Isaac Sosa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rozwiązana umowa z Sosą

źródło: Legiakosz.com

Mecz w Zielonej Górze ze Stelmetem BC Eneą był ostatnim w którym Isaac Sosa wystąpił w barwach Legii Warszawa. Umowa z Portorykańczykiem została rozwiązana - poinformowała oficjalna strona klubu.
29-letni, mierzący 191 centymetów zawodnik rozegrał w barwach Legii 3 mecze w Energa Basket Lidze (średnio 17:51 minut gry, 11.3 punktów, 2 zbiórki i asysta) oraz 4 spotkania kwalifikacji do Ligi Mistrzów Fiba (średnio 23:30 minut gry, 11.5 punktów, 2.8 zbiórek i 1.3 asysty). Najlepszym pod względem statystycznym był dla Isaaca Sosy pojedynek z Anwilem Włocławek, kiedy to zapisał na swoim koncie 24 punkty ze skutecznościa rzutów z gry na poziomie 57%.


przeczytaj więcej o:
REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.