REKLAMA

Cenna wygrana Kleczkowskiej w Baltic Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka kick-bokserskiej Legii, Klara Kleczkowska zwyciężyła w trzeciej edycji zawodów Baltic Cup, w kategorii wagowej do 55 kilogramów, w formule kick-light. Legionistka w drodze po trofeum, pokonała dwie mistrzynie kraju. W finale Kleczkowska zwyciężyła przed czasem Anetę Święch z KO Team Otwock, poprzez bardzo wysoką przewagę punktową, wynoszącą powyżej 15. punktów. Tym samym zawodniczka Legii zapewniła sobie prawo startu na Mistrzostwach Świata, które za pięć tygodni odbędą się w tureckiej Antalyi. Dodajmy, że na MŚ do Turcji poleci także druga legionistka startująca w formule kick-light, kat. -65kg - Adrianna Dworniak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.