fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

AZS UWM Olsztyn 1-3 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 5. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z AZS-em UWM Olsztyn 3-1. Tylko pierwszy set zakończył się wygraną gospodarzy do 20. W pozostałych walka była zacięta ale goście wygrywali kolejno do 23, 27 i 21. Kolejne spotkanie legioniści zagrają za dwa tygodnie w Warszawie z MOS-em Wola.

Siatkówka: AZS UWM Olsztyn 1-3 Legia Warszawa
Sety: 25-20, 23-25, 27-29, 21-25

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kop w KOD - 27.10.2019 / 05:01, *.vectranet.pl

Brawo Panowie !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.