fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
dino - 31.10.2019 / 17:06, *.vtelecom.pl

@sprite:
Tak

odpowiedz
Jon - 31.10.2019 / 12:39, *.tpnet.pl

@kopia: Przecież wystarczyło na ipli za 5zł jednorazową transmisję wykupić, po co to 30 zł?

odpowiedz
lhm - 31.10.2019 / 00:18, *.vectranet.pl

@Yorick:
Śmieszny jesteś. Kante dziś znów świetny mecz. Gol, asysta, walka o każdą piłkę - twoim zdaniem nic nie umie i się nie nadaje... Gwilia gra padakę, zwalnia, traci piłki - ty robisz z niego podstawową 10-tkę. I jeszcze wstawiasz do pierwszego składu Obradovicia, choć nie widziałeś go nawet przez sekundę na boisku.
Żenada...

odpowiedz
Ula77 - 30.10.2019 / 23:02, *.kompex.pl

Litwin do zajezdni.

odpowiedz
Lefa - 30.10.2019 / 22:45, *.t-mobile.pl

Uff , udało się.
"To był trudny mecz .Mieliśmy kilka okazji , ale nie potrafiliśmy i wykorzystać.
Brakło skuteczność, Widzew postałił trudne warunki. Cięższy wyniki, gra mniej"

odpowiedz
Farme(L) - 30.10.2019 / 22:36, *.virginm.net

@WojtasBB: jakiego talentu?

odpowiedz
Farme(L) - 30.10.2019 / 22:34, *.virginm.net

@(L): nie tylko po minach... po wywiadach również ;)

odpowiedz
Kibic L - 30.10.2019 / 22:34, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że dostaniemy karę tylko na mecze pucharu Polski a nie na ekstraklase

odpowiedz
Farme(L) - 30.10.2019 / 22:32, *.virginm.net

@jo: zgadzam się

odpowiedz
Farme(L) - 30.10.2019 / 22:30, *.virginm.net

Ten mecz wyglądał jak ktoś by wziął w łapę... nasz eksportowy sędzia bardzo ślepy bywa... Nie pierwszy raz jak sędziuje (L)
Brawo za zwycięstwo...
Tylko Legia...

odpowiedz
Jerry - 30.10.2019 / 22:25, *.207.9

Miał rację trener FC Luzern, że Gwila jest pomocnikiem archaicznym, jacy grali w latach 70-tych ubiegłego wieku. Gra zdecydowanie za wolno i zbyt często gra do tyłu. I tym graniem do tyłu podarował Widzewowi drugą bramkę.

odpowiedz
Yaro - 30.10.2019 / 22:16, *.207.9

Dryga brsmka to sprężyna Gwili.

odpowiedz
wawa3 - 30.10.2019 / 22:10, *.net.pl

@atmosferic: Widze całkiem podobny styl co Dudelange przed rokiem. Nic więc dziwnego że Legia ma problemy.

odpowiedz
Hiszpan - 30.10.2019 / 22:10, *.play-internet.pl

Wstyd Dziadki Jędrzejczyk i Lewczuk coś tu śmierdzi.

odpowiedz
wawa3 - 30.10.2019 / 22:08, *.net.pl

Widzew na fali, ale nadzieja matką głupich, może sie uda.

odpowiedz
atmosferic - 30.10.2019 / 22:08, *.orange.pl

2-2 z 2 ligowcem co za wstyd

odpowiedz
Jerry - 30.10.2019 / 22:04, *.207.9

Wystarczyło, że Gwila wszedł na boisko i jesteśmy w dupie.

odpowiedz
Rafix - 30.10.2019 / 21:41, *.chello.pl

Jak ten Karbownik gra!!! Będąc mlodym obrońcą pokazuje Novikovasowi jak grać w ofensywie. Jest sam na skrzydle a wymiata.

odpowiedz
Mietek - 30.10.2019 / 21:31, *.vectranet.pl

Niestety słabo to wygląda. Vuković wont z Legii nieudaczniku!

odpowiedz
Tomi - 30.10.2019 / 21:10, *.com.pl

Mecz
https://www.youtube.com/watch?v=SVNc8iC8d6Q

odpowiedz
(L) - 30.10.2019 / 21:05, *.chello.pl

@(L): Mała poprawka. Po minach widać, że to Smerf Ważniak :)

odpowiedz
(L) - 30.10.2019 / 20:59, *.chello.pl

Vukovic jak Papa Smerf :) w tej jarmółce :)

odpowiedz
sprite - 30.10.2019 / 20:34, *.play-internet.pl

Witam, mam pytanie, czy jest teoretycznie możliwe, że Legia może wylosować rezerwy Legii w następnej rundzie?

odpowiedz
Kuba - 30.10.2019 / 20:30, *.amazonaws.com

Mecz przecież panowie na Polsat sport

odpowiedz
Goral - 30.10.2019 / 20:22, *.rr.com

@WojtasBB: gdzie on się nadaje!!!!

