fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Lechem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W sobotę piłkarze Legii oddali aż 20 strzałów na bramkę poznaniaków. W posiadaniu piłki byli przez 55% czasu gry, w sumie przebiegli 111 km oraz zanotowali więcej sprintów. Najważniejsze jednak, że zasłużenie wygrali z Lechem. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans
fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Raf - 21.10.2019 / 22:49, *.mm.pl

Pierwszy raz od długiego czasu przebiegli więcej niż 110 km. I było to widać.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.