Dariusz Żuraw - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Żuraw: Zbyt łatwo straciliśmy bramki

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dariusz Żuraw (trener Lecha): Pozostaje mi pogratulować Legii wygranej tego prestiżowego meczu. Po strzelonej bramce na 1-0 wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą i jest szansa wygrać. Daliśmy się jednak nadziać na kontrę, łatwa strata i padła bramka na 1-1. Druga bramka też stracona w łatwy sposób, a później nie mieliśmy atutów, żeby się podnieść. Chcieliśmy zagrać dobrze i wygrać, ale zbyt łatwo straciliśmy gole. Musimy się wziąć do pracy i próbować odrobić te punkty w meczu z Zagłębiem Lubin.

Zgadza się, że moi zawodnicy popełnili dziś proste błędy, ale przegraliśmy wszyscy jako drużyna, także ja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Hugon - 19.10.2019 / 23:05, *.vectranet.pl

@Luk: Mógł by tylko na Ciebie

odpowiedz
Pacho - 19.10.2019 / 21:02, *.2.31

Dobrze życzę im żeby w kolejnych spotkaniach trudniej tracili gole...skoro łatwe tracenie jest takie złe. Kolejny złotousty.

odpowiedz
Luk - 19.10.2019 / 20:25, *.vectranet.pl

@Sliski: Tylko się nie zes.... tym Vukovicem

odpowiedz
Sliski - 19.10.2019 / 20:09, *.virginm.net

ROSOŁEK MISTRZ
(Nareszczie to Nasza młodzież pogrąża rywala....[kurła łacha], a nie rywala Nas)BRAWO
Vuko dzisiaj wygrał mecz!BRAWO
Najlepszy mecz LEGII w 2019!BRAWO

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.