Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

100. mecz Lewczuka w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Lechem Poznań po raz setny koszulkę w barwach Legii założył Igor Lewczuk. Obrońca spotkanie może zaliczyć do bardzo udanych, choć do końca nie było wiadomo, czy w nim zagra, ponieważ w ostatnich dniach nie trenował na pełnych obrotach. Lewczuk ostatecznie zagrał na własną prośbę i był wyróżniającym się graczem linii defensywnej, zanotował 94% wygranych pojedynków.

Lewczuk trafił do Legii w 2014 roku z Zawiszy Bydgoszcz. Po dwóch sezonach przeniósł się do Girondins Bordeaux, aby latem 2019 ponownie zagościć na Łazienkowskiej. W dotychczasowych stu występach Lewczuk zdobył cztery gole.

Razem z Legią świętował dwa mistrzostwa i zdobycie dwóch Pucharów Polski.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 21.10.2019 / 00:56, *.02.net

Brawo!Lewczuk!

odpowiedz
Zenek - 20.10.2019 / 19:12, *.centertel.pl

prof. dr hab. Igor Lewczuk

odpowiedz
Arek - 20.10.2019 / 15:23, *.tpnet.pl

Był klasą dla samego siebie. A pamiętam "ekspertów" komentujących ten transfer.

odpowiedz
Luk - 20.10.2019 / 13:29, *.centertel.pl

Gdzie ci hejterzy co pytali po co wraca?

odpowiedz
(L)oniak - 20.10.2019 / 13:33, *.play-internet.pl

Dokładnie tak!! Stado marudow ze za stary..ze slaby! Na ekstraklape kawal grajka i wczoraj znow to udowodnil!!!

odpowiedz
Kalbar - 20.10.2019 / 09:58, *.plus.pl

Wczoraj pokazal klasę. Brawo Igor.

odpowiedz
tomiacab - 20.10.2019 / 09:50, *.virginm.net

Lewczuk klasa zawodnik

odpowiedz
Antyberg - 20.10.2019 / 08:34, *.centertel.pl

Filar wczorajszej obrony, niech ten nasz " cudowny" trener nie kombinuje i niech na stałe gra z Jędrzejczykiem w parze!

odpowiedz