Komentarze (28)

Paragon - 19.10.2019 / 21:25, *.edu.pl

czyżby na LEGI coś DRGNĘŁO

Pawciu - 19.10.2019 / 20:06, *.orange.pl

Pomimo bramki Novikovasa bede bronil swojego zdania ze Legia dla niego to za wysokie progi - przedewszystkim pod katem presji

grzesiek - 19.10.2019 / 19:22, *.centertel.pl

NO I CO WIECZNI NARZEKAJĄCY ??

VUKO MISTRZ ŻE TAKIMI PIŁKARZAMI TYLE OSIĄGA.

Olo - 19.10.2019 / 18:53, *.chello.pl

"Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy" - po 10 minutach to jest błyskawiczna? Kto to pisał?

to jest test dla vuko czy jest prawdziwym Legionista - 19.10.2019 / 18:48, *.chello.pl

Miodus, nie zwalniaj vuko po porażce, pozostale 15 drużyn za nim stoi murem!!

Lesny Dziadek - 19.10.2019 / 18:42, *.play-internet.pl

Nareszcie sie doczekamy - I wszyscy rycza - ,,Nie poddawaj sie..,,

Kamil - 19.10.2019 / 18:39, *.play-internet.pl

gra Legii to dramat. Kojarzy mi się bardzo z grą na boisku Vukovicia....takie drewno fest. Nie ma co oglądać ;)

Mateusz z Gór - 19.10.2019 / 18:30, *.inetia.pl

Słyszeliście Radovicia? Najlepsza połowa Legii w tym sezonie. 0 - 0 i najlepsza połowa. Takie czasy nastały...

Darek - 19.10.2019 / 18:26, *.t-ipconnect.de

3 strzaly celne oddane przez dwie drużyny w pierwszej polowie.Klasyk jak ch.j

antek - 19.10.2019 / 18:17, *.chello.pl

Antolić cały trening trenuj rzuty wolne k...........................to jest 1:0
a tego szpakowskieg i małpy słuchać się nie da 1 połowa dno Vukowić s..............................................

Mateusz z Gór - 19.10.2019 / 18:14, *.inetia.pl

W 44 minucie Novikovas już zapracował na notę 1. Do zmiany w przerwie i na trybuny do końca roku.

link - 19.10.2019 / 17:58, *.comcast.net

@antek: super, nie mam. podrzuc link jak mozesz.

antek - 19.10.2019 / 18:03, *.chello.pl

@link: wejć w meczyki na żywo i masz cały dzień meczy wybierz legia lech i na dole masz TVP SPORT WEJDZ W PRZEJDZ

Mateusz z Gór - 19.10.2019 / 18:05, *.inetia.pl