fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Stolarczyk: Przepraszam naszych kibiców

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Maciej Stolarczyk (trener Wisły): To trudny dla nas dzień. Trudno cokolwiek powiedzieć po takiej porażce. Szybko stracona bramka ustawiła spotkanie, potem musieliśmy się mocno dźwignąć. Możemy tylko przeprosić kibiców, bo nie wypada nam osiągać takich rezultatów.

Notujemy obecnie serię porażek i nie stanęliśmy dzisiaj na wysokości zadania. Stracony gol wpuścił w naszą grę sporo niepewności. Myślę, że to nie jest dobry moment na analizę. Zagraliśmy słabo, ale trzeba podkreślić, że Legia szybko narzuciła swoje warunki. Była skuteczna, grała z polotem. Na głębszą analizę przyjdzie jeszcze czas. Już za tydzień czeka nas kolejny mecz i musimy się jak najlepiej do niego przygotować.

To dla nas trudny moment i nie chodzi tylko o porażkę, ale o całą złą serię, którą obecnie mamy. Zdecydowanie najtrudniejszy dla mnie, odkąd pracuję w Wiśle

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Mirko. - 28.10.2019 / 12:25, *.chello.pl

Żaden wiślak nie pogratulował Legii. Smutne.

odpowiedz
News⚽️Legia - 28.10.2019 / 03:34, *.204.38

@Wisła : Legia wysoko nad wiSŁâ✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
wwy - 27.10.2019 / 23:43, *.it4polska.com

emeryci... dobrze ze u nas oldboye poszli w dal

odpowiedz
V - 27.10.2019 / 21:51, *.net.pl

Ile lat czekalismy na 07 zglos sie o o ooo

odpowiedz
Giresse - 27.10.2019 / 21:34, *.play-internet.pl

@Wisła : a skąd...wyłapać 7 od Legii nie boli....Wisła Bukakke Kraków

odpowiedz
jerzy - 27.10.2019 / 21:06, *.tpnet.pl

Wyraznie widać że to pan Sobolewski był tym cudotwórca w Wisle K. jak teraz jest w wisle P. a nie Stolarczyk. Co to za trener ktory klske tlumaczy tym ze Legia narzuciła swoje warunki,grala skutecznie i z polotem. to chybajakies kpiny? Czy ta Legia miała nie grac a wtedy wisła by grala/ -nie rozumiem. wiemy ze Wisła ma dlugi i połowa odeszla,ale przeciez za sobola tez bl podobny skład a dzisiaj Stolarczyk nie miał wcale tak słabego składu? Myslę ,ze naprawde wyglada na to ,ze to Stolarczyk zawala wszystko bo od chwili gdy odszedl sobol wisła leży. dokładnie od 5 meczów pod rzad przegranych a Sobolewski wygrywa własnie 6 chyba spotkanie z rzedu. Sobol wracaj do wiły Kraków!

odpowiedz
Murarz - 27.10.2019 / 21:05, *.tpnet.pl

Dzięki wasyl za obronę . Będą filmy........

odpowiedz
Mateusz z Gór - 27.10.2019 / 20:59, *.inetia.pl

Szybko stracona bramka ustawiła spotkanie? Przy 7 - 0? Przecież ten mecz nie był ani trochę wyrównany, gdyby Lui minął się z piłką to by się skończyło 6 - 0. Spotkanie ustawiła krakowska mentalność. Dziś widzieliśmy taką Wisłę z jakiej śmiała się Europa na filmiku z meczu z Lechem. Tak się nie gra nawet na podwórku, bo tam chociaż jest ambicja, a tu nawet tego nie było. Zespół jest w rozsypce i o ile Stolarczyk to dobry trener to może się okazać, że tego nie dźwignie, dziś nawet nie próbował dyrygować zespołem, po prostu schował się na ławce i niech się dzieje co chce, byle szybko. To niesamowite, co stało się z najbardziej efektownym zespołem rundy wiosennej, który zbudował ten sam trener, który teraz całego polotu go pozbawił.

odpowiedz
Doktor Albanii - 27.10.2019 / 20:44, *.chello.pl

@1410: HAHAH Dokładnie!!!!!

odpowiedz
Wolfik - 27.10.2019 / 20:35, *.mm.pl

@Wisła: Mistrzostwo można przegrać, tak się już zdarzało. Ale lepiej czasami przegrać mistrza niż okradać swój własny klub a potem wierzyć w bajki z Kambodźy.

odpowiedz
memek - 27.10.2019 / 20:33, *.play-internet.pl

@Wisła : chyba jednak boli jeśli w 2 połowie u was zrobiło się cicho i do końca meczu żadna z was nie wytrzymała. wisielko powiedz czy boli jak was Legiunia w dupe pier...li. :)

odpowiedz
dan - 27.10.2019 / 20:23, *.marsoft.net

zaczynają się puste komentarze, szkoda

odpowiedz
1410 - 27.10.2019 / 20:13, *.vectranet.pl

Teraz 7egia nabiera nowego znaczenia ;)

odpowiedz
Super Samiec - 27.10.2019 / 20:11, *.net.pl

@Wisła : wystarczylo nie przegrac z piastem a nie z wisła
i chyba jednak boli kazdego wislaka taka porazka boli za w rowie szczypie

odpowiedz
Wisła - 27.10.2019 / 20:06, *.play-internet.pl

Napewno nie boli tak jak stracone mistrzostwo po porażce 4:0 nie tak dawno temu

odpowiedz
lucho_83 - 27.10.2019 / 19:55, *.2.53

Powiedz, czy boli...?;-)

odpowiedz