Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Lechem Poznań przyznaliście Igorowi Lewczukowi. Występ stopera Legii oceniliście na 4,6 w skali 1-6. Pozostali zawodnicy także otrzymali pozytywne oceny. Najniższa trafiła do Luisa Rochy - 3,1.

W sumie oceniało 1260 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Lewczuk 4,6
Rosołek 4,4
Luquinhas 4,2
Majecki 4,0
Karbownik 4,0
Wieteska 4,0
Wszołek 4,0
Antolić 4,0
Andre Martins 3,9
Kante 3,8
Novikovas 3,6
Niezgoda 3,6
Gwilia 3,5
Luis Rocha 3,1

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Simon - 21.10.2019 / 15:20, *.telnaptelecom.pl

Obradovicia to już chyba można dopisać do klubowych nieruchomości...

odpowiedz
wielkie JOŁ - 21.10.2019 / 17:27, *.62.94

@Simon: )))) trafione w punkt

odpowiedz
Mecz - 21.10.2019 / 14:13, *.t-mobile.pl

Kto tak ocenial tego przyblede z bialorusi? Za bramke? To i kulawy by trafil. Nic nie wnosila ta jego gra bezsensowne straty ile wygral pojedynkow ze 3 na 15? Ocena 1.5 to max. Ogladnijcie sobie powtorke meczu na spokojnie

odpowiedz
M. - 21.10.2019 / 18:16, *.telecolumbus.net

@Mecz: Ja. zrobil cos co nie zrobiła ta lebioda Kante. Novikovas wlaczyl turbo i poszedl za akcja, a Kante biegł jak by miał jaja powiazane drutem kolczasty.


A propo Kante ile on już jest u nas i ile ma goli ?? Co to za nieporozumienie ..

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.10.2019 / 18:53, *.inetia.pl

@M.:

Bo może miał? Zaplątał się przypadkiem?

Po ostatnim incydencie w Białymstoku naprawdę nie wiem, co jeszcze może się walać na murawie klubu Ekstraklasy...

odpowiedz
Zawisza - 21.10.2019 / 19:49, *.chello.pl

@M.: Prawda, przy golu poszedł lepiej niż Kuchy.

odpowiedz
lhm - 24.10.2019 / 08:18, *.vectranet.pl

@M.: Sam jesteś nieporozumienie. Na koniec tej akcji Kante był w tym samym miejscu co Novikovas. Czyli wychodzi na to, że Kante z jajami powiązanymi drutem kolczastym biega tak samo szybko jak Novikovas z włączonym turbo.

odpowiedz
Federico Scavvo - 21.10.2019 / 13:31, *.telnaptelecom.pl

KANTE ZA NISKO..ANTOLA ZA WYSOKO...ROSOŁEK NIE ROZUMIEM TEMATU?!?

odpowiedz
Zduneq - 21.10.2019 / 14:14, *.inetia.pl

@Federico Scavvo:

Po tym poście możesz skończyć się wypowiadać nt piłki.Antolić zrobił przechwyt po którym padło 1-1 a potem dośrodkował idealnie do Rosołka.

odpowiedz
Sied(L0ce - 21.10.2019 / 12:59, *.com.pl

Niezgoda miał farta że przy pierwszej bramce mu piłke wybili bo nawet nie miał zamiaru podawać ....

odpowiedz
Mistrz - 21.10.2019 / 21:15, *.tpnet.pl

@Sied(L0ce: przecież zanim mu wybił piłkę spod nóg to Niezgoda zerknął kto jest w polu karnym. Za ten ruch powinien mieć Note 5.0 hie hie

odpowiedz
zdegustowany - 21.10.2019 / 12:14, *.chello.pl

Fatalne oceny!!! Zawodnik wyróżniający się w meczu dostaje -tradycyjnie- niskie oceny....

odpowiedz
Wrum wrum - 21.10.2019 / 12:05, *.omnitec.pl

Kolejny świetny wystepu Luisa R...

odpowiedz