fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bukmacherzy: Potrójna radość w środę?

Woytek - Wiadomość archiwalna

Dziś trzy drużyny Legii rozgrywają swoje mecze. Największe szanse na wygraną bukmacherzy Fortuny dają pierwszemu zespołowi, który o godzinie 20:30 zmierzy się w Łodzi z Widzewem. Kurs na wygraną podopiecznych Aleksandara Vukovicia wynosi 1,62. Zanim jednak rozpocznie główne środowe danie swoje mecze rozegrają koszykarze Legii i zespół rezerw.

Legia wygra minimum trzema golami? Kurs 4,6!


Drużyna Tanego Spaseva o godzinie 18:00 zagra drugi mecz w fazie grupowej FIBA Europe Cup. Spotkanie odbędzie się na Węgrzech, a rywalem będzie Egis Körmend. Faworytem są gospodarze, kurs na Legię wynosi 3,65.

O tej samej porze w Ząbkach rezerwy Legii Warszawa podejmą Odrę Opole w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. W poprzedniej rundzie zespół Piotra Kobiereckiego niespodziewanie pokonał Wigry Suwałki. Czy jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę i wyeliminować dołującą w I lidze Odrę? Kurs na wygraną to 3,75.


fot. Legionisci.com

Specjlna oferta Fortuny dla kibiców Legii


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.