledy Lesnego, to co w takim razie mozna napisac o obecnych babolach?

odpowiedz
Janusz Nosacz - 18.10.2019 / 21:45, *.play-internet.pl

Czy Tomasz Zahorski to jest były piłkarz dupoklasy ? Grał chyba w gowno w wiadrze...

odpowiedz
Wsciek(L) y - 18.10.2019 / 21:19, *.mm.pl

Czyli zabawa trwa. Kur.. a jego mać

odpowiedz
Elquatro - 18.10.2019 / 21:07, *.chello.pl

No i dobrze jednego kombinatora mniej, nastepny Kucharski

odpowiedz
Yorick - 18.10.2019 / 21:03, *.ip-51-68-142.eu

Miałem nadzieję, że odszedł Zahorski...

odpowiedz
mario - 18.10.2019 / 20:55, *.plus.pl

Sory , ale jak ten gość jest od zarządzania sytuacjami kryzysowymi, to znaczy że się do niczego nie nadaje- sytuację kryzysową to my dopiero mamy, po rządach pseudo trenera- dublera.

odpowiedz
Źródeł - 18.10.2019 / 20:50, *.chello.pl

Mioduski, zostań jeszcze trenerem za Vuko, zaliczysz nadzorczego hat-tricka!

odpowiedz
Darek - 18.10.2019 / 20:43, *.t-ipconnect.de

Mioduski czlowiek orkiestra.Zaraz Vuko zwolni i druzyne poprowadzi do kolejnych sukcesow pod swoimi rzadami.

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 20:38, *.169.159

Kibice pragná przedstawiciela Warszawiaka, fanatyka ,Kibice Legii w zarzádzie ukochanej Naszej Legii!choć jeden Kibic kreatywna i twòrcza osoba,można?Mr Miodek a nożna to można pozdrowienia z deszczowej krainy...

odpowiedz
bieszczaders - 18.10.2019 / 20:32, *.176.227

Początek Końca - niestety. Za miedzą była podobnie, w Łodzi też, niestety idziemy w złym kierunku. Panie Mioduski - lepiej późno niż wcale !!! Zostaw nam Legie - LEGIA TO MY !!!

odpowiedz
Rafal - 18.10.2019 / 23:42, *.play-internet.pl

@bieszczaders: Dokladnie, lepiej jakby zrozumiał wreszcie, że Legia dla niego to za wysokie progi.

odpowiedz
dino - 18.10.2019 / 20:26, *.plus.pl

To niestety zaliczymy komercyjny zjazd za wszystko za co bierze się w Legii Miodek upada

odpowiedz
Miodulski musi odejść! - 18.10.2019 / 20:21, *.chello.pl

Przy Miodulskim Jaś FasoLa to tytan intelektu. Wyp...j z Legii, Dareczku.

odpowiedz
Adi - 18.10.2019 / 20:17, *.centertel.pl

Mioduski h.. a się zna.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.10.2019 / 20:14, *.inetia.pl

Darek Mioduski człowiek orkiestra. Przyszły trener i kapitan Legii. Podstawowy bramkarz i najlepszy strzelec. Potencjalny super zagraniczny transfer.

odpowiedz
Michał - 18.10.2019 / 20:21, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: Mateusz a Vuko kim będzie jak Mioduski będzie wszędzie?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.10.2019 / 20:25, *.inetia.pl

@Michał:

Na pewno będą jakieś inne segmenty, gdzie swój człowiek się przyda. Szofer? Gosposia? Ochroniarz? Wszystko jest możliwe...

odpowiedz
Marcinwawa77 - 19.10.2019 / 02:43, *.181.94

@Michał: Asystentem, będzie śpiewać nie poddawaj się.

odpowiedz