odpowiedz
Yorick - 30.10.2019 / 20:21, *.orange.pl

Ta drużyna będzie się jeszcze wykuwać. Myslałem, że to zajmie krócej, ale widzę, że zajmie jeszcze chwilę, zanim ta ekipa nabierze stabilności, ale najważniejsze, że idzie w dobrą stronę.
Zmieniłem zdanie w wóch rzeczach, po pierwsze zaskoczył mnie Karbownik, ze gra aż tak dobrze. Myślałem, że docelowo na LO będzie Obradovic, ew. nawet Stolarski, ale widzę, że Karbo może być pierwszym wyborem. Dwa, Luquinhas na 10, pełne zaskoczenie. Myślałem, że nie ma atutów na tę pozycję, a jednak jest ważnym kandydatem.
Co do reszty, trwam przy swoim zdaniu. Po pierwsze i najwazniejsze, powrót do stabilności obrony, czyli po pierwsze para stoperów Jędrzejczyk-Lewczuk i żadnych dalszych eksperymentów. Żadnych Jędrzejczyków na skrzydłach. Po bokach Veso oraz Karbo. Veso gwarantuje jakość oraz daje przewagę w ofensywie. Na prawym skrzydle nie, bo tam się sprawdza Wszołek. Na lewym skrzydle mimo wszystko Luquinhas. A to dlatego, że na 10 dałbym czas Gwilii. I poczekał na współpracę Gwilia Niezgoda, która może pozamiatać ligę. Napastnik tylko Niezgoda. Kante nie ma techniki i nie potrafi nogą strzelić nawet z karnego. Na środku pola skoro Wieteska musi grać, to sprawdziłbym go na DP na zmianę z Martinsem. Na 8 mimo komplementów dla Antolica, którego jestem fanem, czekam na Cafu. Potrzebny jest nam tam gracz o jego charakterystyce.
Tak to widzę. I najważniejsze, oby bez dalszych kontuzji. Obecnie gramy bez Sanogo, Cafu, Stolarskiego, Veso, Obradovica i tego nie odczuwamy, a w innym klubie to byłby 'szpital' i katastrofa.

odpowiedz
(L) - 30.10.2019 / 20:13, *.stooldeer.us

Panowie i Panie macie jakiś link do meczu?

odpowiedz
Darek - 30.10.2019 / 20:02, *.t-ipconnect.de

Brawo Legia II.Mamy awans.

odpowiedz
Lf@n - 30.10.2019 / 20:00, *.centertel.pl

KONIEC meczu w Ząbkach! LEGIA II 1:0 ODRA !

odpowiedz
RTS - 30.10.2019 / 19:55, *.tpnet.pl

@Bałuty: zamilcz niewiasto z dw. Kaliskiego.

odpowiedz
Michał - 30.10.2019 / 19:49, *.as13285.net

Jakiś sterm do meczu

odpowiedz
Puchar jest nasz! - 30.10.2019 / 19:48, *.centertel.pl

Finał Legia - Legia II na Narodowym to nasz cel! :-)

odpowiedz
WojtasBB - 30.10.2019 / 19:48, *.mm.pl

Czyzby Nagy poszedl w odstawke? Niezrozumiale, mlody, z umiejętnościami, reprezentant, troche chimeryczny, ale mimo to szkoda talentu...

odpowiedz
robson - 30.10.2019 / 19:45, *.chello.pl

@kamyk: jak na pewno? Jeszcze ponad 10min do końca meczu rezerw. A wcale Legia II nie ma przewagi w tym meczu.

odpowiedz
dan - 30.10.2019 / 19:44, *.marsoft.net

WIDZEW LEGIA 2:5

odpowiedz
kamyk - 30.10.2019 / 19:44, *.play-internet.pl

Legia 2 prowadzi 1:0 więc jedna drużyna napewno będzie w kolejnej rundzie,chyba pierwszy skład nie da d..py...

odpowiedz
1916 - 30.10.2019 / 19:43, *.centertel.pl

Bracia! Tymczasem rezerwy strzelają na 1-0 z Odrą Opole !!! Już niewiele do końca.

odpowiedz
Vuko Won - 30.10.2019 / 19:42, *.vectranet.pl

Rosołek odleciał ze składu tak jak zapowiedziała trenerzyna.

odpowiedz
Darek - 30.10.2019 / 19:42, *.t-ipconnect.de

Gol dla Legii II.Brawo brawo brawo.

odpowiedz
jedziemy z nimi 0-8 - 30.10.2019 / 19:37, *.orange.pl

3 mecze - 3 najwiekszych rywali pod rzad - lech,wisla,widzew - brakuje jeszcze Polonii.

odpowiedz
Kuba - 30.10.2019 / 19:36, *.telenet.be

@kopia: weeb.tv bracie
zakładasz konto i masz tv, większość programów, tylko trzeba premium płacić.
30pln/30 dni

odpowiedz
Bałuty - 30.10.2019 / 19:30, *.t-mobile.pl

@Rouen: rts chu.em jest :)

odpowiedz
kopia - 30.10.2019 / 19:29, *.tpnet.pl

bracia dajcie jakiś link który zadziała

odpowiedz
amc - 30.10.2019 / 19:26, *.chello.pl

Szkoda że nie relacjonujecie meczu rezerw. Tu akurat bedzie transmisja w tv, a tam nie ma nic...

odpowiedz
KSP - 30.10.2019 / 19:23, *.tpnet.pl

@Spoko loko MioduLLo: marzyciel :-)

odpowiedz
L - 30.10.2019 / 19:16, *.tpnet.pl

A ja wam mówię, że w Łodzi będzie wtopa.

odpowiedz
Spoko loko MioduLLo - 30.10.2019 / 19:13, *.chello.pl

Trzeba ich dojechać bez mydła!!! zwidzew - WIELKA LEGIA 0:7 3 x Kante, 2 x Praszelik, 1 x Jędrzejczyk, 1 x Luqwinos

odpowiedz
tk - 30.10.2019 / 19:11, *.smgr.pl

Dlaczego nie ma relacji z meczu Legii II?

odpowiedz
Hiszpan - 30.10.2019 / 19:02, *.play-internet.pl

Widzew Widzew łódzki Widzew ja tej ku ... nienawidzę...

odpowiedz