Oktawia Nowacka (pierwsza z lewej) z brązowym medalem Wojskowych Igrzysk Sportowych CISM w drużynie
REKLAMA

Nowacka 15. na Igrzyskach CISM. Brąz w drużynie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas Wojskowych Igrzysk Sportowych CISM w chińskim Wuhan, pięcioboistka Legii, Oktawia Nowacka zajęła 15. miejsce w konkursie indywidualnym oraz brązowy medal w drużynie, z Anną Maliszewską i Natalią Dominiak. Legionistka doskonale zaprezentowała się w kwalifikacjach do finału, uzyskując najlepszy wynik. W finale Nowacka zajęła 10. miejsce w konkursie szermierczym, który rozpoczęła słabo, ale ostatecznie uzyskała dodatni bilans (+5). W pływaniu uzyskała szósty wynik (2:13.41 min.), w jeździectwie zdobyła 287 punktów i po trzech konkurencjach plasowała się na miejscu szóstym. W biegu ze strzelaniem nasza pięcioboistka napotkała na problemy techniczne, tj. jej tarcza nie rejestrowała wszystkich strzałów, co spowodowało jej spadek w klasyfikacji generalnej na 15. miejsce.

W klasyfikacji drużynowej, Polki w składzie Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska i Natalia Dominiak zajęły miejsce trzecie i odebrały brązowe medale.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.