Marcin Kaczmarek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Kaczmarek: Gratuluję zespołowi charakteru i zaangażowania

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Marcin Kaczmarek (trener Widzewa): Na początku chciałbym podziękować kibicom, bo to jest fenomen. Widać, jak są spragnieni wielkiej piłki. Olbrzymi szacunek, że można dopingować przez 90 minut i reagować jak nasi fani. Dziękuję im bardzo. Gratuluję też mojemu zespołowi zaangażowania, charakteru i dobrego meczu.
Graliśmy dziś z najbardziej utytułowaną drużyną ostatnich lat. Na pewno duży szacunek, że przy 0-2 mecz się dla nas nie skończył, doprowadziliśmy do remisu 2-2. Z tak klasową drużyną to duża rzecz. Ostatecznie przegraliśmy spotkanie. Legia miała więcej sytuacji, ma klasowych piłkarzy i momentami było to widać. Jak będziemy dalej tak pracowali, to Widzew będzie dalej się rozwijał.

Gratuluję Legii awansu, dla nas ta piękna przygoda się skończyła, ale dopiero przed nami to, co najważniejsze. Mamy jeszcze trochę punktów do zdobycia, żeby mieć dobrą sytuację w tabeli przed rundą rewanżową. W sporcie wszystko jest możliwe, ale Legia jest tworzona za grube pieniądze, w ostatnich latach w pełni dominuje na krajowym podwórku, gra w europejskich pucharach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.