fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cztery galerie

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niemal komplet kibiców obejrzał zwycięstwo legionistów z Lechem. Na trybunach kibice Legii zaprezentowali dwie oprawy, ultrasowali także fani gości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:



Fotoreportaż z meczu - 135 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 81 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 65 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 42 zdjęcia Michała Wyszyńskiego

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
velkula - 21.10.2019 / 13:03, *.124.62

(gdzie te oprawy, gdzie to..gdzie tamto) -- miała być oprawa, to była! :))) Dupa! cicho!!!

była Miodzio =] hahaha....

odpowiedz
eLeLeL - 21.10.2019 / 08:43, *.play-internet.pl

Co to za flaga z greckimi literami u Pyrek na trybunie???

odpowiedz
Do N.S - 21.10.2019 / 02:21, *.204.116

Rady,concepts,projekty oprawa 90 program to pytajcie tu na portalu

odpowiedz
Do Nieznanych Sprawców! - 21.10.2019 / 02:08, *.204.116

Oprawa musi być mobilizujáca piłkarzy do oddania serca na boisku,oprawa ma być jak przedstawienie teatralne całe 90 minut a nie to co do tej pory,zawsze byliśmy pierwsi w nowych trendach,wiéc do pracy N.S i do projektòw czas,oprawa na całym stadionie a nie tylko Żylety moment,Żyleta prowadzi doping a stadion powtarza cały czas!

odpowiedz
Olo - 21.10.2019 / 01:03, *.chello.pl

Nijaka ta oprawa trochę...

odpowiedz
senior - 20.10.2019 / 17:04, *.chello.pl

moim zdaniem oprawa slaba jak na taki mecz .. ns przyzwyczailo nas na wiecej pozdrawiam...

odpowiedz
Ja_Serock - 20.10.2019 / 15:17, *.play-internet.pl

I gdzie ta oprawa na wszystkie trybuny

odpowiedz
kibic Legii pl. - 20.10.2019 / 11:07, *.vectranet.pl

dobrze graliście oby tak dalej z wisłą też wygrajcie i z arką też

odpowiedz
Marian - 20.10.2019 / 10:14, *.chello.pl

Coraz słabiej z oprawami

odpowiedz