fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Paragon - 19.10.2019 / 21:25, *.edu.pl

czyżby na LEGI coś DRGNĘŁO

odpowiedz
Pawciu - 19.10.2019 / 20:06, *.orange.pl

Pomimo bramki Novikovasa bede bronil swojego zdania ze Legia dla niego to za wysokie progi - przedewszystkim pod katem presji

odpowiedz
grzesiek - 19.10.2019 / 19:22, *.centertel.pl

NO I CO WIECZNI NARZEKAJĄCY ??

VUKO MISTRZ ŻE TAKIMI PIŁKARZAMI TYLE OSIĄGA.

odpowiedz
Olo - 19.10.2019 / 18:53, *.chello.pl

"Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy" - po 10 minutach to jest błyskawiczna? Kto to pisał?

odpowiedz
to jest test dla vuko czy jest prawdziwym Legionista - 19.10.2019 / 18:48, *.chello.pl

Miodus, nie zwalniaj vuko po porażce, pozostale 15 drużyn za nim stoi murem!!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.10.2019 / 18:42, *.play-internet.pl

Nareszcie sie doczekamy - I wszyscy rycza - ,,Nie poddawaj sie..,,

odpowiedz
Kamil - 19.10.2019 / 18:39, *.play-internet.pl

gra Legii to dramat. Kojarzy mi się bardzo z grą na boisku Vukovicia....takie drewno fest. Nie ma co oglądać ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.10.2019 / 18:30, *.inetia.pl

Słyszeliście Radovicia? Najlepsza połowa Legii w tym sezonie. 0 - 0 i najlepsza połowa. Takie czasy nastały...

odpowiedz
Darek - 19.10.2019 / 18:26, *.t-ipconnect.de

3 strzaly celne oddane przez dwie drużyny w pierwszej polowie.Klasyk jak ch.j

odpowiedz
antek - 19.10.2019 / 18:17, *.chello.pl

Antolić cały trening trenuj rzuty wolne k...........................to jest 1:0
a tego szpakowskieg i małpy słuchać się nie da 1 połowa dno Vukowić s..............................................

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.10.2019 / 18:14, *.inetia.pl

W 44 minucie Novikovas już zapracował na notę 1. Do zmiany w przerwie i na trybuny do końca roku.

odpowiedz
ssss - 19.10.2019 / 18:14, *.sl-net.pl

Novikovas 3 liga

odpowiedz
link - 19.10.2019 / 17:46, *.comcast.net

Prosze podajcie link do streamu. dzieki

odpowiedz
antek - 19.10.2019 / 17:53, *.chello.pl

TVP2 transmisja

odpowiedz
link - 19.10.2019 / 17:58, *.comcast.net

@antek: super, nie mam. podrzuc link jak mozesz.

odpowiedz
antek - 19.10.2019 / 18:03, *.chello.pl

@link: wejć w meczyki na żywo i masz cały dzień meczy wybierz legia lech i na dole masz TVP SPORT WEJDZ W PRZEJDZ

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.10.2019 / 18:05, *.inetia.pl

@link:

https://sport.tvp.pl/

lol. dziwię się, że tutaj posta napisać potrafiłeś

odpowiedz
link - 19.10.2019 / 18:06, *.comcast.net

@antek: Dzieki Antek, ale nie moge odebrac kanalu. Jestem poza granica. Dlatego szukam innego linku - jezeli ktos ma, prosze podzucic.

odpowiedz
willow - 19.10.2019 / 18:08, *.t-ipconnect.de

@link: drhtv

odpowiedz
link - 19.10.2019 / 18:11, *.comcast.net

@willow: Dziekuje Ci bardzo

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.10.2019 / 17:32, *.inetia.pl

Wszołek trochę już trenuje, ale właśnie pokazał 0 szybkości przez co Karbownik zarobił kartkę.

odpowiedz
Hiszpan - 19.10.2019 / 17:24, *.play-internet.pl

Agra qwa łapie się do składu Novikovas pierwszy skład. A Kuchy musi się żegnać. Co oni qwa odpierd... . Wracaj do Legii hej Kuchy wracaj do Legii. Pudel i Vukovic wypad jeszcze dziś.

odpowiedz
tęczowi vuko i kalekowić - 19.10.2019 / 17:15, *.vectranet.pl

Legia-amica 0:2 po przerwie na reprezentację tradycyjnie wtopa !!!

odpowiedz
Vuko won!! - 19.10.2019 / 16:59, *.t-mobile.pl

Znowu przegrana la la

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 19.10.2019 / 16:48, *.plus.pl

Agra na ławce może być ogień!!!

odpowiedz
ksieciunio - 19.10.2019 / 16:43, *.chello.pl

ten skład to sabotaż, Vuko wyp.......... z Legii

odpowiedz
Pawciu - 19.10.2019 / 16:27, *.orange.pl

Novikovas w pierwszym skladzie... czyli gramy w 10 :(

odpowiedz
Rafix - 19.10.2019 / 16:34, *.centertel.pl

@Pawciu: plus Antolic który udaje że gra.
Jak Kante sam coś nie zagra, to porażka.

odpowiedz